Josef Kohout, zubař Domažlice

Msgr. B. Staška 62, Domažlice
Ordinace praktického zubního lékaře

O
Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře

Dobrý den,bydlím na jižní moravě a často jezdím do Domažlic.V neděli mě začal ukrutně bolet zub,že jsem celou noc nespal.Ráno jsem šel s obavami jestli budu přijat jako cizí pacient k MUDr Kohoutovi.Veškeré obavy ze mě spadly už když jsem mluvil se sestrou.Usměvavá,příjemná a maximálně ochotná.MUDr Kohout mě provedl rtg,odvrtal zub a napsal antibiotika.A rovněž příjemný a velice ochotný vše mě vysvětlil i když jsem byl pro něj jen cizí pacient,neregistrovaný.Můžu každému jen doporučit a kdybych někdy trvale zůstal na Domažlicku tak bych byl rád za takového zubaře.OP

Panu doktorovi důvěřuji od svých školních let. Kromě absolutní profesionality a přístupu k dospělým pacientům si cením, že neodmítá přijmout i pacienty mladší než 1 rok, s čímž jsem se u jiného pana doktora setkala.

Dvořáková
2.5.2014
Chodím k panu doktorovi 25 let a jsem naprosto spokojená. Dojíždím za ním z Plzně.

Navštěvujeme pana doktora cela rodina. Ja zu asi 33 let. Muzeme jen hovorit v superlativech. Mnohokrat děkujeme, pane doktore.
Jitka s rodinou

Výborný zubař, mohu jen doporučit a má hezké sestry.

Velmi dobrý odborník, ukázkové jednání s pacienty.

Lidský,tím profesionální přístup. Ošetří i cizí pacienty, kteří mají svého zubaře třeba v Plzni při akutní bolesti.

Vynikající odborník, zákroky dělá velmi kvalitně bez zbytečných mnoha návštěv.

Jsem velmi, velmi spokojená, vždy příjemný, vstřícný, pohodový a od toho se odvíjí i ostatní personál, kéž by tak bylo i jinde. Děkuji.Z.M.

Pan doktor je výborný stomatolog, ochotný a s lidským přístupem. Je na něm vidět, že ho práce baví, v ordinaci je vždy příjemná atmosféra-klid, bez stresu, zbytečného spěchu a dlaších nepříjemných pocitů.Nelze než chválit!