Fibichova 763, Karlovy Vary
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Pečlivý

Uz drive mi prisel pristup pana doktora nezodpovedny, dobry den,posadte se, co vam je, pak ticho,neco psal a pak kupte si v lekarne to a to... dalsi - to si zjistim i na internetu a nebude me to stat 30Kc . Ale co se stalo ted je neomluvitelne, uz 10 mesicu trpim tim,ze se dusim, vzdy jen napsal antibiotika a poslal me domu. Dnes jsem skoncila na pohotovosti s astmatickym zachvatem. Jak doktor nemuze poznat astma,to nechapu. Uz k nemu nikdy nepujdu ! A jsem velice sklamana,lide jako on by nemeli byt doktori !

Pan doktor je opravdu pohodář, sympatický a diskutující, dobře se mi s ním komunikuje a sestra taky ujde, snaží se, přijdu, napíše léky a jdu, nemyslím si jak psal někdo předemnou, kolikrát mě vyšetřoval a 30 kč vůbec nepožadoval, je to charakter.

je fakt dobrý

Velice dobrý lékař.

je to pohodar a to je dulezite pro pacienty,je to skvelí clovek.....

Proste perfektní.

Komu se to nelíbí,může to zkusit jinde.Jsem na Vás zvědavej.

Nemám nejmenší výtku k panu doktorovi Košťálovi, a to, že někdy déle čekám v čekárně? Mám alespoň čas si přečíst kousek z právě rozečtené knížky ptm. časopisu :-)

S panem doktorem jsem velmi spokojená,navíc je to i fešák.Líbí se mi jak je nervózní,když k němu přijdete do ordinace,okamžitě si musíte sednout,nesmíte stát.Pokaždé,když jsem přišla s nějakým problémem,tak mě vyšetřil.I preventivní prohlídku jen tak neodflákl.To někteří lékaři dělají s oblibou,hlavně,že jim to pojišťovny proplatí.