Adresa

Ordinace praktického lékaře
Fibichova 763, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pečlivý

Uz drive mi prisel pristup pana doktora nezodpovedny, dobry den,posadte se, co vam je, pak ticho,neco psal a pak kupte si v lekarne to a to... dalsi - to si zjistim i na internetu a nebude me to stat 30Kc . Ale co se stalo ted je neomluvitelne, uz 10 mesicu trpim tim,ze se dusim, vzdy jen napsal antibiotika a poslal me domu. Dnes jsem skoncila na pohotovosti s astmatickym zachvatem. Jak doktor nemuze poznat astma,to nechapu. Uz k nemu nikdy nepujdu ! A jsem velice sklamana,lide jako on by nemeli byt doktori !

Pan doktor je opravdu pohodář, sympatický a diskutující, dobře se mi s ním komunikuje a sestra taky ujde, snaží se, přijdu, napíše léky a jdu, nemyslím si jak psal někdo předemnou, kolikrát mě vyšetřoval a 30 kč vůbec nepožadoval, je to charakter.


je fakt dobrý


Velice dobrý lékař.


je to pohodar a to je dulezite pro pacienty,je to skvelí clovek.....


Proste perfektní.


Ověřený profil

Komu se to nelíbí,může to zkusit jinde.Jsem na Vás zvědavej.


Ověřený profil

Nemám nejmenší výtku k panu doktorovi Košťálovi, a to, že někdy déle čekám v čekárně? Mám alespoň čas si přečíst kousek z právě rozečtené knížky ptm. časopisu :-)


S panem doktorem jsem velmi spokojená,navíc je to i fešák.Líbí se mi jak je nervózní,když k němu přijdete do ordinace,okamžitě si musíte sednout,nesmíte stát.Pokaždé,když jsem přišla s nějakým problémem,tak mě vyšetřil.I preventivní prohlídku jen tak neodflákl.To někteří lékaři dělají s oblibou,hlavně,že jim to pojišťovny proplatí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu