Praktický lékař stomatolog
Vráclavská 1281, Šenov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Dobrý den, úplně vše špatně. To co se odehrává v ordinaci u Mazucha a jaké praktiky na vás aplikuje, to už nechcete zažít. Ani prachy nechce vrátit a komunikace na bodu mrazu. Raději se mu vyhněte, bo fakt nechcete zažít bolest a ztratit zuby, jako já celý spodek.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazúch jedním slovem profesionál. Profesionální vystupování a perfektní péče celého kolektivu ordinace. Pan Mazúch je velký humorista,cítím se,když sedim v ordinaci,jako v kině na veselohře prostě jednička ve své profesi děkuju mu za péči Pavel Marek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazuch má zlaté ruce, dobrý humor. Mimochodem včera mě vytrhl osmičku, zašil, žádná bolest. Den po zákroku a stále žádnou bolest necítím, paráda...děkuji velice.

Připravil mě o zuby, díky tomu že úkony placené pojišťovnou nechtěl dělat. Jen za hotové. Lékař jen pro známé a bohaté pacienty. Již nikdy více k němu.

Profesionál v oboru. Mám zhotovené krásné zuby, včetně dvou implantátů. Veškeré úkony provedeny precizně a hlavně bezbolestně. Jsem maximálně spokojena.

Vážený pane stěžovatel.
Nejdříve se naučte psát a pak teprve kritizujte. Pokudˇbudete mít i nadále problémy se psaním stáhněte si google prohlížeč, opravuje to chyby. Pán doktor je skvělý člověk, v životě to nemá taky jednoduché tak se se do něj nenavážejte se vy jeden nevzdělanče.

Profesionální přístup, výborné vybavení ordinace, jsem maximálně spokojená s péči.

K MUDr. Mazuchovi chodím od jeho působení v Šenově...je to člověk na profesionální a odborné úrovni, milý a vstřícný. A protože moje zoubky už něco pamatují ...nebo vlastně mnohé už nepamatují, vždy mi navrhoval možnosti řešení co a jak dál včetně ceny...a je mou volbou co si vyberu. Pak přece nemůže dojít ke zbytečným nedorozuměním...rozhodně se nejedná o člověka arogantního jak ho někdo v hodnocení nazval. Poděkování patří celému jeho týmu spolupracovníků...vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem a maximální péči.

Kvalitní a pečlivý lékař, vždy mi vše srozumitelně vysvětlí. Báječně umí pracovat i s dětmi. Navíc je milý, hodný a vždy usměvavý. Vřele doporučuji, skvělá péče :o)

Vynikající lékař, opravdový odborník, pracuje bezbolestně, je pečlivý, vždy vše vysvětlí. K MUDr. Mazuchovi chodí celá má rodina a všichni jsme naprosto spokojeni. Nechápu, jak může někdo napsat, že je pan doktor arogantní. Je to moc hodný člověk.