Karel Jílek, zubař Uničov

MUDr. Karel Jílek

Zubař

Dr. Beneše 1444, Uničov
Praktický lékař stomatolog

Taková smršť pozitivních komentářů... ale opravdu je to skvělý človek po všech stránkách moje hodnocení 11z10 :) (i jeho maminka Mudr. Jílková mi jako dítěti Xkrát pomohla i mimo pracovní dobu když jsem měl problém...) skončí v nebi mají tam reservé!

Prostě a jednoduše pro všechny je to nejen skvělý lékař, ale i člověk. Svou práci dělá s láskou a je ví co dělá....šikula je po mamince!

Jediný zubař u kterého se nebojím. Příjemný, zručný a evidentně své práci maximálně rozumí. Kdyby takových bylo více, tak se zubaře nebojí nikdo.

Přešla jsem k němu i s dcerkou od jiného zubaře z Mohelnice, pan doktor je úžasný, milý, příjemný, sestřička jakbysmet, zatím tam chodíme krátce, ale jsem opravdu maximálně spokojená, přístup je na jedničku s hvězdičkou.

Empatický, trpělivý odborník na slovo vzatý, kterého najdete v práci vždy s úsměvem.

super

Nejlepší zubař, kterého znám.

Nejlepší doktor, s jakým jsem se kdy setkala. Velmi příjemný, sympatický, citlivý a empatický, odborík na svém místě. Vždy se k němu těším a všem vřele doporučuji.

Nejlepší stomatolog,kterého jsem zatím měla a nevyměnila :o)Mohu jen doporučit!

Od té doby co navštěvuji ordinaci MuDr.Jílka,se nebojím zubaře,má cit a je velmi ochotný,prostě super.Janušová