Adresa

Ortopedie, traumatologie Blovice
Palackého 259, Blovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ortopedie, traumatologie Blovice Jiný

Dobrý den všichni, kteří píšete o panu doktorovi nepěkně. Pan doktor Žán je ORIGINÁL. Někomu sedne, někomu ne. Za sebe musím říct, že je to skvělý doktor, který má skutečný zájem o pacienta, vše vysvětlí a jeho prioritou je pomoci. Taková je moje zkušenost. Děkuji pane doktore.

N
Ověřený profil
Umístění: Ortopedie, traumatologie Blovice Jiný

Tomuhle pánovi se nedá dovolat. Všechna dostupná telefonní čísla jsou nedostupná. K mému tchánovi se choval velmi neuctivě a ještě na něj křičel a odmítl se s ním vlastně bavit o problému. Je to neslušný člověk a rozhodně není dobrý doktor. VŮBEC NIKOMU NEDOPORUČUJI. Měl by zavřít praxi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil
Umístění: Ortopedie, traumatologie Blovice Bolest kolena a následná operace Tep

Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka


K
Ověřený profil

Pan doktor Žán je skvělý operatér a odborník. Jsem mu velice vděčná za složitou a podařenou operaci kolene, jelikož díky němu se ve sportu nebudu muset již omezovat.


Ověřený profil

Mám bolesti zad po těžkém úraze. Pan Žán mi chtěl páteř "obpíchat", aniž by se mi zeptal na názor (pro zmírnění bolesti, samo neléčí, nad to to může být i nebezpečné, s vedlejšími účinky pro některé lidi), a když jsem vykřikl "já to nechci", odmítl mne dál vyšetřit a následně léčit, s tím, že na něj křičím. Opravdový odborník nesahá hned po injekci (inu, lékař má za tento úkon body a peníze), ale použije masáž a podobné uklidňovací prostředky; k injekci sáhne až naposled. Petr Novák, N. M.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřený profil

MUDr. Žán je zcela jistě perfektní lékař - odborník a výborný operatér, je věcný a o své pacienty se stará. Mohu jej na základě vlastní zkušenosti doporučit. D.L.


M
Ověřený profil

Také si vážím pana doktora Žána,operoval mi v červenci kyčelní kloub.I když nastaly komplikace,přesto všechno to dobře dopadlo a já ještě jednou moc děkuji.Nesouhlasím s lidmi,kteří tady píšou,že je arogantní a nic nevysvětlí.Mě celou operaci vysvětlil a po operaci,chodil se vždy podívat,i ve své volnu za mnou přišel na pokoj,jak vypadá pooperační stav.Bolesti jsem se zbavila a moc děkuji.


T
Ověřený profil

Také bych se chtěl připojit k hodnocení pana doktora.Plně souhlasím s názorem Milana.Jeho pracovní nasazení je opravdu obdivuhodné.Není v žádném případě pravda,co tady někteří z vás prezentují,že jedná s pacienty jako s obtížným hmyzem a podobně.Byl jsem u něho na vyšetření,později na operaci kolene a mohu o něm mluvit jen v samých superlativech,vřele ho každému jen doporučím!Kéž by takových lékařů u nás bylo více.Pane Doktore,děkuji!!!


Pan doktor Žán je člověk na správném místě. Nejlepší operatér a jeho chování se nedá vůbec nic vytknout. Můžu jenom doporučit.


Ověřený profil

Pan MUDr. Josef Žán je nejlepší ortopéd, kterého ve svém okolí znám. Moc mu děkuji za operaci kotníku mého syna Tomáše.


Došlo k chybě, zkuste to znovu