Adresy (2)

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Za zahrady 450, Zásmuky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Soukromá ordinace dětského lékaře
V aleji 1341, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

36 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Soukromá ordinace dětského lékaře Jiný

S panem doktorem Severou jsem velmi spokojená, přihlásila jsem k němu svého syna hned po narození. Opravdu velmi mile mě překvapil jeho profesionální přístup, jako jeden z mála mi nedával "sežrat" ambulantní porod, naopak byl ve vyšetřeních syna vždy důsledný a pečlivý, vše mi vysvětlil, nikdy nám nic nevnucoval a vždy dával na výběr více možností léčby. Navíc je k dispozici na telefonu i emailu a sám vás vyzve, abyste ho v případě potřeby kontaktovali. Po letech negativních zkušeností s naším zdravotnictvím mě pan doktor navrátil víru, že dobří doktoři ještě nevyhynuli :-) Můžu jen doporučit!

B
Ověřený profil

Naprosta spokojenost.

Ověřený profil

Jsme pacienty pana doktora od června loňského roku. Před tím měl syn vynikající lékařku v Praze a já si říkala, že takového pediatra už nikdy nenajdeme.....naštěstí našli právě v panu doktorovi Severovi. Je pravda, že syn ještě nijak vážně neonemocněl, takže pana Severu zatím šetříme, ale už jen jeho přístup a ochota si získali synovu i naši důvěru. V lednu se nám narodila holčička, takže jsme neváhali a zapsali ji také k panu doktorovi. Ač jsem druhorodička, věnoval mi čas a všechno se mnou znovu probral a doporučil vhodnou péči. Neříkám, že se vším člověk musí souhlasit (např. v otázce kojení), ale rozhodně je to zkušený lékař, který nepíše bezhlavě recepty jak na běžícím pásu, sáhne raději po osvědčené radě než by na dětech testoval výtvory farmaceutických firem a slyšela jsem, že ant. volí jako poslední možnost, což už teď chválím. A čeho si velmi vážím je i čas, který dětem (resp. rodiči) věnuje - je k dispozici na telefonu 24 hodin a to se dnes nevidí! Doporučuji každému, kdo se mě zeptá! :) PS: a sestřička je učiněný anděl !


J
Ověřený profil

Na pana doktora si v nejmenším nemohu stěžovat, naopak je velmi profesionální, ochotný a milý k dětem - náš ani ne tříletý syn v pohodě nakráčí do jeho ordinace a nemá nejmenší obavy, přestože ví, že ho čeká např. očkování. Pan doktor je totiž citlivý a dokáže ho uklidnit, takže se nebojí ani podobných invazivních vyšetření. Antibiotika jsme dostali jednou, když měl syn zánět průdušek s náběhem na zápal plic, tam to tedy opravdu bylo potřeba, jinak pan doktor vždy najde šetrnější léčbu. A hlavně je ochoten bavit se a vysvětlovat šťouravé mamince :-D


D
Ověřený profil

S panem dokroem jsem moc spokojení, mé děti ho mají moc rády a pokaždé se k němu těší, jako by jeli někam na výlet. Dceři bude 5 let a ještě nikdy neužívala antibiotika a je to hlavně díky radám a doporučením pana doktora. Když to řeknu například ve školce, tak se všichni diví. Několik kamarádek k němu na mé doporučení přešlo a žádná si nestěžovala, ba naopak je překvapilo, že se s nimi pan doktor o všem baví, vše jim vysvětlí a bez váhání nabízí konzultace po telefonu kdykoliv.
Já beru lékaře jako partnera-odborníka, se kterým můžu probrat zdravotní stav a dá mi k tomu rady a určí léčbu, ne jako autoritu v bílém plášti, které se bojím na něco zeptat či dokonce s ní diskutovat a jen čekám na napsání receptu.
Myslím, že žijeme v době, kdy má člověk ve výběru lékaže velkou svobodu, takže doporučuju všem maminkám, které nejsou se svým lékařem/lékařkou spokojené, aby to řešily a zbytečně si nestěžovaly, protože tím nic nespraví.
Je třeba být ve vztahu k lékaři aktivní, protože jde o naše zdraví a zdraví našich blízkých, a to známe my sami nejlépe. A právě tento aktivní přístup nám pan doktor Severa nabízí.


K

S panem doktorem jsem velice spokojená, oceňuju, že hned dětem nedává antibiotika a nejprve zkouší jinou účinnou léčbu. Nikdy jsem se s tak úžasným přístupem nesetkala. Sestřička ta je úplné zlatíčko.Jsem s nimi velice spokojená.


Pan doktor Severa je také náš soused. Je dobře, že nepředepisuje pokaždé atb. Pokaždé nám ochotně paoradil a Vše vysvětlil. Po mém druhém porodu jsem musela neplánovaně zůstat na jip tři týdny a manželovi a babičkám Vše vysvětlil. Děkujeme Němcovi a holčičky


Ověřený profil

K panu doktorovi Severovi chodím se svým dítětem 5 let. Zvolila jsem si ho na doporučení své známé, která si velmi chválila jeho přístup k dětem a odborný přístup. Velmi mě potěšilo, že pan doktor nepředepisuje antibiotika tak často, jak jsem zažila u naší předchozí lékařky a že mi poradil nové možnosti posílení imunity u dcery i z oblasti alternativní medicíny, takže v posledním roce byla minimálně ( na rozdíl od spolužáků ve školce - bydlíme v Praze)nemocná. Proto i po přestěhování zůstanu s dcerou v péči pana doktora.


Ověřený profil

Chodím k panu doktorovi Severovi s dcerou a jsem velmi spokojená s jeho přístupem a zdravotní péčí. Hlavně oceňuji, že mi vždy podrobně všechno vysvětlí, nedává zbytečně antibiotika a také že se dcera k němu vždycky těší.


Pan doktor Severa je nejlepší pediatr v Poděbradech, nic nepodceňuje a na druhou stranu zbytečně nedává antibiotika, když nejsou nutná. Vždy mi moc ochotně pomohl. A má moc hodnou sestřičku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu