Kateřina Stárková, dermatolog Příbram

III. poliklinika Příbram

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Po všech stránkách nej....!!!! Profesně, lidsky. Milá za každých okolností, empatická. Prostě jednička s obrovskou hvězdičkou!!!!!!!!

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Naše paní doktorka je úžasný a krásný člověk, máme štěstí, že ji v našem městě máme. :) Každému doporučuji, vždy se snaží pomoct a poradit. Velice empatická a milá a to samé její sestřička. Děkujeme, že děláte Vaši práci tak jak děláte a k tomu i přistupujete k člověku velmi příjemně a laskavě.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

I já se přidávám ke skvělému hodnocení paní doktorky Stárkové. Je vynikající odbornicí a zároveň skvělým člověkem. Díky jejímu lidskému přístupu a profesionální léčbě jsem moc ráda, že jsem její pacientkou. Děkuji
Vlasta Synková

Pani doktorka je sice milá,ale nerespektuje léčbu jiných lékařů. Kvůli akutním.u stavu jsem skončila v Praze v nemocnici kde mi předepsali masti, které nejen fungují ale také je hradí z velké části pojišťovna. Paní doktorka Starková je podle mě komerční a doporučuje především masti na které pojišťovna nedá nic a jsou celkem drah, čemuž se v Praze velmi divili a doporučili mi varianty se stejným složením., které jsou levnější. Paní doktorka mi ovšem děláné masti, které mi předepisovali v Praze psát nechce. Dále mi vadí, že se k ní nedá dovolat. Nemohu s dvěma malými dětmi jezdit do Pribrami pokaždé když se chci objednat. Sestra mi přímo řekla, že telefony nezvedají, že na to nemají čas. Tak na co tam ta sestra je?

Paní doktorka je doslova úžasná. Léta mne trápil problém s exémem v uších. Svědilo to, šílela jsem a žádný lékař nepomohl. Nejen, že okamžitě stanovila diagnózu, ale její léky téměř okamžitě pomohly. Tahle paní doktorka by měla dostat Nobelovu cenu za přístup k pacientům. Měli by se od ní učit i psychiatři a psychologové. Strašně moc mi pomohla i po stránce psychické. Nikdy jsem takovou lékařku nepotkala a veliké díky za ni!

Paní doktorka nemá konkurenci,zbavila dceru kožního problému-perfektní diagnoza a následná léčba.Chválím i přístup sestřičky.

velmi dobrý přístup k pacientům,milá,vstřícná.kéž by bylo víc takovým lékařů v Příbrami.vřele dopuručuji

I já se chci přidat v velmi kladnému hodnocení pí. doktorky Starkové. Člověk u ní má pocit, že čekala jen na něj, opravdu je to vítání s otevřenou náručí. Jako odbornice je bezkonkurenční, ví, o čem mluví a jak léčit = její léčba zabírá=nedrží si pacienty, aby měla čárku. Jsem ráda, že je...... ;)) a i sestřička je fajn. M.P.

Není lepší kožařky, než jsem se k paní doktorce dostala, vyzkoušela jsem jiný kožní lékaře, nikdo mi nedokázal pomoci. Hned po první návštěvě u paní Starkové jsem odcházela s dobrým pocitem, že se konečně něco děje. A doopravdy dělo. Za pár týdnů bylo po nemoci a už je to 2 roky a problém se nevrátil.
Mimo jiné je paní doktorka velice příjemná a vstřícná.

Potvrzuji všechny předchozí komentáře, neznám lepší kožní lékařku. Nejen specialista na svém místě, zároveň je zábavná, ochotná a vstřícná.