Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Strašně jsem se vyšetření bál protože se dokážu dávit i při čistění zubů. Byla mi nabídnuta injekce na uklidnění. Vzhledem k tomu, že najít u mě žílu je problém i při odběru krve, po 2 pokusech jsme si řekli že to provedeme bez ní. Do úst nastříkán sprej, který jsem polknul. Po té kousnutí do náustku a šlo se na věc. Mírně nepříjemné byl jen průchod přes oblast hrtanu, kdy budete vyzvání polknout. Po tom už to je brnkačka nic nebolí. Trošku otravné je říhání na celou ordinaci :D
Po vyšetření chvíli odpočíváte, mezitím pan doktor napíše zprávičku a řekne vám co máte za problém a doporučí další postup. Nebát se tohoto vyšetření. Víte na čem jste a rozhodně se refluxní choroba jícnu nemůže podceňovat z dlouhodobé hlediska. Moc příjemná sestřička a pan doktor. Doporučuji

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Škoda, že nejde dát 0. Opravdu špatný přístup k pacientovi. Podcenění situace, které vyústilo akutní operací a hospitalizaci na JIP. Pacient byl z ordinace poslán pěšky do nemocnice a to až po týdnu nahlášených potíží a bolestí. Prosím, zvolte si jiného lékaře.

Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Tak tento pan doktor to s pacienty rozhodně nemyslí dobře! Byla jsem u něj na zákroku odstranění hemeroidů I. a II.st. pomocí laseru. Zákrok jsem si platila sama (a nejednalo se zrovna o malou částku), neboť jej pojišťovna prý nehradí, nicméně chtěla jsem podstoupit nějaký šetrnější zákrok. Jelikož se panu dr. nepodařilo napoprvé hemeroidy odstranit, podstoupila jsem zákrok znovu, v domnění, že se bude opět jednat o šetrnější mnou placenou metodu. Pan dr. mi však bez mého souhlasu a bez jakéhokoliv vysvětlení provedl velice bolestivé vypalování hemeroidů jakýmsi "plamenometem" , zákrok byl velmi bolestivý, celé okolí konečníku i střevo mám popálené a po třech týdnech mi stále přetrvává velká bolest v podbřišku. Na můj dotaz, co mi to prováděl za zákrok , mi pan dr. neodpověděl. Pouze mi sdělil, že se jedná o kombinovanou metodu, dokonce mi nevytiskl ani žádnou lékařskou zprávu! K tomuto lékaři už nikdy více!!!

Skvělý pan doktor, usměvavý, nesmírně šikovný, prostě odborník na svém místě. Byl jsem u něj nejméně 10krát na gastroskopii, vše bylo hotovo za pár minut, prakticky bezbolestně ( navíc sympatická a milá sestřička ), co víc si přát.
Před lety jsem byl v nemocnici, tam zákrok trval přes 30 minut, týden jsem nemohl polykat, takže pouze džusy a polívky.
Když jdu od pana dr. Meda, klidně si mohu dá steak........
Díky pane doktore, díky sestřičko.
Kopečný Petr
Pardubice

pana doktora Meda mám moc ráda,chodím k němu pět let,i přes mé osobní občasné selhání-při nedodržení dietního režimu se mi problémy zhorší-je trpělivý a vždy mi pomůže.Po profesionální stránce rozhodně doporučuji.

Příjemný,vstřícný nemůžeme si stěžovat a že vás neinformuje ??Máte telefony tak si můžete zavolat :))

Ochotný,přívětivý, odborník -specialista

Po přečtení těchto názorů se mi k panu doktorovi vůbec nechtělo,nicméně jsem se odhodlal a šel. Vyšetření proběhlo v naprosto pohodě,pan doktor mě poslal na mnoho vyšetření a odhalil tak další nemoci , které způsobovaly mé potíže , na které ostatní lékaři dosus nereagovali. Vše mi vysvětlil , i jak bude postuovat , velmi vstřícný. Zkušenost velmi kladná.

Já si na pana doktora nemohu stěžovat,je velmi pečlivý a jeho přístup k pacientům je opravdu skvělý.Jelikož mámm docela závažné diagnozy,jsem ráda,že k němu chodím.

Zachránil mě před vředy, dobrý přístup.