Jurečkova 2561/39, Opava

Mám pocit, že tady došlo k nějakému omylu. Negativní hodnocení se určitě nemohou týkat naší mladé paní doktorky Kateřiny Malcherové(roz.Štverkové), ani její sestřičky, která už dle svých slov přesluhuje,ale rozhodně to není znát na jejím přístupu k dětem . Obě jsou moc příjemné, milé, vždycky mi poradí. I když jsme se přestěhovali 15km od Opavy, nemám v plánu paní doktorku měnit, je vždycky starostlivá, v péči o děti pečlivá. Sestřička má také můj obdiv, pamatuje si snad všechna jména dětí, které kdy navštěvovaly ordinaci. Mám dvě děti a když potřebuji nějakou informaci, nehledám na internetu, ale zeptám se naší sestřičky, její rady jsou nad zlato. Naše tříletá dcera není zrovna snadný pacient, je to bojovnice a brání se vyšetření zuby nehty, ale nikdy jsem se nesetkala, že by paní doktorka nebo sestřička byly zlé. Jsou obě skvělé a tímto jim chci za jejich péči moc poděkovat.

nechápu negativní postoje některých maminek. Já jsem k paní doktorce chodila celé své dětství. Teď mám sama 2 děti a nejdříve jsme chodily k dětské lékařce, pod kterou spadáme. To byl děs. Nebyla ani schopna napsat mi lázně pro mého syna, který je od malička nemocný. Nemá prý na ně nárok. Proto jsem přešla zpět k této doktorce a já i mé děti jsme spokojeni. A to musíme dojíždět 30 km, ale co by jsme neudělali pro kvalitu. Lékařka i sestřička jsou velmi příjemné a k dětem vždy ochotné.

Standartní přístup, vše jak má být...

Rodičům tuto lékařku nedoporučuji, bohužel paní doktorka se chová neprofesionálně,arogantně, postrádá lidský přístup a úroveň svých znalostí, které předvedla při naší návštěvě mě velmi nemile překvapila. V podstatě jsem se více dozvěděla od paní magistry v lékárně. Po dnešní zkušenosti jsem se rozhodla vyhledat pro svou dceru nového pediatra. Mohu se jen ztotožnit s názorem, že takoví lidé by se neměli stávat lékaři.

ok.

Mám pětiletého syna a jsem naprosto spokojená. Zkušenost jsem měla sama na sobě, kdy jsem k ní chodila 18 let a můžu říct, že je po všech stránkách výborná.

Nejlepší dětská lékařka v Opavě!!!

Tak já tedy nevím, zda se tady nepletou informace... Protože na uvedené adrese ordinuje MUDr. Štverková KATEŘINA! MUDr. Dagmar Štverková ordinuje v Kylešovicích.
Já s dcerou chodím k paní doktorce Kateřině Štverkové a rozhodně si nemohu stěžovat! Naopak paní doktorka je velice příjemná a ochotná. A sestřička? Nevidím důvod proč ji nepochválit! K dětem se chová báječně. Je rozhodná a spravedlivá.
No, každému dle zásluh.

Musím také přidat pozitivní hodnocení. Opravdu nechápu negativní postoj maminek. K této paní doktorce jsem chodila jako "dorostenkyně" a nyní má v péči naše 2 děti. Pečlivá, starostlivá,velmi příjemná a dle mého úsudku erudovaná paní doktorka. Sestřička je příjemná, ale také dovede být velmi rázná, což nemusí někomu vyhovovat.Doufám, že paní doktorka byde ještě dlouho ordinovat, ikyž to musí být velmi náročné. Přeji mnoho zdraví a spokojených pacientů.

Shora uvedená negativní hodnocení mě zvedla ze židle. Nevím, ke komu tyto maminky chodí, ale určitě to nemůže být paní doktorka Štverková. Znám ji celý svůj život, již jako dítě mě ošetřovala a nyní má v péči mé dvě děti. Je to paní doktorka s velkým "D". Velmi hodná, milá, precizní, starostlivá a laskavá. V žádném případě se jí děti nebojí. A sestra? Velice příjemná, ochotná, milá, hodná. Výše "negativním" maminkám bych ráda přála zažít opravdu "nepříjemnou" dětskou lékařku, aby pak mohly znovu zhodnotit přístup paní doktorky Štverkové. Pevné věřím, že pod tyto řádky, by se podepsaly všechny mé kamarádky "maminky", jejichž děti má paní doktorka v péči. Je to ta nejlepší dětská ordinace v Opavě a jejím blízkém okolí.
Moc mě mrzí, že i dnes se setkáváme s lidmi, kteří dají jen na první dojem. Je mi jich opravdu z celého srdce líto.