Josef Kříž, chirurg Bělá pod Bezdězem

MUDr. Josef Kříž

Uložit

Chirurg Více

2 názory

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Chirurgická ambulance - Wagon Automot.
Mladoboleslavská 6920, Bělá pod Bezdězem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Moje zkušenosti s Mudr. Křížem, který mi byl doporučen a následně operoval v Pírkově Sanatorium v Mladé Boleslavi, jsou bohužel velice špatné. Přišel jsem k p. doktorovi cca. před měsícem a pul, s prošlápnutým kolenem z fotbalu. Pan doktor mi koleno vyšetřil udělal, punkci kde mi vzal krev a oznámil, ze se jedna pouze o natržený přední křížový vaz, a že to rozhýbeme. Byl jsem ve zkušební době a potřeboval jsem vědět dobu rekonvalescence. Při dotazu jak dlouho bude léčba trvat, reagoval, ze to není na pořadu dne a naordinoval mi ortézu, klid a po další návštěvě i jízdu na kole. Následovně také odmítl mojí žádost o magnetickou resonanci, s tím, že je koleno OK a že by tam stejně nic nebylo vidět. Takže jsem se držel jeho rady. Po dalších dvou návštěvách, kdy se stav nelepšil vůbec, pouze ustoupil otok mi nabídl artroskopii, kterou jsem podstoupil do dvou dnů od návštěvy poslední návštěvy. Ta bohužel ukázala, že mám poraněny meniskus, který min doktor zpravil, ale zároveň také přetržený přední křížový vaz. Koleno mi zavřel a vaz ponechal bez plastiky. Tudíž by následovala další operace. Po této zkušennosti, jsem si naštěstí přes kamaráda primáře z Prahy, který šil kolena fotbalistům a dalším sportovcům. Ted mi diagnostikoval přetržené oba křížové vazy - ACL a PCL v koleni, a následně jsem okamžitě podstoupil plastiku obou vazů. Teď jsem po plastice a doufám, že si snad ještě někdy fotbal zahraju aspoň na zahradě se synem. Názor si udělejte sami. Mě to přijde, že pan doktor má placené dovolené, od výrobců totálních kolenních náhrad....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A

Odborník v orthopedii,kterého si vážím,snad to hovoří za vše!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti