Kamil Mazuch, zubař Šenov

Vráclavská 1281, Šenov
Praktický lékař stomatolog

Názory

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazúch jedním slovem profesionál. Profesionální vystupování a perfektní péče celého kolektivu ordinace. Pan Mazúch je velký humorista,cítím se,když sedim v ordinaci,jako v kině na veselohře prostě jednička ve své profesi děkuju mu za péči Pavel Marek

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor Mazuch má zlaté ruce, dobrý humor. Mimochodem včera mě vytrhl osmičku, zašil, žádná bolest. Den po zákroku a stále žádnou bolest necítím, paráda...děkuji velice.

Připravil mě o zuby, díky tomu že úkony placené pojišťovnou nechtěl dělat. Jen za hotové. Lékař jen pro známé a bohaté pacienty. Již nikdy více k němu.

Profesionál v oboru. Mám zhotovené krásné zuby, včetně dvou implantátů. Veškeré úkony provedeny precizně a hlavně bezbolestně. Jsem maximálně spokojena.

Vážený pane stěžovatel.
Nejdříve se naučte psát a pak teprve kritizujte. Pokudˇbudete mít i nadále problémy se psaním stáhněte si google prohlížeč, opravuje to chyby. Pán doktor je skvělý člověk, v životě to nemá taky jednoduché tak se se do něj nenavážejte se vy jeden nevzdělanče.

Profesionální přístup, výborné vybavení ordinace, jsem maximálně spokojená s péči.

K MUDr. Mazuchovi chodím od jeho působení v Šenově...je to člověk na profesionální a odborné úrovni, milý a vstřícný. A protože moje zoubky už něco pamatují ...nebo vlastně mnohé už nepamatují, vždy mi navrhoval možnosti řešení co a jak dál včetně ceny...a je mou volbou co si vyberu. Pak přece nemůže dojít ke zbytečným nedorozuměním...rozhodně se nejedná o člověka arogantního jak ho někdo v hodnocení nazval. Poděkování patří celému jeho týmu spolupracovníků...vždy jsem se setkala se vstřícností, úsměvem a maximální péči.

Kvalitní a pečlivý lékař, vždy mi vše srozumitelně vysvětlí. Báječně umí pracovat i s dětmi. Navíc je milý, hodný a vždy usměvavý. Vřele doporučuji, skvělá péče :o)

Vynikající lékař, opravdový odborník, pracuje bezbolestně, je pečlivý, vždy vše vysvětlí. K MUDr. Mazuchovi chodí celá má rodina a všichni jsme naprosto spokojeni. Nechápu, jak může někdo napsat, že je pan doktor arogantní. Je to moc hodný člověk.

O

Dobry den, rada bych se podelila o zazitek s pamen zubarem Mazuchem.Je to arogantni muz, ktery ma pouze svuj nazor, vse co zhotovi ci opravi udela dle jeho nazoru nejlepe, ale opak je pravdou!!!!!!!! Bohuzel, myslel jsem si, ze podle recenzi je dobry,ale podle mych zkusenosti Vas musim vsechny varovat.Zhotovil mi fasetovane korunky na predni zuby, ktere vubec nesedely a jeste k tomu jsou o proti mym zubum sedeeeeeeee!!!!!!!! V ordinaci poziva nejke spatne svetlo na denim svetle je barva zcela jina. K tomu me obral o 4 tis.kc. K dyz jsem toto reklamoval nakonec penize vratil, ale koprave mych zubu mi rekl at ho dam k soudu a at si najdu jineho zubare.To je k neuvereni!!!! V dnesni dobe, kdy by se lide k sobe meli chovat slusne, mohl aspon uznat, ze to zkazil a omluvit se. Misto toho zeme udelal blbce a jeste mirekl at si najdu jineho zubare.Nechodke k nemu a jestli ano, dejte si pozor a stujte si a svym nazorem.Nenechte se ukecat.