Kateřina Stárková, dermatolog Příbram

MUDr. Kateřina Stárková

Dermatolog

17 názorů

Uložit


Adresy (2)

Seifertova, Příbram
III. poliklinika Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

D
Ověřeny pacient

Pani doktorka je sice milá,ale nerespektuje léčbu jiných lékařů. Kvůli akutním.u stavu jsem skončila v Praze v nemocnici kde mi předepsali masti, které nejen fungují ale také je hradí z velké části pojišťovna. Paní doktorka Starková je podle mě komerční a doporučuje především masti na které pojišťovna nedá nic a jsou celkem drah, čemuž se v Praze velmi divili a doporučili mi varianty se stejným složením., které jsou levnější. Paní doktorka mi ovšem děláné masti, které mi předepisovali v Praze psát nechce. Dále mi vadí, že se k ní nedá dovolat. Nemohu s dvěma malými dětmi jezdit do Pribrami pokaždé když se chci objednat. Sestra mi přímo řekla, že telefony nezvedají, že na to nemají čas. Tak na co tam ta sestra je?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je doslova úžasná. Léta mne trápil problém s exémem v uších. Svědilo to, šílela jsem a žádný lékař nepomohl. Nejen, že okamžitě stanovila diagnózu, ale její léky téměř okamžitě pomohly. Tahle paní doktorka by měla dostat Nobelovu cenu za přístup k pacientům. Měli by se od ní učit i psychiatři a psychologové. Strašně moc mi pomohla i po stránce psychické. Nikdy jsem takovou lékařku nepotkala a veliké díky za ni!


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka nemá konkurenci,zbavila dceru kožního problému-perfektní diagnoza a následná léčba.Chválím i přístup sestřičky.


L
Ověřeny pacient

velmi dobrý přístup k pacientům,milá,vstřícná.kéž by bylo víc takovým lékařů v Příbrami.vřele dopuručuji


M
Ověřeny pacient

I já se chci přidat v velmi kladnému hodnocení pí. doktorky Starkové. Člověk u ní má pocit, že čekala jen na něj, opravdu je to vítání s otevřenou náručí. Jako odbornice je bezkonkurenční, ví, o čem mluví a jak léčit = její léčba zabírá=nedrží si pacienty, aby měla čárku. Jsem ráda, že je...... ;)) a i sestřička je fajn. M.P.


I
Ověřeny pacient

Není lepší kožařky, než jsem se k paní doktorce dostala, vyzkoušela jsem jiný kožní lékaře, nikdo mi nedokázal pomoci. Hned po první návštěvě u paní Starkové jsem odcházela s dobrým pocitem, že se konečně něco děje. A doopravdy dělo. Za pár týdnů bylo po nemoci a už je to 2 roky a problém se nevrátil.
Mimo jiné je paní doktorka velice příjemná a vstřícná.


M
Ověřeny pacient

Potvrzuji všechny předchozí komentáře, neznám lepší kožní lékařku. Nejen specialista na svém místě, zároveň je zábavná, ochotná a vstřícná.


N

Paní doktorka mile přijala mého syna do své péče a jsem s ní nam míru spokojená.. Je hodná, milá a pečlivá :-)


Z
Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím říct, že mi její přístup vyrazil dech - ale v tom nejkladnějším slova smyslu. Vstřícná, empatická - snad nikdy jsem z žádné ordinace neodcházela s úsměvem na rtech, který mi vydržel ještě dlouho poté. Myslím, že by paní doktorka skvěle obstála i na pozici psycholožky - při vyšetření se zajímá nejen o samotný kožní problém, ale o pacienta jako takového, a dokáže skvěle povzbudit. A mimochodem - problém, který mě trápil několik měsíc, je po její léčbě pryč ... Ještě jednou děkuji.


L
Ověřeny pacient

Nevím čím začít...Paní doktorka Starková mne přímo okouzlila!!!!
Má neuvěřitelně přátelský přístup. Byla jsem u ní poprvé a věřím,že není jen skvělým člověkem a krásnou ženou,ale i výbornou doktorkou. Ať už člověka přes den čeká cokoliv,doporučuji ráno zajít na paní doktorku aspoň mrknout a máte hezkou náladu celý den. Až by si člověk "přál" mít důvod na to kožní jít :-))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti