Sam.ord. PL - gynekologa
Potoční 267, Jablonné nad Orlicí

Telefon: +420 465 618 653. Web: http://mudr-karel-zaruba.modernilekar.cz/

Mám jen pozitivní zkušenost. Díky profesionálnímu vyhodnocení situace, mám dnes zdravého devítiletého syna. Myslím si, že jsem měla štěstí na gynekologa a pan doktor je nejen profesionál, ale i sympaťák a jeho vystupování bylo vždy perfektní. Díky. Di.

S panem doktorem jsem velice spokojená. Oceňuji na něm, že si na každého pacienta udělá dost času a já tak nemám v ordinaci pocit, že by mě chtěl nějak odbýt. Pokaždé se mě ptá, jestli mám nějaký problém nebo jestli se chci na něco zeptat. Respektuje můj názor, aniž by projevil jakoukoli známku nesouhlasu. Pokud jsem měla nějaký problém, řešil jej a pomohl mi. V čekárně jsem nikdy nečekala více než 15 min, a to si myslím, že není nic hrozného, jinde se čeká mnohem déle. V porodnici se zajímal o náš zdravotní stav i přesto, že nás neměl na starost. Mám k němu důvěru a všem ho moc doporučuji! Děkuji za vše!

Tohoto doktora mám svým způsobem ráda.Občas udělá chybu,ale kdo ne.Připadá mi že veškeré špatné zkušenosti s ním vyplývají z toho,že toho má zřejmě moc.Jinak nemůžu říct nic špatného,až tedy na to že skutečně je flegmatik který se jen tak nevidí.Na vše co chcete vědět se musíte zeptat,nenapadne ho že by to měl říci sám.Což je velká škoda protože jinak je pečlivý a ochotný.
Větší problém vidím v tom že má nepříjemnou sestru,která se sice na oko usmívá,ale nějak jí ten úsměv nelze věřit.Stále má otevřené dveře mezi ordinací a sesternou,když si je sama zavřete v tu ránu tam je sestra a něco nese panu doktorovi.Poté již dveře zásadně nezavírá.Toto mi velice vadí.Není zde naprosto žádné soukromí.Taky mi hodně vadí dlouhé čekání v čekárně.Objednám se dejme tomu na 9.hodinu a na řadu se dostanu v 10.15.S podivem zjistíte že na stejnou hodinu je vás objednáno víc.

Nevěřím svým očím, když čtu všechnu tu chválu na právě tohoto doktora! Pokud nejsou poznámky psány jeho známými nebo jím osobně, musí jít snad jen o nejapné žerty!!!

K doktoru Zárubovi jsem přišla ještě jako panna s důvěrou v jeho profesionální schopnosti a jednání. Bohužel jsem byla velmi zklamaná již při první návštěvě. Jakákoli další návštěva byla doprovázena velmi osobními narážkami na mou osobu a mou rodinu (bohužel v blízkosti naší vesnice není žádný jiný gynekolog, který by měl volná místa pro nové pacienty a tak jsme k doktoru Zárubovi chodili já, moje mladší sestra a maminka). Při gynekologických vyšetřeních nepostupuje jako každý jiný doktor, se kterým jsem se v pozdějších letech setkala, jeho jednání je ponižující a poznámky sestry jsou nechutné a urážející. Sestra si dovolila osobně velmi ponižujícími poznámkami napadnou tehdy nepříznivý stav mé matky, když k doktorovi přišla moje sestra se zdravotními problémy způsobenými špatným výběrem HA. Doktor mojí sestře nepomohl, naopak si přisadil k poznámkám zdravotní sestry. Po zdravotní stránce vůbec nebyl ochoten pomoci a po narážkách na osobní sexuální život utekla moje sestra s pláčem.

Tento doktor by podle mého názoru (rozhodně nejsem jediná) NEMĚL mít s medicínou nic společného, protože jeho nechutné připomínky a způsob vyšetřování a diagnostikování jakýchkoli problémů naprosto neodpovídá úrovni lékařské péče, na kterou máme v této zemi právo. Kdejaký dlaždič by se k Vám choval s větší úctou jako k člověku a jeho lékařské dovednosti by byly na mnohem vyšší úrovni než doktora Záruby.

JSEM ZNECHUCENA TÍM, ŽE V NAŠEM ZDRAVOTNICTVÍ MOHOU BEZ JAKÝCHKOLI PROBLÉMŮ ORDINOVAT A "LÉČIT" LIDI TAKOVÁ S PROMINUTÍM INDIVIDUA JAKO JE DOKTOR ZÁRUBA.

Pokud se více žen, které mají s doktorem Zárubou problém, rozhodne podat na doktora hromadnou stížnost nebo budou chtít učinit jiné kroky k zamezení jeho působnosti, mohou 100% počítat s mou podporou včetně svědectví o jeho naprosto neprofesionálním ba dokonce nechutném chování a naprosto nepřípustném jednání zdravotní sestry.

Zmatky v čekárně,předbíhání,nedodržování objednací doby.
P.doktor flegmatický,málo aktivní,o vše si musím říci.V bývalé ordinaci /v Praze/jsem dostala fotky z UZ AUTOMATICKY a ZADARMO.Jsem přistěhovaná a nespokojená.Ale nevím,kde by mě vzali.

Naprostá spokojenost :o)

S panem doktorem jsem spokojená. Je klidný,milý a líbí se mi jeho osobitý humor. Vše vysvětlí a vyhradí si na vás dostatek času.Nemusím se bát na něco zeptat.Akorát s těma fotkama z UZ je trošku problém :-)

Prostě nejlepší gynegolog,kterého jsem měla. Sestřička také super

pro mne je to dobrý doktor já jsem s ním moc spokojena hodně mi totiž pomohl a dost poradil hlavně co se týká po různých operačních výkonech kdy mi ošetřující lékař v nemocnici nedokázal popsat moji nemoc a jediné vysvětlení mi podal až právě můj pan doktor

PAN DOKTOR JE VELICE HODNÝ I SESTŘIČKA.KDY KOLI JSEM MĚLA JNÁKÉ PROBLÉMY VŽDY MNĚ DOKÁZAL POMOCI.UMÍ JEDNAT S PACIENTY A TO JE DŮLEŽITÉ.JÁ JSEM Z JEHO PŘÍSTUPEM SPOKOJENÁ.