Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost
Bankovní 6/1826, Ostrava

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost Jiný

dlouhodobá spokojenost s péči a snahou pomoci vyřešit problém, jako bonus skvělá sestřička , která vše zvládá a snaží se i přes nával práce vše maximálně rychle vyřešit!

Příjemná lékařka, na každého pacienta si udělá čas a vše mu důkladně vysvětlí. Pokud něčemu nerozumím nikdy nemám obavy se zeptat. Sestřička Mirka je výbornou pravou rukou paní doktorky. Skvělý tým.

Ordinaci paní doktorky Hladíkové navštěvuji již několit let a mohu od srdce říci, že paní doktorka je nejen dborník, ale také má k pacientům lidský přístup a vždy se snaží o to, aby se pacient nejen dozvěděl název nemoci či problému, ale dostane se mu i vysvětlení a pochopení, což je pro nemocného člověka velmi důležité.

Chtěla bych touto cestou také poděkovat nejšikovnější sestřičce Mirušce za její práci, ochotu, vstřicnost, lidskost .... Kéž by takové zdravotní sestry byly všude. Paní Mirka je profesionál ve svém oboru, ještě nikdy jsem ji nezažila se špatnou náladou, snaží se povzbudit nemocné a navodit příjemnou atmosféru, i když Vám zrovna není dobře. Velice si tohoto týmu vážím!

Vážím si lidského přístupu paní doktorky k pacientům a její důslednosti, nic nenechá náhodě. A co teprve její pravá ruka sestřička Mirka? Ta je zlatá, umí! Jsem ráda, že chodím právě k nim, neměnila bych.

k paní doktorce Hladíkové chodíme již léta, stará se dobře o zdraví celé naší rodiny. Sestřička Mirka se vždy chová vstřícně a profesionálně. Jsme rádi, že se zajímají o zdravotní stav komplexně. Přestože jsou v "první linii" - bacilů, virů, obav a stresů pacientů, mají pochopení a lidský přístup. Přejeme, ať jim to dlouho vydrží.

U paní doktorky jsem již od školních let, což bude letos přesně 20 let. Postupně k ní přešli i další členové naší rodiny. Cením lidský přístup i snahu pomoci. V posledních letech zejména díky sestřičce Mirce ordinace "ožila". Je velmi ochotná a vstřícná. Jako pracující člověk oceňuji např. to, že výsledky testů či odběrů ochotně zašle prostřednictvím e-mailu, recpt na pravidelně užívané léky si mohu vyzvednout přímo u sestry a nemusím čekat mezi nemocnými atd. Z lidského hlediska děkuji za milý úsměv, který už sám o sobě léčí... :o)

Nejlepší praktik. Vše vysvětlí, ochotně poradí, nesnaží se nabízet konkrétní značky. A je ochotna ošetřit i bez registrace.

Paní doktorka je velmi dobrá lékařka. Chodíme tam celá rodina. Jak říká má vnučka je zlatá . Je odborník na svém místě. A setřička Miruška je naše sluníčko vždy úsměvavá a hodná. Patří jim velký dík !!! Alena

Paní doktorka Hladíková je velmi dobrá lékařka s přehledem a lidským přístupem.Snaží se vždy pomoci ať jsou problémy fyzické nebo psychické. Její sestřička Mirka je velmi schopná,sympatická a milá na všechny pacienty i když ji někdy její práci nezávidím. I mezi pacienty se najdou lidé neurvalí,ale vše zvládá s přehledem a úsměvem. Ordinaci vřele doporučuji.
Zdeněk

Vstřícný přístup, vždy mi pomůže, za 17 let co k ní chodím jsem neměl důvod si stěžovat.