Josef Špaček, pediatr Zbýšov

MUDr. Josef Špaček

Pediatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zbýšov
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Vážená paní Hájovská,
myslím,že mé děti,zejména syn,posbíral hodně zkušeností.V 18 měsících ho po následné reakci na prokain /penicilin g/,v bezvědomí převáželi do Prahy Motola.Následovalo oslabení imunity,velká nemocnost.To byl ještě v péči dr.Friedmannové.Nebudu se k její osobě vyjadřovat,neboť o mrtvých se má hovořit jen dobře.Syn se "bílých plášťů" bál,měl z nich hrůzu.Při návštěvě ordinace výše jmenované dr.,často i zvracel,plakal, proto jsem také hledala jiného pediatra.Třeba se Vám to bude zdát "jednobarevné",ale dr. Špaček ho vždy připravil na to,co bude následovat,co mu bude dělat, vždy na nás měl dostatek času a podotýkám,že nejsem movitá občanka,abych dodávala dary!Ještě jednu zkušenost bych ráda uvedla.Dr. Špaček při synově vyšetření diagnostikoval tonzilïární absces,následně vyžádal vyš.ORL specialisty.U ORL specialisty se mi dostalo řádně hlasitého vysvětlení,co jsem to za matku,která nepozná pouhé "čepy na mandlích" a bylo po vyšetření. Za několik dnů se syn podrobil tonzilektomii v Motole a potvrdil se Špačkův úsudek. Absces tam byl a dokonce 2,5cm hluboký.
Jak správně dodáváte,je to velmi zaměstnaný člověk - na druhou stranu,kdo v dnešní době není.Jsou to dva týdny,co jsem v jeho ordinaci seděla,s dcerou.Nezdálo se mi,ale jak jste podotkla,jsem nejspíš "jednobarevná",že by svou práci odbýval,či byl nelidský.Ano, každý z nás má své dny, u některých je to více vidět.Ale mohu Vás ubezpečit,že doktora jako je Špaček,najdete málokde.Já jsem zatím měla s ostatními pediatry,spíš hodně negativní zkušenosti,nejen v jednání s dětmi,ale i v jejich "odborné"péči.A mimochodem,kdo z nás se nehoní za penězi,že,ale to je problém společnosti,která tuto situaci nastolila a ne člověka - ten je vinen jen tím,že chce finančně zajistit potřeby své a svých blízkých.


K

Milá paní Jitko,
k panu dr. špačkovi jsem chodila se svými dětmi,syn nyní 22 a dcera 20 let, takže doba dávná. Pravdou je, že jsem v poslední době měla pocit, že nezvládá, má toho dost a nerada jsem konstatovala, že se zhoršil - spíš jako člověk, svým přístupem k nemocným. Asi si nabral moc klientů a nezvládá. Vidíte vše moc černobíle, to,co vy nazýváte rozmazleností a přecitlivělostí, může být také vyvoláno zkušeností, tu špatnou si pamatujeme všichni a děti tím spíš, leckdy je pláč jejich jediná obrana. V atmosféře plné ambulance je jistě lékař pod tlakem. Ale pokud již cítí, že nemá tu sílu zvládat empaticky pláč dětí při plné čekárně /s myšlenkami: snad to stihnu/, je potom jeho chyba, že tolik pacientů registruje. A jde mu o platbu od ZP, tzv. kapitaci.


J
Ověřeny pacient

Milé maminky,zřejmě jste velmi mladé a nedokážete posoudit kvalitu.Ano, i dr.Špaček má svoje dny,ale nesetkala jsem se /a mám dvě děti 17 a 10let/s chybnou diagnózou,nebo odmítnutím. Pan doktor byl vždycky velmi ochotný přijet na své náklady do místa bydliště za pacientem,vždy mi vše vysvětlil,bylo-li potřeba mě uklidinit,udělal to. Takže maminky, které máte rozmazlené a přecitlivělé dětičky,které ječí,jen zahlédnou bílý plášť,hledejte chybu především u sebe.Je na matce,aby dítě na návštěvu lékaře připravila.


H

Tento lékař je velice vstřícný, ochotný, zodpovědný. Vyjde Vám vstříc i mimo pracovní dobu
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Velice arogantní

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti