nám. Dr. M. Horákové 8/1313, Karlovy Vary
Chirurgie KV s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie KV s.r.o.

Velmi milá a šikovná sestřička, zatímco pan doktor vydával trvale hlasité zvuky u svého stolu ve smyslu zde dříve umístěných hodnocení, odborně mi ošetřila ránu.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o.

Bohužel se přidávám k negativnímu hodnocení. Pan doktor se choval arogantně, s nezájmem a v podstatě mne odmítl ošetřit za přítomnosti mého dvouletého syna, který tam podle jeho názoru neměl co dělat a ještě se chová nevhodně a já nijak nezasahuji... Syn tak musel počkat sám! na chodbě. Po odborné stránce nemůžu posoudit, jednalo se o rutinní ošetření uskřípnutého prstu.
Pokud nemáte možnost hlídání a musíte akutně navštívit chirurgii, rozhodně doporučuji vyhledat jinou ambulanci.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Řezná rána

Nevím proč člověk, jakým je pan Koprnický, dělá vůbec lékaře. Arogance a naprostá neochota. Člověk si připadá jako by byl vyloženě na obtíž. Za mě jednoznačně nedoporučuji!!! Příště se raději ošetřím sám!!!

U pana doktora Koprnickeho jsem byl dnes již po nekolikate, vzdy se mi dostalo profesionalni pece, problem mi byl dostatecne vysvetlen, otazky zodpovezeny a odchazel jsem s pocitem, ze bylo o mne dobre postarano. Za mne mohu doporucit.

Dobrý den,
velmi arogantní a nepříjemná osoba, pokud tohoto pána jeho profese nebaví, tak ať ji změní. Nejspíš i prázdná ordinace je dobře placená, když má na vlastní sestru. Pán asi zastává heslo: Já jsem tady vystudovaný lékař a kdo je víc? Asi ale nějak zapomněl, že není Dr. House :) Bohužel nedoporučuji.

NEDOPORUČUJI !!!!!, NEMOHU POSOUDIT JAKO ODBORNÍKA , ALE JAKO ČLOVĚK SE PŘIDÁVÁM , AROGANTNÍ,POVÝŠENECKÝ . DNES VYHODIL MÉHO SYNA,PROTOŽE PŘIŠEL NA KONTROLU PO 3 TÝDNECH S VYKLOUBENÝM RAMENEM S TÍM , ŽE NEMÁ BOLESTI A ZDRŽUJE OSTATNÍ LIDI , ŽE MÁ JÍT K OBVODNÍMU LÉKAŘI .ZVLÁŠTNÍ V TÉTO AMBULANCI DÁVÁ ODBORNÍK DOPORUČENÍ NA OBVOD!!!!!
PANE DOKTROE,POKUD VÁS TATO PRÁCE NEBAVÍ , DĚLEJTE JINOU!!!! B.M.

G

Není snad možné aby v této republice byl horší chirurg jak pan J.Koprnický! ,,osobní skušenost''.....!!!

Chování namyšlené,jednání povýšené a lidé jej jen otravují. Proto má čekárnu prázdnou a u Suchánka je plno. Proč asi?

Absolutní nezájem o práci a o lidi.

Po 2. měsíční léčbě u tohoto specialisty mě vyléčil obvodní lékař ha ha ha