MUDr. Karel Horel

Ortoped Více

Česká Lípa, Hradec Králové 2 adresa

51 názor

Adresy (2)

Odborný lékař ortoped
Moskevská 671, Česká Lípa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
odborný lékař ortoped
J.Purkyně, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

51 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Vynikající ortoped ,TEP obou kolen a kyčlí bez problému v Turnově, kde je velice ochotný personál jak na ortopedii tak na následné rehabilitaci .Vše bez dlouhého čekání . Zajistil i doléčení v lázních. Mohu jedině doporučit.

L
Umístění: odborný lékař ortoped Jiný

Jak řekl tak bylo, operatér super prostě je to pan doktor. Jsem moc spokojen po výměně kyčelního kloubu.

A
Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Manžel u něj po operaci achilovky naprosto bez problémů, mne s mým problémem přijal v podstatě ze dne na den. Děkuji za skvělý přístup a schopnost poradit několik alternativ léčby. Anna Vrajová


R
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortoped Diagnóza a následná operace kolena

Chtěl bych panu doktorovi poděkovat za kvalitní a profesionílní přístup. Po cca 1/2 roce návštěv u lékařů a laborováním s bolavým kolenem, vše vyřešil po jedné návštěvě a následné operaci v Turnově tak, že dnes je koleno bez bolesti a funkční.
Ještě jednou velký dík
Rudolf Špaček, Nový Bor


V
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař ortoped bolest ramene

dobrý den,
Byl jsem u pana doktora již na třech operacích,a vždy jsem byl spokojen jak s jeho přístupem,tak s odborným vyšetřením a následnou bezvadně provedenou operací.Zákroky nebyly jednoduché,ale pan doktor i přes zralý věk vždy přistupoval profesionálně a zodpovědně i k pooperační péči.
Díky a více takových odborníků.
Vladimír Svašek,Česká Kamenice


Ověřený profil

Nebudu psát dlouhé odstavce.... jednoduše. Pan doktor Horel je "pán doktor"... prohlédne,poradi, určí diagnózu, odoperuje... prostě pomůže a ještě s ním je sranda...a pokud se čeká... opravdu je na co...
Doporučuji a děkuji


Ověřený profil

V květnu jsem uklouzla na mokrých schodech, při pádu jsem si způsobila distorze pravého kolene. V děčínské nemocnici mi šest týdnů tvrdili, že mám jen natržený vnitřní postranní vaz. Navíc doktor Richtr tvrdil, že simuluji. Na radu fyzioterapeutky jsem se vydala do České Lípy k panu doktorovi Horelovi. I přes pokročilý věk byl velmi profesionální, koleno mi detailně vyšetřil. A nyní už druhý měsíc rehabilituji, abych posílila svaly kvůli ruptuře zkříženého předního vazu, vnitřního postranního vazu a vnitřního menisku. Je to doktor na pravém místě. A čekání v čekárně? Rozhodně stojí za to!
Ivana K. Severní Čechy


O
Ověřený profil

pan doktor Horel je PAN DOKTOR! Jako jediný mi,po 4 letech neúspěšného léčení patní ostruhy a neustálých bolestí ,pomohl injekční léčbou.Je to lékař na svém místě a velice mu znovu děkuji,již roky jsem absolutnš bez problémů.


Ověřený profil

Pand doktor působí nekoncentrovaně a roztěkaně, nicméně po profesní stránce poznal mé problémy a vystavil přesnou diagnózu. Což někteří nedokázali ani po artroskopii.
Připravte se na cca 2 hodiny v čekárně. S panem doktorem mluvte nahlas, jasně a krátce. Sledujte si, zda vám dal veškerá doporučení o kterých během vyšetření hovořil.


T
Ověřený profil

Bohuzel mam spatnou zkusenost s panem Horelem.
S ohledem na to, ze mi byl doporucen, tak jsem byla velice prekvapena, jak se choval. Byl mrzuty, hrozne uspechany, vubec se neptal co a jak, nadaval na lidi, co udelali rentgenovy snimek,protoze si ho poradne nemohl prohlednout na svem malickem netbooku, udelal ze me ze zacatku simulanku, ale kdyz zjistil, ze si zdravotku platim sama a na socialce nejsem, tak mi nasel vadu kolen od narozeni, se kterou pry se nic neda delat a zacinajici artrozu. Kazdopadne nezapomnel mi pribalit propagacni letacek, napsal mi rehabilitaci a rekl mi, ze se to uz nikdy nezlepsi.

Moje prace je ve fitness. Je mi pouze 30 let. Cekala jsem ve fronte 3 hodiny na to, aby mi v prubehu 10 min rekl, ze si mam zabalit svou praci, leta uceni a ... a lehnout si do hrobu a cekat az umru? Prijde mi to smesne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu