Praktický lékař stomatolog
Žižkova 2379, Karviná

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor, sice takový raznejsi, ale jinak super, zachránil mi ne jeden zub, a díky němu nemám panickou hrůzu ze zubaře... Takze super, chodím k němu rada

Umístění: Praktický lékař stomatolog Preventivni kontroly

K Panu doktorovi nechodím dlouho,ale jsem spokojená. Ze začátku jsem měla hrozný strach Pan doktor má pronikavejsi hlas a tak někdy to v čekárně vypadá,že křičí na pacienty. Ale neni to tak je super. I sestřička už jsem si zvykla. Sice dá někdy zabrat,ale pak řekne něco čemu se mi chce smát a zapomenu na bolest. Dnes mě ošetřil a mám už po roce konečně klid. Chválím a jsem ráda za to,že mě přijal. Za další se snaží volit nej volbu a hlavně netahá s pacientů nezkutečně peníze jako hodně zubařu. Děkuji Panu doktorovi i sestřičce.????

Bohužel, musím napsat spíše negativní hodnocení. Pan doktor mi velmi jednoduchým zákrokem - plombou - zničil celý zub. Ještě týž den po zákroku se stolička rozštěpila napůl a musela jít ven. Špatně udělané plnění poměrně zdravého zubu.

Chodím k panu doktorovi snad už 20 let a nemám jediné výtky....srandista, vždy má vtipné připomínky...ač s vrtačkou v puse se špatně směje.

Přidávám se k souhlasu, že pan Kowalski je velmi příjemný, vždy poradí, je důkladný a nespěchá (takže se nedivte, že sem tam si v čekárně posedíte) ... chodí tam celá moje rodina.

Pana doktora můžu opravdu doporučit. Je příjemný (stejně jako jeho sestřička), přijme mě bez problémů kdykoliv potřebuji. K pacientům je vždy velmi ohleduplný, umí odlehčit atmosféru tak, že už nemám z vyšetření vůbec žádný strach. K panu Kowalskému bych chodila klidně každý den.

Já si na pana doktora nemůžu stěžovat.Zpravil to co před ním jiný doktor zmrvl co mohl.pan doktor má skvělí přístup k pacientům a výborný doktor.Chodila sem dlouho k jinému a měla sem ze zubařů strach ale co chodím tady k němu tak se už tak nebojím.všem doporučuji.

dneska jsem byla na 1 návštěvě u pana Kowalského a je to opravdu výborný zubař.Vždycky mi řekl co bude následovat a vždycky mi říkal "tak ted to trošku štípne"...nebo třeba "NEBOLÍ TĚ TO?".........je strašně příjemný, sestřička se pořád směje a to mě dokáže odprostit od strachu, v tom křesle jsem se cítila jako na posteli.....mám zavřené oči a přitom ležím,jen cítíte že vám někdo šimrá v puse...:-DDDDDDDDD......Doporučuji

Vzdy spokojenost. Je to PAN doktor a ma i fajn sestricku ;)

Pan doktor je profesionál, pečlivý a citlivý k pacientovi. Nemůžu souhlasit s nesmyslem, který uvedl předchozí pisatel. V akutních případech pan doktor nás vždy přijme ihned. Snaží se vždy zachránit náš schátralý chrup, já i manžel jsme velice spokojeni.