Karla Nešporová, pediatr Uhlířské Janovice

MUDr. Karla Nešporová

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Spokojená matka čtyř dětí, atmosféra v ordinaci rozhodně potěší. Paní doktorka je vlídná a vstřícná a hlavně veselá, což samo o sobě je lékem.


K paní doktorce jsem chodila celé dětství a bohužel ji nemohu doporučit. Ve věku, kdy se s tím ještě dalo něco dělat, vůbec neřešila mé problémy s páteří a následky už budu mít celý život. Několikrát mi také stanovila špatnou diagnózu. Jako člověk je milá, vtipná, ale jako lékař horší průměr.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Doporučuji všem maminkám.Paní doktorka je opravdu člověk na správném místě.Ne jen,že umí poradit,ale umí hlavně odpovědět na každou otázku,která se týká zdraví miminek,ale samozřejmě i větších dětí a dokonce i puberťáků.Ví si prostě rady v každé situaci.Nám pomohla vždycky,když bylo třeba.Nikdy nás neodbyde a hlavně dělá svou práci velice zodpovědně,a bez řečí pomůže každému dítku,které něco trápí.I přez to,že denně má spousty pacientů ,má smysl pro humor.....
ps:musím také moc pochválit sestřičku,která u paní doktorky v Uhlířských Janovicích pracuje.Je moc hodná a k dětem se chová velice hezky.


S

K paní doktorce jsem chodila s dcerou od narození. Je to velmi dobrá diagnostička, velmi pečlivá, s dobrým přístupem k dětem. Paní doktorku mohu všem jen doporučit. Mnoho osmnáctiletých by chtělo zůstat u paní doktorky i v dalších letech, protože se jí nebojí svěřit se svými problémy a plně jí důvěřují.Přeji paní doktorce plno stejně spokojených rodičů a malých pacientů.


Paní doktorka je skvělá. Je hrozně vtipná, vždycky se u ní strašně nasměju. Jen má ve zvyku všechno léčit antibiotiky. A to v dnešní době, když jsou viry tak dokonalý a dokáží antibiotika pohltit do sebe aniž by je zlikvidovalo není dobré. A nebylo to dobré ani nikdy předtim. Ale jinak je opravdu báječná.


S

S oběma dětmi, dnes už skoro dospělými jsme k paní doktorce chodili a vždy jsme byli spokojení. Jenom má pořád plnou ordinaci a velmi dlouho se čeká.


D

K paní doktorce chodím s oběma dětmi od jejich narození a jsem velmi spokojená. Vždy se k nám chovala velmi vlídně a trpělivě a nikdy jsem neměla důvod pochybovat o její odborné zdatnosti. Všem maminkám mohu ordinaci této paní doktorky vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti