Praktický lékař stomatolog
Stromořadí 1288, Uničov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Byla je zklamaná z jednání. Musela jsem doktorovi prinest výpis že zdravotní dokumentace. Pořádně mi neopravil zub. Jen dočasně. A místo toho, aby byl rád, že jsem přinesla vypis, tak řešil jakou to má úpravu než můj chrup. K takovému zubaři už nikdy.

Moje zkušenosi s panem doktorem Stupkou jsou veskrze pozitivní.
Pobývám hodně v zahraničí a když jsem na
skok doma, snažím se pořešit kromě jiných potřebností i zubaře. Pan doktor je
vždy ochotný a milý a vždycky si najde čas a vyjde mi vstříc, i když je to někdy
last minute :-) Taky platím cash, jeho ceny respektuji a připadají mi úměrné a taky
hodně výhodné oproti zemím, kde pobývám. Stará se již dlouho o celou moji rodinu
a naše děti jsou již dospělé a nikdy se zubaře nebály, protože to prostě umí. Díky
že ho máme.

K panu Stupkovi jsem prestala chodit asi 3 roky zpet a uz by k nemu do dveri nevkrocil nikdo z nasi rodiny. Pote, co jsem se vratila ze zahranici a nemela jeste obnovene pojisteni, jsem volala, zda me (jako muj dlouholety zubar) prohledne za platbu hotove a souhlasil. Nechoval se tak, kdyz jsem vstoupila do ordinace. Tak sproste chovani jsem v zivote nezazila. Uz ve dverich povysene spustil, ze ma 2000 pacientu, ale jen ja mu delam problemy.. a tak to pokracovalo po celou prohlidku...po celou dobu jsem brecela v kresle, kdyz me prohlizel, neschopna se branit jeho chovani. Sestra ani nedutala. Dodnes me mrzi, ze jsem nebyla schopna tomu neurvalci rict, ze kdyz ma tedy 2000 pacientu, jeden mu jiste chybet nebude..a prasknout dvermi. Pro nasi rodinu skoncil, uz jsme tam nikdy nebyli a ted mame skveleho, temer bezbolestneho, ale hlavne lidskeho a nesuroveho zubare. PS: Pan doktor si samozrejme za osetreni meho zubu zadne penize nevzal...zrejme aby mi dokazal, jak obrovskou laskavost mi dela. A jeste bych dodala, ze to osetreni zubu bolelo, ale to jeho chovani stokrat tolik. Nedoporucuji.

DOPORUČUJI!. S pozdravem Skopal I.

MUDr.Stupka je bezesporu vynikajícím odborníkem ve své profesi. Jeho lidský a neskonale citlivý přístup k potřebám a cítění pacienta může být příkladem pro jiné stomatology.A to je u zubního lékaře vždy potřeba. Mě nezbývá než poděkovat za vše, co pro mě dělá ... je prostě OK . Marketa

Chodím k němu už od dětství, takže jsem zvyklá na jeho svéráznou povahu. Není rozhodně žádné ťuťu ňuňu, občas umí být i docela ostrý, ale mně tento přístup vyhovuje. Jako zubař je precizní, nic nezanedbá, dohlíží na to, aby preventivní prohlídky byly skutečně absolvovány. Můžu jen a jen doporučit.

Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI VÍM ŽE NAJÍT DOBRÉHO STOMATOLOGA I PRO DĚTI JE VELMI TĚŽKÉ ALE PAN DOKTOR STUPKA JE SUPER CHODÍM K NĚMU SAMA ALE I S 3 MA DĚTMA A JSEM NAD MÍRU SPOKOJENÁ.A TO JEŠTĚ DOJÍŽDÍM Z PŘEROVA A MŮŽU ŘÍCT ŽE V PŘEROVĚ TO NENÍ ONO TAK JSEM HLEDALA JINDE A OPRAVDU NELITUJI.NEJEN JÁ ALE I DĚTI JSOU SPOKOJENÉ A TĚŠÍ SE NA DALŠÍ NÁVŠTĚVU OPRAVDU DOPORUČUJI

velmi doporučuji

s dětmi to moc neumí.bojím,bojím...trochu empatie by neškodilo.vlastní zkušenost z návštěvy se synem,je to naštěstí dávno.jinak jsem s ním osobní zkušenost neměla,tak nevím.jdou o něm různé zkazky.asi to chce vyzkoušet a pak si udělat obrázek.