Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlinky 48/122, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Pan doktor Ludíkovský mi operoval stále mokvající nádorek cca 1,5x1,5 cm na obličeji. Několik let byl tento operativní zákrok v jiném zařízení odkládán, místo ošetřováno elektrokoagulací.. Vysvětlení odkládání znělo "nedostatek materiálu" - čímž byla myšlena kůže. Pan doktor Ludíkovský si poradil výborně, operaci provedl a dnes, rok po té, nemám vidět žádnou jizvu!! Navíc bych vyzvedl jeho lidský přístup k pacientovi ! Jen více takových lékařů - všem ošetření u něj doporučuji!

C
Ověřeny pacient

Pan dr. Ludíkovský mě spolu s paní dr. Gregorovou operovali na ruce. Šlo o lokální umrtvení a tak jsem měl možnost oba pozorovat. Oba byli velmi pečliví, pozorní, k ostatnímu personálu příjemní a ke mně ohleduplní. Když jsem upozornil, že turniket se stává bolestivý, okamžitě ho uvolnili. Operaci odvedli velmi profesionálně a zároveň s lidským přístupem k pacientovi. Brněnská Fakultní Nemocnice může být na ně hrdá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti