Praktický lékař pro dospělé
Bruntálská 86, Jiříkov, Bruntál

Praktický lékař pro dospělé
Opavská 1, Šternberk

Naprostá nespokojenost a tohoto lékaře nedoporučuji. Lékař si chodí do ordinace kdy se mu zlíbí. V době jeho ordinačních hodin si dovolí nepřijít do ordinace a absolutně není schopen zajistit náhradu či informace, kdy dorazí!! Toto se stalo již x-krát a nejenom mně, jak jsem si mohla vyslechnout v ordinaci plné čekajících pacientů na pana doktora! Naprosto neadekvátní a neomluvitelné chování lékaře. Na jeho telefon není možno se dovolat, buď neexistuje, nebo vyzvání v ordinaci, kde je to platné asi jako mrtvému zimník. Když už nastane ten zázrak a dostane se na vás s vyšetřením, tak je VELMI lajdácky odbyté - hlavně, aby se pacientů co nejrychleji zbavil. Tento názor bohužel nesdílím pouze já, ale celá plejáda nespokojených pacientů. Rozhodně jsem nucena si vyhledat jiného lékaře, k tomuto už nikdy více!

byl jsem dnes poprve u lekaře p.Sklenaře a prvni dojem dobry hned mě poslal na vyšetřeni a dakl mě poradil než se vrati muj ošetřujici lekař při potižich proto ho hodnotim dobry a děkuji mu kořinek

tento rádoby lékař se vůbec nezabýval kartou pojištěnce od předešlé lékařky,případ mé matky,které jsem ..sehnala...odbornou péči v oblasti oropedie a totální náhradou kolenního kloubu až ve Vsetíně,protože v okrese Nový Jičín byla nejprve pro ortopedku v nemocnici JEN starou paní v létech,co by ještě stará bába chtěla,pak že je tlustá(ono se o francouzkých holích po večerech těžko běhá).Tomuto rádoby lékaři jsem předala veškerou požadovanou dokumentaci a podmínky vyšetření k operaci,včetně požadovaných labor.odběrů,požadovaných ortioed.pomůcek po operaci.Když jsme se dostavily na vyšetření,trapně se na požadavek kompresních punčoch k výkonu na sále matky zeptal,zda trpí na křečáky,že požaduje kompresní punčochy,Když jsme vyzvedly z laboratořě krevní a močové testy,v klídku nás poslal do Vsetína k výkonu operace-že matka měla v krvi zvýšený poměr kyseliny,močové,která by znemožnila příjem umělého kloubu jej vůbec nezajímalo,naštěstí ještě včas odborníci ze vsetínské nemocnice tento obvod´ákovův nezájem zjistili,nasadili včas antibiotika a maminku na operaci připravili.Dnes je maminka po zákroku jiné,okresní nemocnice po rehabilitacích,ovšem bylo jí doporučeno,žádat soc.správu o příspěvek na úpravu soc.zařízení,možnost úpravy vany za sprch.kout aj,takže opět se měl vyjádřit Mudr.Sklenář.....dostali jsme zamítavý názor od sociálky,protože doktor sklerotik napsal,že je zcela zdráva,bez zdr.omezení,Tak si lidičky sami udělejte názor,co je to zač,za co dostává měsíčně 50,-kč od pojištovny,i když k němu ani nepáchnete pro recept,za to že Vás má jen v evidenci a požadujte, na co máte nárok a právo,např co dva roky komplex. vyšetření na cholesterol....EKG....aj!!!!!Jana Hrdinová,Kopřivnice,nestydím se napsat svou adresu,protože je to holý fakt!!!!

Dobrý praktický lékař, ochotný, milý.Problem je ale v tom, že tam pořád není.
Není vpodstatě osobně ani telefonicky sehnatelný.Pak se těžko léčit i u génia.

znam ho je vazne dobrej

Užasný pan doktor nikdy bych neměnil, mám ho moc rád i jeho krásnou sestřičku.

Výborný lékař,na kterého nedám dopustit. Takový, jaký má být, nic nepodcení a jeden z mála, který umí vyléčit !

Ochotný,vstřícný a relativně mladý.
Při mé první návštěvě(9/2007 ještě na ul.Opavské), přijel o hodinu později,než jak bylo uvedeno v ordin.hodinách, ordinoval v civilu,místo sestry tam byl další cizí pán v riflích, který sestru patrně suploval. Vůbec ve mne nevzbudil důvěru.Je mi 56 let a znám lékařku, která sama zve své pacienty na preventivní prohlídky, proto jsem se k ní zaregistroval v 10/2008.
Bylo obtížné vůbec zjistit, kde MUDr.Sklenář nyní ordinuje, jeho tel.číslo uvedené na tomto webu ústy operátora jen oznamuje, že nás to asi nepotěší, ale tohle číslo neexistuje.
Po pracném shánění informací od stejně nespokojených spolupracovníků jsem se osobně dostavil v polovině října 2008 k MUDr.Sklenářovi nyní již na ul.Jívavskou.
Ordinace plná pacientů, doktor bez sestřičky,mne mile a s úsměvem přijal a slíbil zaslání zdravotní dokumentace na adresu lékařky, uvedené na žádance-výměnném poukazu.
Tato lékařka mne ihned v prvních dnech roku 2009 písemně vyzvala k preventivní prohlídce a zároveň urgovala dodání zdravotní dokumentace, kterou do této chvíle stále nedostala.
Je moc fajn, že doktor je ochotný,mladý a vstřícný, ale pokud není schopen zajistit základní fungování své ordinace, je podle mne nekompetentní.

Poznal jsem pana doktora před půldruhým rokem, když začal působit ve Šternberku. Podle mého názoru je to mladý lékař, který rozumí své práci. Pan doktor převzal praxi po zemřelém předchůdci a jeho klientela je převážně z řad starších a starých pacientů. Za dobu, co jej navštěvuji jsem ho poznal jako velmi vstřícného člověka, který se snaží vcítit do pozice jeho klienta (pacienta). Když jeho předchůdce zemřel, byli jsme téměř půl roku bez obvoďáka. Když jsem zjistil, že do ordinace přišel z mého pohledu "kluk" uvažoval jsem o registraci jinde. Že jsem zůstal v obvodu, toho dnes vůbec nelituji a neměnil bych!

luxus