Chirurgie KV s.r.o.
nám. Dr. M. Horákové 8/1313, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Musím se připojit k těm pacientům, kteří se k p. doktorovi Koprnickému vyjadřovali v negativním smyslu.
Byla jsem u neho 2x a už naposledy. Arogance, já jsem doktor a váš pohled mě nezajímá. Odcházela jsem roztrpčena a vykolejena.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Již několikrát jsme byli panem doktorem já i manželka ošetřeni a vždy k naší plné spokojenosti. Já jsem naposledy v červenci t.r. absolvoval dva chirurgické zákroky na obličeji, opět vše v pořádku.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

nejhrubší, nevšímavý, nechutný přístup k pacientovi, ani se nepodíval . před mojí návštěvou k němu přišel manžel s přítelem, heřmánkem hojí vše, i zlomeninu. to je nehorázné, takovou hrůzu jsem ještě nezažil, neví, jak jednat s lidmi, vyhodil mě z kanceláře, aniž by si poslechl do konce, řekl „vaše problémy“. nedoporučuji !!!!!

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Pan doktor je arogantní řekl mi že už se nemám ukazovat na chyrurguji,což na chyrurguji sem snat byla po 9.letech možná víc knemu už nikdy víc .

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Pan doktor je arogance sama. Po zlomenině pažní kosti jsem po návštěvě Nemocnice přešla do ošetření tohoto lékaře Po sundání ortézy jsem požádala o rehabilitaci, kterou mi odmítl předepsat, přestože mám zjištěno, že je to běžné .Bylo mi řečeno "v žádném případě, co chcete ve vašem věku (50) a prostě cvičte. Neakceptoval, že mám fyzicky náročnou práci a stále velké bolesti v rameni. Na to mi řekl "to už budete mít do konce života". Pan doktor asi nemá rád lidi, empatie 0.. Jediné pozitivní, jak zde již bylo psáno, je příjemná sestřička.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Při exisi znaménka (melanomu) mne byla podána injekčně znecitlivující látka, přesto mne řezání (jizva cca 6cm) velmi bolelo, přes moje opakované upozornění a pláč mne arogantně uzemnil, že jsem přecitlivělá a svoji práci takto dělá 50 let a pokračoval. Nevím, jaký je to lékař, ale jako člověk velmi hrubý a arogantní. Nikomu jej nedoporučuji. Podotýkám, že mám za sebou onkologickou minulost, melanom, atd.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Pan doktor byl arogantní, zlý a protivný.
Nikdy jsem se nesetkala s takovým doktorem.
K němu už nikdy více.

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Arogantní neprijemnej neporadí a pokud chcete něco vědět ještě se rozčiluje. Šílenost. Neprofesionální přístup

Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Arogantní, nepříjemný člověk, který by na lékařské židli neměl co pohledávat. Nejdříve mi vysvětlil, že jsem jeho kolegy v nemocnici byla špatně ošetřena, pak mi vysvětlil, že nejlepší rehabilitace na vykloubený prst je mytí nádobí a navíc mne sepsul za to, že jsem přišla o půl druhé, i když ordinační hodiny jsou oficiálně na internetu do 15:00. Má námitka, že jsem pracující člověk, ho nezajímala.
Celý jeho přístup by mohl vyvolat domněnku, že je na tom Karlovarská poliklinika tak špatně, že musí
zaměstnávat i takovéto lidi....

Č
Umístění: Chirurgie KV s.r.o. Jiný

Dnes mi bylo p.Koprnickým odmítnuto ošetření! Jednalo se o pouhý převaz po operaci na předloktí ruky. Můj ošetřující lékař je toho času na dovolené. Obvodní lékař mi proto doporučil navštívit chirurga. P.Kopernický mě ani pořádně nevyslechl natož prohlédl. Své neustálé tvrzení, že mě musí ošetřít můj doktor, toho času na dovolené, si nenechal vysvětlit. Jeho arogantní, povýšené jednání a přístup k pacientovi je skandální! Nemarodím, žiju zdravě a práci nemocničním zařízením nepřidělávám. A když jednou za čas potřebuji pomoc a narazím na takovouto osobu, co si mám o našem zdravotnictví myslet? Proto jsem odjel zcela znechucený z Varů do Ostrovské nemocnice, kde mě operovali a doufal, že aspoň tam se mi dostane péče. Zde mi ránu bez problémů a dohadů a dlouhého vysvětlování převázali a ošetříli. Celé to trvalo cca.10min. Sláva Ostrovské nemocnici a jejímu personálu! Dávám palec nahoru. To se nedá říct o ordinaci p.Koprnického, kde bych musel použít k vyjádření svých pocitů jiný prst. Takže za mě, hodnocení této osoby moc špatné. A není li zde ochota a chuť pracovat s lidmi a pro lidi ať jde raději k lopatě. Chování tomu odpovídá.