Ortodontická ordinace
Františka Křížka 22/683, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Neuvěřitelná paní doktorka! Chodím k ní už od malička a nemám jedinou výtku. Paní doktorka je profesionál a také je velice příjemná a milá. Určitě doporučuji!!!

K paní Dr. Kopecké chodím již témeř rok a jsem moc spokojena, zuby se krásně rovnají a návštěvy u ní jsou pohlazením po duši, vždy tam vládne dobrá nálada, vstřícnost a lidskost. Oceňuji také, že v ordinaci jdu téměř vždy na čas. Kéž by byli všichni lékaři tak prima!

Vzdycky se na navstevu tesim, pani doktorka jde prikladem, sestricka taky v pohode, spravne ukecana :-).
Maji i dost "mezinarodnich pripadu", s anglictinou evidentne nema problem, coz zvysuje jeji profesionalitu a oblibenost!
Uz se nemuzu dockat sundani, ale zaroven mi budou navstevy chybet!

Skvela ortodontistka, zoubky srovnane temer ihned snimacim aparatem, navic mila a prijemna, jakoz i sestricka.

vynikaji ortodontista, perfektni lidsky pristup, nemame co dodat.

super doktorka, vše vysvětlí, je šetrná,vždycky se k ní těším :-). sestřička taky dobrá, vždy je možné se domluvit,snaží se dodržovat časy i když ne vždycky je to jednoduché. těším se na výsledek!

Dneska paní doktorka sundala petře procházkové rovnátka, to je opravdu dílo mistra...nádherné zuby díky léčbě paní doktorky, už se těším na můj výsledek

Nikdy jsem se dopodud nesetkala s tak fantastickým přístupem zubního lékaře k dětem. Paní doktorka je dokonalý profesionál, který dokáže uklidnit i velmi úzkostné dítě a šíří kolem sebe naprostou pohodu. Je skvělá.

Výborná lékařka, která umí jednat s dětmi.

Naprosto skvělá doktorka!!!!!! Srovnala mně moje dvouřadé zuby v 40-ti letech!! Pořád dobrá nálada a práce evidentně baví. Pí.doktorce přeju hodně zdraví a spokojeností.