Josef Žán, ortoped Blovice

MUDr. Josef Žán

Ortoped

Palackého 259, Blovice
Ortopedie, traumatologie Blovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie, traumatologie Blovice Bolest kolena a následná operace Tep

Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka

Pan doktor Žán je skvělý operatér a odborník. Jsem mu velice vděčná za složitou a podařenou operaci kolene, jelikož díky němu se ve sportu nebudu muset již omezovat.

Mám bolesti zad po těžkém úraze. Pan Žán mi chtěl páteř "obpíchat", aniž by se mi zeptal na názor (pro zmírnění bolesti, samo neléčí, nad to to může být i nebezpečné, s vedlejšími účinky pro některé lidi), a když jsem vykřikl "já to nechci", odmítl mne dál vyšetřit a následně léčit, s tím, že na něj křičím. Opravdový odborník nesahá hned po injekci (inu, lékař má za tento úkon body a peníze), ale použije masáž a podobné uklidňovací prostředky; k injekci sáhne až naposled. Petr Novák, N. M.

MUDr. Žán je zcela jistě perfektní lékař - odborník a výborný operatér, je věcný a o své pacienty se stará. Mohu jej na základě vlastní zkušenosti doporučit. D.L.

Také si vážím pana doktora Žána,operoval mi v červenci kyčelní kloub.I když nastaly komplikace,přesto všechno to dobře dopadlo a já ještě jednou moc děkuji.Nesouhlasím s lidmi,kteří tady píšou,že je arogantní a nic nevysvětlí.Mě celou operaci vysvětlil a po operaci,chodil se vždy podívat,i ve své volnu za mnou přišel na pokoj,jak vypadá pooperační stav.Bolesti jsem se zbavila a moc děkuji.

Také bych se chtěl připojit k hodnocení pana doktora.Plně souhlasím s názorem Milana.Jeho pracovní nasazení je opravdu obdivuhodné.Není v žádném případě pravda,co tady někteří z vás prezentují,že jedná s pacienty jako s obtížným hmyzem a podobně.Byl jsem u něho na vyšetření,později na operaci kolene a mohu o něm mluvit jen v samých superlativech,vřele ho každému jen doporučím!Kéž by takových lékařů u nás bylo více.Pane Doktore,děkuji!!!

Pan doktor Žán je člověk na správném místě. Nejlepší operatér a jeho chování se nedá vůbec nic vytknout. Můžu jenom doporučit.

Pan MUDr. Josef Žán je nejlepší ortopéd, kterého ve svém okolí znám. Moc mu děkuji za operaci kotníku mého syna Tomáše.

pan doktor je velice sebevedomy,nekomunikativni a neprijemny,jak muze tak hned operuje a nic pacientovi nevysvetli.ja osobne uz k nemu nikdy nevkrocim,urazet se od nikoho nenecham.

25 let léčen u 5ti lékařů a až pan Dr Josef Žán mě pomohl operací ramene a tím zbavil bolesti a omezení hybnosti ruky
děkuji a vřele doporučuji.