Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Tak tento pan doktor to s pacienty rozhodně nemyslí dobře! Byla jsem u něj na zákroku odstranění hemeroidů I. a II.st. pomocí laseru. Zákrok jsem si platila sama (a nejednalo se zrovna o malou částku), neboť jej pojišťovna prý nehradí, nicméně chtěla jsem podstoupit nějaký šetrnější zákrok. Jelikož se panu dr. nepodařilo napoprvé hemeroidy odstranit, podstoupila jsem zákrok znovu, v domnění, že se bude opět jednat o šetrnější mnou placenou metodu. Pan dr. mi však bez mého souhlasu a bez jakéhokoliv vysvětlení provedl velice bolestivé vypalování hemeroidů jakýmsi "plamenometem" , zákrok byl velmi bolestivý, celé okolí konečníku i střevo mám popálené a po třech týdnech mi stále přetrvává velká bolest v podbřišku. Na můj dotaz, co mi to prováděl za zákrok , mi pan dr. neodpověděl. Pouze mi sdělil, že se jedná o kombinovanou metodu, dokonce mi nevytiskl ani žádnou lékařskou zprávu! K tomuto lékaři už nikdy více!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor, usměvavý, nesmírně šikovný, prostě odborník na svém místě. Byl jsem u něj nejméně 10krát na gastroskopii, vše bylo hotovo za pár minut, prakticky bezbolestně ( navíc sympatická a milá sestřička ), co víc si přát.
Před lety jsem byl v nemocnici, tam zákrok trval přes 30 minut, týden jsem nemohl polykat, takže pouze džusy a polívky.
Když jdu od pana dr. Meda, klidně si mohu dá steak........
Díky pane doktore, díky sestřičko.
Kopečný Petr
Pardubice


E
Ověřeny pacient

pana doktora Meda mám moc ráda,chodím k němu pět let,i přes mé osobní občasné selhání-při nedodržení dietního režimu se mi problémy zhorší-je trpělivý a vždy mi pomůže.Po profesionální stránce rozhodně doporučuji.


N
Ověřeny pacient

Příjemný,vstřícný nemůžeme si stěžovat a že vás neinformuje ??Máte telefony tak si můžete zavolat :))


J
Ověřeny pacient

Ochotný,přívětivý, odborník -specialista


Po přečtení těchto názorů se mi k panu doktorovi vůbec nechtělo,nicméně jsem se odhodlal a šel. Vyšetření proběhlo v naprosto pohodě,pan doktor mě poslal na mnoho vyšetření a odhalil tak další nemoci , které způsobovaly mé potíže , na které ostatní lékaři dosus nereagovali. Vše mi vysvětlil , i jak bude postuovat , velmi vstřícný. Zkušenost velmi kladná.


Já si na pana doktora nemohu stěžovat,je velmi pečlivý a jeho přístup k pacientům je opravdu skvělý.Jelikož mámm docela závažné diagnozy,jsem ráda,že k němu chodím.


Zachránil mě před vředy, dobrý přístup.


Na pana doktora si nemuzu v zadnem pripade stezovat, kdykoliv se mela zazivaci problemy mi pomohl. Mohu jedine doporučit.


jsem spokojená s lékařským přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti