Nemocnice Šumperk

Odborný lékař onkologie
Dukelská 456, Jeseník

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Nemocnice Šumperk Jiný

Byla jsem velmi spokojená. Vstřícný a ochotný. Vše mi vysvětlil a doporučil alternativy.

Umístění: Nemocnice Šumperk Jiný

Můj manžel poté co byl přijat jako onkologický pacient k paní doktorce u něj na oddělení, po konzultaci s panem primářem se mu nedostalo žádné léčby, i když předtím jsme byly ujištěni, že léčba má několikero variant. Bohužel už jsme nestihli přejít k jinému lékaři. Pan primář měl říct narovinu kolik by stálo aby začala léčba, nebo jestli mají i tabulky s věkovým omezením pro záchranu člověka.

Umístění: Nemocnice Šumperk Jiný

Bohužel nemáme dobrou zkušenost. Maminka k němu docházela na onkologii. Mudr. Vepřkovi naprosto chybí empatie, ohledně onemocnění se nám nikdy nedostalo řádného vysvětlení. Když jsme se ptali na postup léčby, dostávali jsme buď strohé nebo žádné odpovědi s tím, že to máme nechat na něm. Nulová vstřícnost, žádná podpora, arogance. Nakonec maminka přešla k jinému lékaři.

Bohužel nemohu chválit,jeho přístup k pacientům je otřesný,nemusí bědovat nad jejich nemocí,ale aspoň trochu lidský přístup by byl na místě.Mohu říct,že i veterinář se chová k mému psovi líp.Nevím jak na takovém oddělení může stále pracovat.Mám pocit,že veškeré nové a moderní vyšetřovací přístroje budou k ničemu,když potom rozhodují takový lidé jako je tento "doktor".

Pan primář léčil mého tatínka.Chemoterapie tatínek zvládl.A cítil se lépe.Pak pan primář,dáli se to tak nazvat,poslal tatínka na ozařování.Tělo bylo ještě oslabené.Následně po ozařování se tatínkův stav začal zhoršovat.Rakovina se rozšířila do kostí,rakovina kůže.Tak strašné bolesti.Ještě dnes, tatínek mohl být tady u nás.Nejhorší,na tom všem je,jak mu tatínek důvěřoval.Nikdy mu nezapomenu to,jak strašně můj tatínek umíral.Píši to zde,aby již další lidé netrpěli.Tohoto lékaře nedoporučuji.

Ja si nemužu stěžovat jsem spokojena.

Velmi dobrý a zkušený odborník. Na pracovišti spíše chybí práce kvalitního klinického psychologa, jímž každý specialista onkolog současně být nemůže.

velmi rychle zajistil operaci manželky oba jsme v dispenzární péči a jsme spokojeni. Velmi přetížený na Jesník má dvě odpoledne týdně proto nemá čas na hlubší pohovor s pacientem.

byla jsem se zeptat na zdravotní stav mého otce, ani ho nezajímalo kdo jsem. Chování k těžce nemocným pacientm hrozné, žádný lidský řístum, o dodržování kodexu, který mu visí na stěně vedle ordinace nemže být ani řeč.Nejsíš si říká, že ti lidé stejně umřou tak co.

velmi dobrý a zkušený odborník