Moskevská 671, Česká Lípa

J.Purkyně, Hradec Králové
odborný lékař ortoped

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortoped Diagnóza a následná operace kolena

Chtěl bych panu doktorovi poděkovat za kvalitní a profesionílní přístup. Po cca 1/2 roce návštěv u lékařů a laborováním s bolavým kolenem, vše vyřešil po jedné návštěvě a následné operaci v Turnově tak, že dnes je koleno bez bolesti a funkční.
Ještě jednou velký dík
Rudolf Špaček, Nový Bor

Umístění: Odborný lékař ortoped bolest ramene

dobrý den,
Byl jsem u pana doktora již na třech operacích,a vždy jsem byl spokojen jak s jeho přístupem,tak s odborným vyšetřením a následnou bezvadně provedenou operací.Zákroky nebyly jednoduché,ale pan doktor i přes zralý věk vždy přistupoval profesionálně a zodpovědně i k pooperační péči.
Díky a více takových odborníků.
Vladimír Svašek,Česká Kamenice

Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Horel je "pán doktor"... prohlédne,poradi, určí diagnózu, odoperuje... prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji

V květnu jsem uklouzla na mokrých schodech, při pádu jsem si způsobila distorze pravého kolene. V děčínské nemocnici mi šest týdnů tvrdili, že mám jen natržený vnitřní postranní vaz. Navíc doktor Richtr tvrdil, že simuluji. Na radu fyzioterapeutky jsem se vydala do České Lípy k panu doktorovi Horelovi. I přes pokročilý věk byl velmi profesionální, koleno mi detailně vyšetřil. A nyní už druhý měsíc rehabilituji, abych posílila svaly kvůli ruptuře zkříženého předního vazu, vnitřního postranního vazu a vnitřního menisku. Je to doktor na pravém místě. A čekání v čekárně? Rozhodně stojí za to!
Ivana K. Severní Čechy

O

pan doktor Horel je PAN DOKTOR! Jako jediný mi,po 4 letech neúspěšného léčení patní ostruhy a neustálých bolestí ,pomohl injekční léčbou.Je to lékař na svém místě a velice mu znovu děkuji,již roky jsem absolutnš bez problémů.

Pand doktor působí nekoncentrovaně a roztěkaně, nicméně po profesní stránce poznal mé problémy a vystavil přesnou diagnózu. Což někteří nedokázali ani po artroskopii.
Připravte se na cca 2 hodiny v čekárně. S panem doktorem mluvte nahlas, jasně a krátce. Sledujte si, zda vám dal veškerá doporučení o kterých během vyšetření hovořil.

Bohuzel mam spatnou zkusenost s panem Horelem.
S ohledem na to, ze mi byl doporucen, tak jsem byla velice prekvapena, jak se choval. Byl mrzuty, hrozne uspechany, vubec se neptal co a jak, nadaval na lidi, co udelali rentgenovy snimek,protoze si ho poradne nemohl prohlednout na svem malickem netbooku, udelal ze me ze zacatku simulanku, ale kdyz zjistil, ze si zdravotku platim sama a na socialce nejsem, tak mi nasel vadu kolen od narozeni, se kterou pry se nic neda delat a zacinajici artrozu. Kazdopadne nezapomnel mi pribalit propagacni letacek, napsal mi rehabilitaci a rekl mi, ze se to uz nikdy nezlepsi.

Moje prace je ve fitness. Je mi pouze 30 let. Cekala jsem ve fronte 3 hodiny na to, aby mi v prubehu 10 min rekl, ze si mam zabalit svou praci, leta uceni a ... a lehnout si do hrobu a cekat az umru? Prijde mi to smesne.

Pan doktor KAREL Horel mi provedl relativně složitou revizi menisku pravého kolene. Operace proběhla v létě, na podzim jsem již mohl jezdit na kole a teď v zimě jsem vyrazil na lyže. Trošku s obavou, ale na lyžích jsem strávil krásných 7 dní. Touto cetou chci ještě jednou poděkovat.

výborný,lidský a moc dobrý Pán doktor,jen by jich bylo více,jak je pán doktor Horel,,,,,,,,,,,

Dobrý den,ač nerada, musím zde přidat na pana doktora velmi negativní komentář. Našla jsem si ho na těchto stránkách a vzhledem k recenzím jsem konečně doufala, že to je ta správná osoba, která mi pomůže. Nevím, zda-li si ty recenze píše pan doktor sám nebo jsem mu zrovna nesedla, ale s takovým chováním jsem se ještě nesetkala. Agresivita, se kterou mi začal prohmatávat nohu mě trošku vykolejila, ovšem pokračovalo to jeho arogancí a naštvaností, kdy na mě začal doslova křičet, kde že mě to teda bolí. Jenže mě jaksi pan doktor nenechal ani mluvit a vždycky když jsem mu chtěla něco vysvětlit, tak mi skákal do řeči - kde že mě to teda bolí. Můj rentgenový popis pomalu roztrhal se slovy, že potřebuje obrázek, že mu ,,takovej cár papíru nic neřekne,,. Pak mi řekl, abych mu přinesla příští týden ten rentgenový snímek, JESTLI TO TEDA PŘEŽIJU, ABYCH DO TÉ DOBY NÁHODOU NEUMŘELA! To byla věc, která mě naprosto šokovala, tak jsem se ho zeptala, jestli si myslí, že tady s tím kolenem simuluji, že mi diagnostikovali artrózu 1.stupně(je mi 24 let) a že jsem chodila na rehabilitace, beru kloubní výživy, mažu, cvičím a zhoršuje se mi to. Naznačil mi, že simuluji a řekl, že tady řeší vážné případy a že ho připravuji o čas. Tak jsem milému panu doktorovi řekla, jestli si ze mě dělá legraci a že už mě tady teda zaučeně neuvidí a flákla jsem dveřma. Je mi sice jenom 24, ale i za těch pár let jsem se nikdy s takovým jednáním nesetkala a šokovalo mě, jak může někdo takový vůbec pracovat s lidmi a jak můe mít vůbec takové recenze. Věřím, že jeho výsledky operací mohou být prvotřídní, ale já operaci třeba ani nepotřebuji a proto pro něj nejsem dost lukrativní pacient? U doktora hledám i lidský přístup, minimálně neutralitu.Jsem ráda, že jsem se taky mohla podělit o tento příšerný zážitek. Hezký den.