Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Msgre.B.Staška 2, Domažlice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

K panu doktoru jsme přešli celá rodina od paní Volakove a oba výborní zubaři. Já,která se na křesle převtělim opět do pětileté hysterky jsem u něj aspoň relativně v klidu,má výborný přístup.sestřička sice přísná,ale v zásadě fajn člověk :-) doporučuji :-)

A
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice vynikající, jeho přístup k pacientům luxusní, sestru vyhodit oknem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jsem velice spokojena askvělí přístup k dětem

Chodím k panu doktorovi několik let a jsem s ním naprosto spokojen.
Vždy mi vyšel vstříc a všechny problémy se zubama mi vyřešil.

Medicínská rodina Volákova je naprosto dokonalá, zubaři a chirurg, léta k nim chodím a nemohu si je vynachválit, jsou výborní.

mněla jsem problemi velké se zuby,záněty,...Byla jsem u mnoha stomatologů než sem se dostalak panu Volákovy.Má velmi dobré jednání,zamněří se na každý detail.Je mladý a velmi pečlivý.Tohoto zubaře doporučuji každému.U něho nemusim mít z ničeho strach.Mam dvě děti které se vždy báli zubaře i když nemněli proč a po návštěvě pana zubaře by tam nejradši chodili né půl ročně na kontrolu ale každý mněsic.Umí to i Dobře z dětmi a když pláče tak na něj neni nervózní ale snaží se ho i uklidnit.

Mladý pan doktor,ale milý,ochotný a zručný.Má hezký vztah k lidem a přeji mu z celého srdce,aby mu vydržel.když vidím takové lékařské mládí-hledím do budoucnosti bez obav.S jeho péčí jsem byl maximálně spokojen.Díky

R
Ověřeny pacient

Souhlasím 100%s předešlými názory, pan doktor opečovává zuby celé naší početné rodině (máme 5 dětí) a je to úžasné, já osobně jako největší postrach stomatologie se u pana doktora téměř nebojím.A s dětmi to umí na jedničku s hvězdičkou, sestřička je velmi milá.Pane doktore, vydržte!Děkujeme Vokurkovi

H

Skvělý lékař a člověk v jedné osobě. Profesionální přístup k pacientům, ochota vše vysvětlit a dobře odvedená práce. Mohu každému jen a jen doporučit. Sestřička je také naprosto úžasná - milá a usměvavá. Při každé mé návštěvě ordinace tam panuje skvělá nálada,takže člověk okamžitě zapomene na bolest - a tak to má být. JEN TAK DÁL !!!!!!!!!!

K

Chodím k tomuto panu doktorovi od začátku.Velmi milý, příjemý.Umí komunikovat s dětma a to i s těma úplně malinkýma.Super doktor.Sestřička taky fakt moc milá, snaží se vždy vyhovět.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti