Moskevská 671, Česká Lípa

odborný lékař ortoped

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: odborný lékař ortoped Jiný

Jak řekl tak bylo, operatér super prostě je to pan doktor. Jsem moc spokojen po výměně kyčelního kloubu.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová

Umístění: Odborný lékař ortoped Diagnóza a následná operace kolena

Chtěl bych panu doktorovi poděkovat za kvalitní a profesionílní přístup. Po cca 1/2 roce návštěv u lékařů a laborováním s bolavým kolenem, vše vyřešil po jedné návštěvě a následné operaci v Turnově tak, že dnes je koleno bez bolesti a funkční.
Ještě jednou velký dík
Rudolf Špaček, Nový Bor

Umístění: Odborný lékař ortoped bolest ramene

dobrý den,
Byl jsem u pana doktora již na třech operacích,a vždy jsem byl spokojen jak s jeho přístupem,tak s odborným vyšetřením a následnou bezvadně provedenou operací.Zákroky nebyly jednoduché,ale pan doktor i přes zralý věk vždy přistupoval profesionálně a zodpovědně i k pooperační péči.
Díky a více takových odborníků.
Vladimír Svašek,Česká Kamenice

Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Horel je "pán doktor"... prohlédne,poradi, určí diagnózu, odoperuje... prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji

V květnu jsem uklouzla na mokrých schodech, při pádu jsem si způsobila distorze pravého kolene. V děčínské nemocnici mi šest týdnů tvrdili, že mám jen natržený vnitřní postranní vaz. Navíc doktor Richtr tvrdil, že simuluji. Na radu fyzioterapeutky jsem se vydala do České Lípy k panu doktorovi Horelovi. I přes pokročilý věk byl velmi profesionální, koleno mi detailně vyšetřil. A nyní už druhý měsíc rehabilituji, abych posílila svaly kvůli ruptuře zkříženého předního vazu, vnitřního postranního vazu a vnitřního menisku. Je to doktor na pravém místě. A čekání v čekárně? Rozhodně stojí za to!
Ivana K. Severní Čechy

O

pan doktor Horel je PAN DOKTOR! Jako jediný mi,po 4 letech neúspěšného léčení patní ostruhy a neustálých bolestí ,pomohl injekční léčbou.Je to lékař na svém místě a velice mu znovu děkuji,již roky jsem absolutnš bez problémů.

Pand doktor působí nekoncentrovaně a roztěkaně, nicméně po profesní stránce poznal mé problémy a vystavil přesnou diagnózu. Což někteří nedokázali ani po artroskopii.
Připravte se na cca 2 hodiny v čekárně. S panem doktorem mluvte nahlas, jasně a krátce. Sledujte si, zda vám dal veškerá doporučení o kterých během vyšetření hovořil.

Bohuzel mam spatnou zkusenost s panem Horelem.
S ohledem na to, ze mi byl doporucen, tak jsem byla velice prekvapena, jak se choval. Byl mrzuty, hrozne uspechany, vubec se neptal co a jak, nadaval na lidi, co udelali rentgenovy snimek,protoze si ho poradne nemohl prohlednout na svem malickem netbooku, udelal ze me ze zacatku simulanku, ale kdyz zjistil, ze si zdravotku platim sama a na socialce nejsem, tak mi nasel vadu kolen od narozeni, se kterou pry se nic neda delat a zacinajici artrozu. Kazdopadne nezapomnel mi pribalit propagacni letacek, napsal mi rehabilitaci a rekl mi, ze se to uz nikdy nezlepsi.

Moje prace je ve fitness. Je mi pouze 30 let. Cekala jsem ve fronte 3 hodiny na to, aby mi v prubehu 10 min rekl, ze si mam zabalit svou praci, leta uceni a ... a lehnout si do hrobu a cekat az umru? Prijde mi to smesne.

Pan doktor KAREL Horel mi provedl relativně složitou revizi menisku pravého kolene. Operace proběhla v létě, na podzim jsem již mohl jezdit na kole a teď v zimě jsem vyrazil na lyže. Trošku s obavou, ale na lyžích jsem strávil krásných 7 dní. Touto cetou chci ještě jednou poděkovat.