Karel Beneš, chirurg Hradec Králové

Chirurg Více

Chirurgie jednoho dne • 14 000 Kč

Operace křečových žil • od 14 000 kč

Sklerotizace varixů • 300 Kč

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Veškeré informace naleznete na

• Křečové žíly

• cévní chirurgie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

14 000 Kč

od 14 000 kč

300 Kč

Názory

Umístění: Poliklinika II Hradec Králové operace křečových žil

Pan doktor má zlaté ruce. Měl jsem komplikovaný nález, ale poradil si s tím velmi dobře. Noha je v pořádku, po operaci minimální stopy .Doporučuji

Sem moc spokojená pan doktor je vstřícný a úžasný operatér mám krásnu nožku a těším se na další operaci .

Pan doktor má zlaté ruce. Mám nohy zase jako baletka. Děkuji

Velice příjemný lékař, který si vždy udělá čas na pacienta. Konzultace na vysoké odborné úrovni. Oceňuji velký zájem o zdravotní stav i po operaci. Doporučuji, takových lékařů je málo

Jedná tak trochu přemoudřelá sova - v duchu všechno vím, všechno znám a jen já mám pravdu, všichni ostatní jsou nuly... Takže osobně mi v kontaktu přišel mírně sebestředný, není to moje krevní skupina, odbornost posoudit ale jakožto laik nemohu.

Nemohu dát nejlepší nebyl jsem jinde ale byl jsem opravdu přesvědčen že po vysvětlení pana doktora se ze mne stal odborník :-). Příjemný, lidský ale i odborný přístup se v tomto případě spojil takže opravdu neváhám doporučit
Jan Andrýs
Hradec Králové

Svědomitý a pečlivý doktor , který si vždy udělá čas a je na svém místě. Trpělivý, vše vysvětlí a popíše tak, aby pacient vše pochopil.

Velice ochotný,vtipný a přijemný doktor,dokáže vše vysvětlit a opravdu chlap na svém místě.
Překvapilo mě, že na jeho mobil člověk může kdykoli zavolat a zeptat se na co potřebuje.
Sestřičky v jeho týmu jsou také bezba a velice ochotné,opravdu mohu jenom DOPORUČIT

můžu jen doporučit,milý,vtipný,ale hlavně má zlaté ruce,je to opravdová jednička ve svém oboru

Veškeré informace naleznete na

• Křečové žíly