Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Brno - Endokrinologická ambulance Jiný

Pan doktor Starý je skvělý člověk, odborník, který opravdu vysvětlí, je empatický, vždy mi pomohl. Lékař, který se k vám chová mile, podá ruku, dotáže se, jak se vám daří atd. Vyslechne, zajímá se. Chodím k němu již 20 let. Moc děkuji za něj!


M
Ověřeny pacient

Nezbývá, než souhlasit s veškerou chválou na pana doktora Starého, je to vynikající lékař s lidským přístupem. Mě osobně zachránil život a udělal i víc, než musel. Pane doktore, DĚKUJI a přeji Vám jen to nejlepší, zasloužíte si to za to, jak se staráte o všechny své pacienty.


L
Ověřeny pacient

Přístup pana doktorka je úžasný. Po příchodu vám podá ruku a představí se, což skoro nikdo v tomto oboru nedělá. Veškeré potíže s vámi probere, vysvětlí. Je opravdu skvělý.


L
Ověřeny pacient

S panem doktorem mam velmi dobre zkusenosti, je ochotny, vse se snazi vysvetlit a pusobi pri tom uklidnujicim dojmem. Co mi vsak kazi dojem je problem s komunikaci, vecne se nemuzu dovolat a pri objednani na kontrolu mesic predem mi sestra na evidenci sdelila, ze nejblizsi volny termin je az za dva a pul mesice. To uz ale zrejme neni chyba pana doktora.


U p. Doktora jsem sice nebyla, ale znám ho z dětských let, vzdálení příbuzní. Jeho dědeček byl skvělý lékař a člověk až do konce života a tuto vlastnost Kája po něm zdědil, takže vím, o čem všichni píšete a ti z Vás, kteří k němu docházíte, máte štěstí.
Michaela Stará


Ověřeny pacient

K tomuto lékaři docházím již 10 let. Pan doktor je naprostý profesionál, a to nejen po stránce odborné, ale zároveň i lidské. Je to člověk na pravém místě. Velice si ho vážím a všem vřele doporučiji. Děkuji pane doktore.


Ověřeny pacient

spickovy,efektivni,profesionalni .... maximalni spokojenost povsech strankach ... ne na darmoje zde na 1. miste ... je to opravnene...a jsem moc rada ze k nemu chodim ....


Dnes jsem byl u Mudr. Starého v ordinaci a popravdě, zažil jsem šok. Nejen, že mi při příchodu do ordinace podal ruku a představil se mi, ale po celou dobu vyšetření se na mne usmíval a tím mne v celku beze slov uklidnil. Diagnózu mi pak vysvětlil tak, že by ji pochopil snad každý. Dosud jsem se s takovým doktorem nesetkal!!! Doktore jste fakt profesionál. Díky


Ověřeny pacient

Dobry den přeji, znám pana doktora Karla Starého dlouho, je to můj bratranec a propo,uz dvakrát mi zachránil muj život,a propo pokud vás bude něco trápit, třeba i maličkost, nebojte se a všechno mu řekněte.takze shrnu to : pokud máte jakékoli obavy nebo se vám něco jen nezdá zajděte si k panu doktorovi, víte lepší dříve než pozdě opravdu nemusíte se bát pomůže Vám:) pěkný den Vendysa a pěkný den i Tobě Kájo


Po pročtení všech příspěvků mně nezbýva nic jiného,než se přidat a chválit, chválit a chválit!!!Je to opravdu obdivuhodné,jak pan doktor pracuje s pacienty,jeho přístup,vstřícnost,ochota vyslechnout...je stoprocentní. Díky,pane doktore,za všechny Vaše pacienty-máme Vás rádi a držíme Vám palce,aby se Vám i Vaší sestřičce v práci i životě dařilo!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti