Josef Lukavec, chirurg Nová Paka

Chirurg

Legií 765, Nová Paka
Chirurgická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

je velmi mily a pritazlivy ´mlady muz

Pan doktor Lukavec je vždy vstřícný a své profesi rozumí. Naprosto nesouhlasím s nafouknutými fámami o jeho občasné opilosti. Kdyby tomu tak bylo, jistě bychom to s ohledem na českou povahu hned měli zprostředkované na NOVĚ. Za poslední léta jsem já i příslušníci mé rodiny navštívili jeho ordinaci mnohokrát, nikdy jsme nic podobného nezaznamenali. A navíc, má skvěle vyzdobenou ordinaci (chválím, přestože nejsem Slávista :-) ).

C

Josef je supr

Jen chválím..v mládí jsem měl bouračku na motorce.MUDr Lukavec mě ošetřil dolní končetinu do ktere se dostal nějaký zánět.Nejdříve ránu prohlíželi dva místní novopačtí doktoři kteří nasadili antibiotika..bez učinku.Doktor Lukavec mě nohu uzdravil.A ještě jednou mu za to děkuji.A za sebe mužu říct že to je dobrý doktor a ted už i kamarád.Josko..s..t S....ě!

s péčí tohoto lékaře jsem byla velmi spokojena moc mi pomohl a pokud bych měla problém vím kam jít

velice dobrý doktor jak to nazvat ...zlaté ručičky...mému dítěti zašil velkou ránu na čele a dnes není skoro ani poznat kde tržná rána byla.Choval se velmi přívětivě a k mému synovi byl hodný a díky tomu se syn přestal bát.A v minulosti pomohl hodně i mě nedám na tohoto doktora dopustit