Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Alšova 466, Jaroměř

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Na jednu stranu je dobře, že se paní doktorka snaží nepsat antibiotika na každou maličkost, ale nepsat je za každou cenu také není podle mně uplně ideální. První naše špatná zkušenost byla, když jsme paní doktorku navštívili s dlouho trvající rýmou. Paní doktorka nás poslala na alergologii, kde nám udělali výtěr a zjistili streptokokovou nákazu, nasadili vhodná antibiotika a již druhý den léčby došlo k velkému zlepšení stavu. Další špatná zkušenost je, že jsme paní doktorku navštívili s přetrvávajícím kašlem, na kter bežně dostupné sirupy nestačily a na víc se přidaly horečky. Byli jsme si jistí, že paní doktorka udělaá CRP a nasadí antibiotika ale opět jsme dotali sirupy bez CRP s tím že když to nepomůže do konce týdne tak máme přijít a uvidíme co dál. Po 3 dnech horeček se nakazilo i naše mimčo, které mělo krátce po šestinedělí. Obrátili jsme se na jiného doktora, který ihned nasadil antiibiotika a naše mimčo je bohužel dostalo také. Další věc, která se mi moc u paní doktorky nelíbí je, že má v ordinaci poměrně chladno. Není to dobré ani pro dětské pacienty, kteří se svlékají do půl těla ale už vůbec ne pro miminka, která absolvují preventivní prohlídky pouze v plínce.
Za sebe bohužel nedoporučuji

Musím se přiznat, k paní doktorce jsem chodila tak od svých 8 let, tudíž jsem vydržela až do dospělého věku. Jako malá jsem neměla problémy, paní to umí s dětmi velmi dobře, co se týče psychiky a uklidnění, u těch ''známých'' klasických nemocí nebyl nikdy problém udělat diagnózu. Avšak při posledních letech, kdy jsem začala mít takové větší ženské problémy, mě paní doktorka snad při každém problému pouze kárala za to, že je to mou stravou, pitným režimem a nedostatečným pohybem. To, že toto všechno jsem dodržovala naprosto normálně a marně se to snažila dosvědčit, bych oželila, ale že mě ani přes žádost paní nikam dál neposlala a já potom sama ve své vůli šla ke specializovanému doktorovi, který mi zjistil chronickou migrénu z nedostatečného okysličení mozku a podobně, to už mi moc dobré nepřijde. Je to shoda názorů, neodsuzuji úplně, ale asi jsem radši, že jsem přešla k obvodnímu lékaři.

K paní doktorce jsem chodila od malička a nyní k ní chodím s dcerkou. Jsme více než spokojené. Paní doktorka je pecliva, příjemná a jak už zde bylo psáno,vždy k normální léčbě nabídne ještě možnost homeopaticke léčby,ale pozor-nikdy nenutí,což oceňuji. S dětmi to umí bravurně a zkrátka ji nemám co vytknout. Stejně tak jsme spokojeni i s paní sestrickou.. :)

Paní doktorka je pečlivá a oceňuji, že se vždy snaží v nemoci nabídnout i alternativní léčbu ke standardním lékům - čímž myslím léčiva na přírodní bázi, nikoli homeopatii.

K paní doktorce jsem chodila od malička, vždy byla ochotná a pečlivá. Nikdy nic nezanedbala a vždy jsem s ní byla velice spokojená :)

Skvělá pečlivá lékařka, nenechává nic náhodě.

Dětem se věnuje opravdu pečlivě. Jsem s ní spokojená a homeopatii,podle vlastních zkušeností,doporučuji.

lekařka je pečlivá