Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Pokud vam zalezi na tom, aby vase dite bylo leceno spravne, tak s nim rozhodne nechodte k teto doktorce!!! Synovi 1,5r predepsala prvni bryle s silenyma dioptriema. Nakonec jsme se dostali na ocni, kde se specializuji na deti a nestacili jsme se divit. Vsechno spatne!!! Syn je nastesti v poradku, bryle zatim nosit nemusi. Nechci ani domyslet, jak by dopadl kdybychom u MUDr. Dlaskove zustali. NEDOPORUCUJI !!!

Milá, trpělivá, ochotná, chytrá, hezká :-)

Bez komentář. Je nejlepší.

Paní doktorku znám belmi dobře a bohužel musím říci, že bych k ní raději nešla. Mé dceři, nebýt zásahu jiného koktora, by bývala velmi poškodila zrak. Snad už stárne nebo by se dalo říci, že setrvává v zajetých kolejích a mnoho nevyhledává nové věci, které je nutné znát s tím, jak se věci urychle ubírají kupředu.

je mila a ,á pěkný a vstřícný přístup k pacientům....

já sama jsem byla s paní doktorkou spokojena,ale když mému synovi byli 3 týdny,byla jsem s ním u ní,protože mu z oka vytékal neustále hnis a dětská si s tím nevěděla rady.Paní doktorka byla na odchodu,mrkla do autosedačky a předepsala floxal bez dalšího vyšetření.Po týdnu mu už z oka vytékala i krev.Ve FN,se paní doktorka rozčilovala,jak to mohli nechat zajít tak daleko a diagnostikovala zlatého stafilokoka.Ještě chvíli a mohl mít poškozený zrak.takže,co k tomu víc dodat?

Profesionální přístup paní dr.i sestřičky!Vzali nás bez objednání se synem 1,5roku/velký negativista/.Příjemné prostředí a jednání.Odchházeli jsme bez pláče,což je úspěch.

K paní doktorce už chodím několik let. Občas mě překvapí její "chladnější" uvítání. Na druhou stranu, jsme u lékaře, červený koberec asi rozvinovat nebudou. Po odborné stránce mi ale přijde opravdu dobrá, vždycky mě důkladně prohlédne, uklidní a poradí.

Paní doktorka je super opravdu dopuručuji-je velice ochotná a chodím tam už opravdu dlouho a vždy jsem byla spokojená.Chodím tam i se synem a taky spokojenost.

Jsem spokojený.Doporučuji.