Kamil Mazuch, zubař Šenov

MUDr. Kamil Mazuch

Zubař Více

35 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vráclavská 1281, Šenov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
35 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazúch jedním slovem profesionál. Profesionální vystupování a perfektní péče celého kolektivu ordinace. Pan Mazúch je velký humorista,cítím se,když sedim v ordinaci,jako v kině na veselohře prostě jednička ve své profesi děkuju mu za péči Pavel Marek


P
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazuch má zlaté ruce, dobrý humor. Mimochodem včera mě vytrhl osmičku, zašil, žádná bolest. Den po zákroku a stále žádnou bolest necítím, paráda...děkuji velice.


Ověřeny pacient

Připravil mě o zuby, díky tomu že úkony placené pojišťovnou nechtěl dělat. Jen za hotové. Lékař jen pro známé a bohaté pacienty. Již nikdy více k němu.


R
Ověřeny pacient

Profesionál v oboru. Mám zhotovené krásné zuby, včetně dvou implantátů. Veškeré úkony provedeny precizně a hlavně bezbolestně. Jsem maximálně spokojena.


S
Ověřeny pacient

Vážený pane stěžovatel.
Nejdříve se naučte psát a pak teprve kritizujte. Pokudˇbudete mít i nadále problémy se psaním stáhněte si google prohlížeč, opravuje to chyby. Pán doktor je skvělý člověk, v životě to nemá taky jednoduché tak se se do něj nenavážejte se vy jeden nevzdělanče.


M
Ověřeny pacient

Profesionální přístup, výborné vybavení ordinace, jsem maximálně spokojená s péči.


J
Ověřeny pacient

K MUDr. Mazuchovi chodím od jeho působení v Šenově...je to člověk na profesionální a odborné úrovni, milý a vstřícný. A protože moje zoubky už něco pamatují ...nebo vlastně mnohé už nepamatují, vždy mi navrhoval možnosti řešení co a jak dál včetně ceny...a je mou volbou co si vyberu. Pak přece nemůže dojít ke zbytečným nedorozuměním...rozhodně se nejedná o člověka arogantního jak ho někdo v hodnocení nazval. Poděkování patří celému jeho týmu spolupracovníků...vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem a maximální péči.


K
Ověřeny pacient

Kvalitní a pečlivý lékař, vždy mi vše srozumitelně vysvětlí. Báječně umí pracovat i s dětmi. Navíc je milý, hodný a vždy usměvavý. Vřele doporučuji, skvělá péče :o)


T
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, opravdový odborník, pracuje bezbolestně, je pečlivý, vždy vše vysvětlí. K MUDr. Mazuchovi chodí celá má rodina a všichni jsme naprosto spokojeni. Nechápu, jak může někdo napsat, že je pan doktor arogantní. Je to moc hodný člověk.


O
Ověřeny pacient

Dobry den, rada bych se podelila o zazitek s pamen zubarem Mazuchem.Je to arogantni muz, ktery ma pouze svuj nazor, vse co zhotovi ci opravi udela dle jeho nazoru nejlepe, ale opak je pravdou!!!!!!!! Bohuzel, myslel jsem si, ze podle recenzi je dobry,ale podle mych zkusenosti Vas musim vsechny varovat.Zhotovil mi fasetovane korunky na predni zuby, ktere vubec nesedely a jeste k tomu jsou o proti mym zubum sedeeeeeeee!!!!!!!! V ordinaci poziva nejke spatne svetlo na denim svetle je barva zcela jina. K tomu me obral o 4 tis.kc. K dyz jsem toto reklamoval nakonec penize vratil, ale koprave mych zubu mi rekl at ho dam k soudu a at si najdu jineho zubare.To je k neuvereni!!!! V dnesni dobe, kdy by se lide k sobe meli chovat slusne, mohl aspon uznat, ze to zkazil a omluvit se. Misto toho zeme udelal blbce a jeste mirekl at si najdu jineho zubare.Nechodke k nemu a jestli ano, dejte si pozor a stujte si a svym nazorem.Nenechte se ukecat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti