Kardiologická ambulance

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Astrologie zdraví a nemoci

Diagnostické vyšetření +7 Více

Diagnostické vyšetření

Fyzioterapeutické konzultace

Kardiologické konzultace

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Kvalifikace pro tradiční čínskou medicínu : Semináře Principy TČM fytoterapie a akupunktury, vedené Universitou Guangming, Beijing, Čína 1999-2011 ...

Astrologie zdraví a nemoci

Diagnostické vyšetření

Fyzioterapeutické konzultace

Kardiologické konzultace

Léčba podle principů tčm

Kardiologická ambulance

Propojení diagnostiky dle principů tčm, symbolické medicíny a tradiční evropské diagnostiky vč. laboratoře

Činská diagnostika

Čínska medicína

Kardiologická ambulance

Je mi 68 let a v péči pana Mudr.Karla Koláře jsem již 25.let. Jen díky jeho zkušenostem, znalostem a profesionální péči jsem na živu. Co říci o lékaři, který vám zachrání život? Měl jsem zkrátka štěstí, že jsou i lékaři, kteří umějí, vědí a znají a takovým Mudr. Kolář bezezbytku je. Oceněji zejména jeho lidský přístup, ochotu a porozumění ve chvílích, kdy je člověku opravdu zle. Přál bych všem nemocným, šťastnou ruku
při výběru lékaře, z vlastní zkušenosti vím, že to může být výběr zásadní a Vám pane doktore děkuji.
Jindřich Nový

Myslím si, že není příliš šťastné tímto způsobem "hodnotit" lékaře, ale přesto se pokusím sdělit pár svých postřehů. Jelikož také pracuji ve zdravotnictví, věděla jsem od svých kolegů a pacientů, že pan doktor Kolář je vynikající specialista, který mnoha lidem výrazně pomohl. Při mém osobním setkání jsem se o jeho kvalitách přesvědčila a bonusem bylo také příjemné prostředí, ve kterém jsem byla vždy přivítána ( moc chválím i sestřičku, která je velice empatická a s lékařem vytváří sehraný tým ). Pan doktor je tzv.celostním lékařem, který se zajímá o člověka jako o celek včetně jeho duševního stavu a společně s ním se zamýšlí i nad příčinou onemocnění. Nalezení příčiny a přijetí zodpovědnosti za své onemocnění výrazně urychlí proces uzdravení. Problémem může být neochota pacientů spolupracovat o převzetí zmíněné zodpovědnosti. Jednodušší je přesunout zodpovědnost na lékaře a nechat si nadále předepisovat více léků či léky silnější nejlépe na půl roku dopředu. Vnesení spoluúčasti pacienta a vzbuzení zájmu o své vlastní uzdravení je velice náročná činnost i pro lékaře a pan doktor je jeden z mála, který má odborné i lidské znalosti na to, aby to dokázal. Lidskost a empatii dostal tento lékař shora, ale široké znalosti klasické i alternativní medicíny si neustále doplňuje vzděláváním. Přeji hodně štěstí v procesu uzdravování i nalezení vhodného průvodce/lékaře. Dr. Koláře si velmi vážím a doporučuji všem, kteří hledají lékaře moudrého a nechtějí se stále pouze léčit, ale i uzdravit.

• kardiologie
  • vnitřní lékařství - interna