Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

R
Ověřeny pacient

Milá, trpělivá, ochotná, chytrá, hezká :-)


Bez komentář. Je nejlepší.


Paní doktorku znám belmi dobře a bohužel musím říci, že bych k ní raději nešla. Mé dceři, nebýt zásahu jiného koktora, by bývala velmi poškodila zrak. Snad už stárne nebo by se dalo říci, že setrvává v zajetých kolejích a mnoho nevyhledává nové věci, které je nutné znát s tím, jak se věci urychle ubírají kupředu.


je mila a ,á pěkný a vstřícný přístup k pacientům....


já sama jsem byla s paní doktorkou spokojena,ale když mému synovi byli 3 týdny,byla jsem s ním u ní,protože mu z oka vytékal neustále hnis a dětská si s tím nevěděla rady.Paní doktorka byla na odchodu,mrkla do autosedačky a předepsala floxal bez dalšího vyšetření.Po týdnu mu už z oka vytékala i krev.Ve FN,se paní doktorka rozčilovala,jak to mohli nechat zajít tak daleko a diagnostikovala zlatého stafilokoka.Ještě chvíli a mohl mít poškozený zrak.takže,co k tomu víc dodat?


P

Profesionální přístup paní dr.i sestřičky!Vzali nás bez objednání se synem 1,5roku/velký negativista/.Příjemné prostředí a jednání.Odchházeli jsme bez pláče,což je úspěch.


K paní doktorce už chodím několik let. Občas mě překvapí její "chladnější" uvítání. Na druhou stranu, jsme u lékaře, červený koberec asi rozvinovat nebudou. Po odborné stránce mi ale přijde opravdu dobrá, vždycky mě důkladně prohlédne, uklidní a poradí.


K

Paní doktorka je super opravdu dopuručuji-je velice ochotná a chodím tam už opravdu dlouho a vždy jsem byla spokojená.Chodím tam i se synem a taky spokojenost.


M

Jsem spokojený.Doporučuji.


K

Paní doktorku musím velice doporučit. Velice příjemná k pacientum. Jsem už několik let ´jejím pacientem a jsem moc spokojen. I moje děti chodí k paní doktorce a super. DOPORUČUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti