Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Skvělý pan doktor, usměvavý, nesmírně šikovný, prostě odborník na svém místě. Byl jsem u něj nejméně 10krát na gastroskopii, vše bylo hotovo za pár minut, prakticky bezbolestně ( navíc sympatická a milá sestřička ), co víc si přát.
Před lety jsem byl v nemocnici, tam zákrok trval přes 30 minut, týden jsem nemohl polykat, takže pouze džusy a polívky.
Když jdu od pana dr. Meda, klidně si mohu dá steak........
Díky pane doktore, díky sestřičko.
Kopečný Petr
Pardubice

pana doktora Meda mám moc ráda,chodím k němu pět let,i přes mé osobní občasné selhání-při nedodržení dietního režimu se mi problémy zhorší-je trpělivý a vždy mi pomůže.Po profesionální stránce rozhodně doporučuji.

Příjemný,vstřícný nemůžeme si stěžovat a že vás neinformuje ??Máte telefony tak si můžete zavolat :))

Ochotný,přívětivý, odborník -specialista

Po přečtení těchto názorů se mi k panu doktorovi vůbec nechtělo,nicméně jsem se odhodlal a šel. Vyšetření proběhlo v naprosto pohodě,pan doktor mě poslal na mnoho vyšetření a odhalil tak další nemoci , které způsobovaly mé potíže , na které ostatní lékaři dosus nereagovali. Vše mi vysvětlil , i jak bude postuovat , velmi vstřícný. Zkušenost velmi kladná.

Já si na pana doktora nemohu stěžovat,je velmi pečlivý a jeho přístup k pacientům je opravdu skvělý.Jelikož mámm docela závažné diagnozy,jsem ráda,že k němu chodím.

Zachránil mě před vředy, dobrý přístup.

Na pana doktora si nemuzu v zadnem pripade stezovat, kdykoliv se mela zazivaci problemy mi pomohl. Mohu jedine doporučit.

jsem spokojená s lékařským přístupem.

Stejná zkušenost. 9x na gastroskopii. Zjištěn chronický zánět žaludku a dvanácterníku a nedomykavost jícnu. U jiného lékaře po gastroskopii závěr zcela zdráv.