Antonína Sovy 444, Pacov
Zubní ordinace

Nedoporucuji ani nahodou. Suhlasim, ze neustále /s prominutím/ buzeruje, je netaktní a neprofesionální, pacienty jen ponižuje a uráží. O chrup jsem se peclive starala a pravidelne navstevovala zubare. Po prestehovani mi byl doporucen p. dr a ostala jsem velice sklamana. Osetroval mi predni horni 4ku, len stukal, ze take neco jeste nevidel, pri optani, ze co sa deje, mi samozrejme nic nevysvetlil. Sedela som v kresle asi 2 hodiny, s tym, ze dalsi den mam znovu prist. Mala som presivane dasna, ktore mi predtym poorizoval. Dalsi den mi zub vythrnul. Islo o muj prvni vythrly zub, nemal kaz, nebolel, zacal s nim robit bez jakehokolvek vysvetleni. Vdaka p. zubarovi som si potom zaplatila 30tis. za implantat. Takze rozhodne nedoporucuji!!!

S panem doktorem jsem spokojená, je velmi pečlivý, komunikace mu možná dělá trochu problémy, ale důležitá je odbornost a té si u něj vážím. Nenechá nic náhodě a je opravdu velmi pečlivý.

MUDr. Pešek je skvělý doktor a také člověk. Jeho práce je profesionální a pečlivá. A sestřička Zahradníková, ta svoji ochotou a vstřícností jen umocňuje kvalitu celkové péče. Marie

Pouze vynikající zkušennosti

Také chodím k panu Peškovi a mohu říci, že je to opravdu profesionál, jsem naprosti spokojená,jen mi někdy přijde, že je svou prací posedlý, některých připomínek opravdu není třeba...

at si rika kdo chce co chce,ale lepsiho zubare neznam a ze to nekdy boli,tak to je hlavne nase blbost.Petr dřevorubec

Velmi pečlivý a profesionální zubař. Dceři zachránil oba přední řezáky ve stavu, kdy jiný by se pravděpodobně o to ani nepokusil.

Nejlepší zubní lékař, kde jsem byl, když mě bolel zub a musel jsem na pohotovost.Citlivost v ruce při jeho práci špičková.Přístup perfektní, sestřička taky milá ochotná.Má tam příjemné prostředí.Jediné malé mínus shledávám v tom, že mluví hodně potichu a ikdyž ucho natahuji, tak prostě skoro neslyším co říká.Vždy řekne, že to třebas bude trochu bolet, že to trhne a tak, což jiní zubaři nedělají a pak se diví, když se jim pacient zničehonic lekne a škubne sebou.U Pana Peška se to stát ani nemůže.

Nejlepší stomatolog široko daleko, jsem velmi spokojena s jeho prací ,velmi poctivý.

Výborný stomatolog,pečlivý,profesionální,snaží se zachránit co se dá,trhání až na posledním místě.Výborné hodnocení zaslouží i sestřička Jana,člověk na pravém místě.Všem doporučuji.