Hlinky 48/122, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Pan doktor Ludíkovský mi operoval stále mokvající nádorek cca 1,5x1,5 cm na obličeji. Několik let byl tento operativní zákrok v jiném zařízení odkládán, místo ošetřováno elektrokoagulací.. Vysvětlení odkládání znělo "nedostatek materiálu" - čímž byla myšlena kůže. Pan doktor Ludíkovský si poradil výborně, operaci provedl a dnes, rok po té, nemám vidět žádnou jizvu!! Navíc bych vyzvedl jeho lidský přístup k pacientovi ! Jen více takových lékařů - všem ošetření u něj doporučuji!

C

Pan dr. Ludíkovský mě spolu s paní dr. Gregorovou operovali na ruce. Šlo o lokální umrtvení a tak jsem měl možnost oba pozorovat. Oba byli velmi pečliví, pozorní, k ostatnímu personálu příjemní a ke mně ohleduplní. Když jsem upozornil, že turniket se stává bolestivý, okamžitě ho uvolnili. Operaci odvedli velmi profesionálně a zároveň s lidským přístupem k pacientovi. Brněnská Fakultní Nemocnice může být na ně hrdá.