Adresa

Stomatologická ordinace
Msgr. B. Staška 62, Domažlice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace

Skvělý lékař, odborník, osobitý přístup, upřímnost. Kvůli úrazu jsem přišla o horní jedničku. Díky kvalitní péči pana doktora je dnes na jejím místě dvojka, nejde nic poznat a mám krásný chrup. Kéž by všichni lékaři byli jako on.

1
Ověřený profil

Pan doktor mi srovnal zuby v dospělosti a já mu budu do smrti vděčná. Oceňuji naprosto profesionální přístup, vysokou odbornost, je přátelský a milý. Myslím, že je hodně vytížený a tak někdy řekne věci přímo jak jsou, nicméně, neměla jsem v ordinaci nikdy pocit, že jsem nějaká ovce z davu, vždycky mi věnoval patřičnou pozornost a péči. Děkuji, pane doktore!

T
Ověřený profil

Dr. Iha je odborník a to, že Vás pokárá, že máte špatnou zubní hygienu, tak je to spíš Vaše drzost, že jdete žádat o rovnátka a přitom si neumíte ani vyčistit zuby (reaguji na komentář "maminky"). Mně pan doktor velmi pomohl, měla jsem opravdu komplikovanou vadu, zuby křivé jak nikdo a on mi velmi pomohl. Byla jsem na operaci čelisti a pan doktor mě doprovázel a byl se mnou před, během i po operaci. Je to skvělý člověk a velmi mě mrzí, když tady čtu od podobných jako je "maminka" apod., že to co dělá, je pro něj jen byznys! Pro mě je to především vynikající lékař a dobrý člověk.


M
Ověřený profil

Nemyslím, že je to u pana doktora záležitost posledních let, chodila jsem k němu před více než 10ti lety a nebylo to jiné. Byznys nade vše. Ač objednaná, čekala jsem mnohdy i přes hodinu, než se z ordinace vyhrnuli "platící" němci. Pak jsem byla rychle odbyta většinou s nějakým pokárání týkajícím se mé péče o chrup. Léčba byla zbytečně prodlužována, aniž by se nějaký zákrok provedl. Po roce návštěv jsem stále neměla vytržený zub, ani rovnátka. Vzdala jsem to, a když jsem si přišla pro kartu, že jdu k jinému lékaři, ještě jsem si vyslechla jaký že dělám chybu, protože to není odborník. Až po dlouhé době jsem se dověděla o komplikacích, proč mi vlastně pan doktor rovnátka dát ani nechtěl. On mi to ovšem se svým arogantním přístupem tenkrát opomněl objasnit!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Odborník ve svém oboru, díky mu za všechno.


Ověřený profil

Dva a půl roku jsem u pana doktora nosil od rovnátka s tím, že do vzniklých mezer se implantuje fixní imlantát.V mých 18-ti letech jsem zjistil, že jsou mé zuby srovnané tak blbě, že do vzniklých mezer nejde implantát navrtat.
Proto musim rovnátka nosit znovu. Dalších 20 000 vyplesknu jen tak, kvůli spackanej práci pana doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


ano možná že je sice přímejmý ale pořád by mi trhal něšjaké zuby!!! tak jsem přešla k jiné doktorce a ta mi dala rovnákta i bez trhání zubů jinak je docela příjemný:d

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Pan doktor je odborník,aktivně se zajímající o obor,který je jeho doménou.Je vždy vstřícný a ochotný, výborný přístup má k dětem,které se v jeho ordinaci nebojí. Je to profík na svém místě !!!


za dobu, kdy pana doktora navštěvuji jsme se nesetkal s žádným problémem. Jeho chování je vždy vstřícné a profesionální


Pan doktor je expert na zubní vady.
Přístup velmi příjemný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti