Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roentgenova 2, Praha
Program H plus, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Na preventivním UZ ve 40ti letech(kam mně NEPOSLALA paní moje praktická lékařka Kateřina Bičíková za jejíž péči jsem v té době připlácela nadstandardní péči 2000Kč/měs v H+) mně našli nádor v prsu 3,5cm velký. Absolvovala jsem další vyšetření. Když mně MUDr.Bičíková poté řekla, že nemám 1 nádor, ale 2 nebyla jsem na tom dobře ani fyzicky (už jsem měla metastázy v uzlinách), ani psychicky. Přesto mě odmítla dát neschopenku. Vzhledem k výše uvedenému jen těžko věřím "doporučením", jak pomohla v případech, kdy si jiní nevěděli rady. Navíc totálně selhala z lidského hlediska, jak už tady někdo psal. Na sono mě měla poslat vzhledem k věku sama, neschopenku mně obratem vystavil "standardní" praktik, za kterého jsem jí obratem vyměnila. Jsem po chemoterapii a operaci, čeká mně ozařování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

the best doctor I've ever had, really

Nechápu,jak někdo může napsat "nedoporučuji".Paní doktorka své práci velmi rozumí a při každé návštěvě je vidět,že ji zajímá,jak práce,tak i pacient,což se stává stále větší vzácností.Pomohla mi tehdy,kdy jiný lékař z vyhlášené nemocnice na mě nic neshledal.I já laik jsem na vyžádaném RTG snímku viděla,že tomu tak není.Paní doktorka komunikuje s pacientem,vysvětluje a hlavně léčí.Pro někoho asi suverén,protože se zbytečně "nevykecává". Já jí vděčím za vyléčení a nesmírně si jí vážím.U mně je absolutní jednička! M.P.

Vrele doporucuji. Leci mne i nekolik mych znamych a vzdy jsem byl velmi spokojen.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

A

Český Dr.House - nemusí sednout každému, ale mně v podstatě zachránila život v momentě, kdy mě jiní lékaři odepsali. Opravdu mohu jen doporučit, když si s vámi jinde nevědí rady.

F

She is the best doctor in prague

R

Absolutní špička...

M

Paní doktorka mi několikrát velmi pomohla, dokonce i tehdy, když jiní lékaři mé onemocnění nepoznali.Určitě své práci velmi rozumí, baví ji a snaží se pacientovi pomoci.Nikdy Vás neodbyde.Mám jen ty nejlěpší zkušenosti.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti