Seifertova, Příbram

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí
Čechovská 57, Příbram
Poliklinika Ravak

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Pani doktorka je sice milá,ale nerespektuje léčbu jiných lékařů. Kvůli akutním.u stavu jsem skončila v Praze v nemocnici kde mi předepsali masti, které nejen fungují ale také je hradí z velké části pojišťovna. Paní doktorka Starková je podle mě komerční a doporučuje především masti na které pojišťovna nedá nic a jsou celkem drah, čemuž se v Praze velmi divili a doporučili mi varianty se stejným složením., které jsou levnější. Paní doktorka mi ovšem děláné masti, které mi předepisovali v Praze psát nechce. Dále mi vadí, že se k ní nedá dovolat. Nemohu s dvěma malými dětmi jezdit do Pribrami pokaždé když se chci objednat. Sestra mi přímo řekla, že telefony nezvedají, že na to nemají čas. Tak na co tam ta sestra je?

Paní doktorka je doslova úžasná. Léta mne trápil problém s exémem v uších. Svědilo to, šílela jsem a žádný lékař nepomohl. Nejen, že okamžitě stanovila diagnózu, ale její léky téměř okamžitě pomohly. Tahle paní doktorka by měla dostat Nobelovu cenu za přístup k pacientům. Měli by se od ní učit i psychiatři a psychologové. Strašně moc mi pomohla i po stránce psychické. Nikdy jsem takovou lékařku nepotkala a veliké díky za ni!

Paní doktorka nemá konkurenci,zbavila dceru kožního problému-perfektní diagnoza a následná léčba.Chválím i přístup sestřičky.

velmi dobrý přístup k pacientům,milá,vstřícná.kéž by bylo víc takovým lékařů v Příbrami.vřele dopuručuji

I já se chci přidat v velmi kladnému hodnocení pí. doktorky Starkové. Člověk u ní má pocit, že čekala jen na něj, opravdu je to vítání s otevřenou náručí. Jako odbornice je bezkonkurenční, ví, o čem mluví a jak léčit = její léčba zabírá=nedrží si pacienty, aby měla čárku. Jsem ráda, že je...... ;)) a i sestřička je fajn. M.P.

Není lepší kožařky, než jsem se k paní doktorce dostala, vyzkoušela jsem jiný kožní lékaře, nikdo mi nedokázal pomoci. Hned po první návštěvě u paní Starkové jsem odcházela s dobrým pocitem, že se konečně něco děje. A doopravdy dělo. Za pár týdnů bylo po nemoci a už je to 2 roky a problém se nevrátil.
Mimo jiné je paní doktorka velice příjemná a vstřícná.

Potvrzuji všechny předchozí komentáře, neznám lepší kožní lékařku. Nejen specialista na svém místě, zároveň je zábavná, ochotná a vstřícná.

Paní doktorka mile přijala mého syna do své péče a jsem s ní nam míru spokojená.. Je hodná, milá a pečlivá :-)

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím říct, že mi její přístup vyrazil dech - ale v tom nejkladnějším slova smyslu. Vstřícná, empatická - snad nikdy jsem z žádné ordinace neodcházela s úsměvem na rtech, který mi vydržel ještě dlouho poté. Myslím, že by paní doktorka skvěle obstála i na pozici psycholožky - při vyšetření se zajímá nejen o samotný kožní problém, ale o pacienta jako takového, a dokáže skvěle povzbudit. A mimochodem - problém, který mě trápil několik měsíc, je po její léčbě pryč ... Ještě jednou děkuji.

Nevím čím začít...Paní doktorka Starková mne přímo okouzlila!!!!
Má neuvěřitelně přátelský přístup. Byla jsem u ní poprvé a věřím,že není jen skvělým člověkem a krásnou ženou,ale i výbornou doktorkou. Ať už člověka přes den čeká cokoliv,doporučuji ráno zajít na paní doktorku aspoň mrknout a máte hezkou náladu celý den. Až by si člověk "přál" mít důvod na to kožní jít :-))