Program H plus, s.r.o.
Roentgenova 2, Praha

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Na preventivním UZ ve 40ti letech(kam mně NEPOSLALA paní moje praktická lékařka Kateřina Bičíková za jejíž péči jsem v té době připlácela nadstandardní péči 2000Kč/měs v H+) mně našli nádor v prsu 3,5cm velký. Absolvovala jsem další vyšetření. Když mně MUDr.Bičíková poté řekla, že nemám 1 nádor, ale 2 nebyla jsem na tom dobře ani fyzicky (už jsem měla metastázy v uzlinách), ani psychicky. Přesto mě odmítla dát neschopenku. Vzhledem k výše uvedenému jen těžko věřím "doporučením", jak pomohla v případech, kdy si jiní nevěděli rady. Navíc totálně selhala z lidského hlediska, jak už tady někdo psal. Na sono mě měla poslat vzhledem k věku sama, neschopenku mně obratem vystavil "standardní" praktik, za kterého jsem jí obratem vyměnila. Jsem po chemoterapii a operaci, čeká mně ozařování.

the best doctor I've ever had, really

Nechápu,jak někdo může napsat "nedoporučuji".Paní doktorka své práci velmi rozumí a při každé návštěvě je vidět,že ji zajímá,jak práce,tak i pacient,což se stává stále větší vzácností.Pomohla mi tehdy,kdy jiný lékař z vyhlášené nemocnice na mě nic neshledal.I já laik jsem na vyžádaném RTG snímku viděla,že tomu tak není.Paní doktorka komunikuje s pacientem,vysvětluje a hlavně léčí.Pro někoho asi suverén,protože se zbytečně "nevykecává". Já jí vděčím za vyléčení a nesmírně si jí vážím.U mně je absolutní jednička! M.P.

Vrele doporucuji. Leci mne i nekolik mych znamych a vzdy jsem byl velmi spokojen.

Český Dr.House - nemusí sednout každému, ale mně v podstatě zachránila život v momentě, kdy mě jiní lékaři odepsali. Opravdu mohu jen doporučit, když si s vámi jinde nevědí rady.

She is the best doctor in prague

Absolutní špička...

Paní doktorka mi několikrát velmi pomohla, dokonce i tehdy, když jiní lékaři mé onemocnění nepoznali.Určitě své práci velmi rozumí, baví ji a snaží se pacientovi pomoci.Nikdy Vás neodbyde.Mám jen ty nejlěpší zkušenosti.