Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Moskevská 671, Česká Lípa
Odborný lékař ortoped

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
J.Purkyně, Hradec Králové
odborný lékař ortoped

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: odborný lékař ortoped Jiný

Jak řekl tak bylo, operatér super prostě je to pan doktor. Jsem moc spokojen po výměně kyčelního kloubu.


A
Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová


R
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortoped Diagnóza a následná operace kolena

Chtěl bych panu doktorovi poděkovat za kvalitní a profesionílní přístup. Po cca 1/2 roce návštěv u lékařů a laborováním s bolavým kolenem, vše vyřešil po jedné návštěvě a následné operaci v Turnově tak, že dnes je koleno bez bolesti a funkční.
Ještě jednou velký dík
Rudolf Špaček, Nový Bor


V
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortoped bolest ramene

dobrý den,
Byl jsem u pana doktora již na třech operacích,a vždy jsem byl spokojen jak s jeho přístupem,tak s odborným vyšetřením a následnou bezvadně provedenou operací.Zákroky nebyly jednoduché,ale pan doktor i přes zralý věk vždy přistupoval profesionálně a zodpovědně i k pooperační péči.
Díky a více takových odborníků.
Vladimír Svašek,Česká Kamenice


Ověřeny pacient

Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Horel je "pán doktor"... prohlédne,poradi, určí diagnózu, odoperuje... prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji


Ověřeny pacient

V květnu jsem uklouzla na mokrých schodech, při pádu jsem si způsobila distorze pravého kolene. V děčínské nemocnici mi šest týdnů tvrdili, že mám jen natržený vnitřní postranní vaz. Navíc doktor Richtr tvrdil, že simuluji. Na radu fyzioterapeutky jsem se vydala do České Lípy k panu doktorovi Horelovi. I přes pokročilý věk byl velmi profesionální, koleno mi detailně vyšetřil. A nyní už druhý měsíc rehabilituji, abych posílila svaly kvůli ruptuře zkříženého předního vazu, vnitřního postranního vazu a vnitřního menisku. Je to doktor na pravém místě. A čekání v čekárně? Rozhodně stojí za to!
Ivana K. Severní Čechy


O
Ověřeny pacient

pan doktor Horel je PAN DOKTOR! Jako jediný mi,po 4 letech neúspěšného léčení patní ostruhy a neustálých bolestí ,pomohl injekční léčbou.Je to lékař na svém místě a velice mu znovu děkuji,již roky jsem absolutnš bez problémů.


Ověřeny pacient

Pand doktor působí nekoncentrovaně a roztěkaně, nicméně po profesní stránce poznal mé problémy a vystavil přesnou diagnózu. Což někteří nedokázali ani po artroskopii.
Připravte se na cca 2 hodiny v čekárně. S panem doktorem mluvte nahlas, jasně a krátce. Sledujte si, zda vám dal veškerá doporučení o kterých během vyšetření hovořil.


T
Ověřeny pacient

Bohuzel mam spatnou zkusenost s panem Horelem.
S ohledem na to, ze mi byl doporucen, tak jsem byla velice prekvapena, jak se choval. Byl mrzuty, hrozne uspechany, vubec se neptal co a jak, nadaval na lidi, co udelali rentgenovy snimek,protoze si ho poradne nemohl prohlednout na svem malickem netbooku, udelal ze me ze zacatku simulanku, ale kdyz zjistil, ze si zdravotku platim sama a na socialce nejsem, tak mi nasel vadu kolen od narozeni, se kterou pry se nic neda delat a zacinajici artrozu. Kazdopadne nezapomnel mi pribalit propagacni letacek, napsal mi rehabilitaci a rekl mi, ze se to uz nikdy nezlepsi.

Moje prace je ve fitness. Je mi pouze 30 let. Cekala jsem ve fronte 3 hodiny na to, aby mi v prubehu 10 min rekl, ze si mam zabalit svou praci, leta uceni a ... a lehnout si do hrobu a cekat az umru? Prijde mi to smesne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Pan doktor KAREL Horel mi provedl relativně složitou revizi menisku pravého kolene. Operace proběhla v létě, na podzim jsem již mohl jezdit na kole a teď v zimě jsem vyrazil na lyže. Trošku s obavou, ale na lyžích jsem strávil krásných 7 dní. Touto cetou chci ještě jednou poděkovat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti