MUDr.

Josef Jodl verifiedCreated with Sketch.

Revmatolog, Internista

Kontaktní informace

• perfektní přístup,vynikající výsledky,okamžitě dosažitelný,žádné zbytečné časové prostoje,naprosto přesné určení příčin potíží,profesionální chování ,rychlý,bez zbytečných průtahů,prostě odborník na 100 %.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Gabriela Pecková
    Gabriela Pecková
    Internista, Revmatolog
    Kouřimská 10, Praha
    Já jsem se domnívala, že se na tomto portálu hodnotí lékař podle toho jak léčí a ne podle politických názorů. Narozdíl… Více

Karel Trnavský
    Karel Trnavský
    Revmatolog, Fyzioterapeut
    Žitomírská 38/599, Praha
    Špičkový odborník ve svém oboru, profesionál s nesmírně lidským přístupem, prostě skvělý. Více

Lucie Musilová
    Lucie Musilová
    Fyzioterapeut, Revmatolog
    Krymská 41, Praha
    Tak vstříckého lékaře, jako je paní doktorka Musilová, jsem již dlouho nepotkala. Čím je člověk starší, tak tím… Více

Markéta Honzlová
    Markéta Honzlová
    Revmatolog
    Italská 560/37, Praha
    Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké… Více

Jana Kucharská
    Jana Kucharská
    Revmatolog
    Senovážné nam. 22, Praha

Zkušenosti a dovednosti

Ordinace je jedinečná tím, že se neobjednává. Léčba ihned bez čekání. To umožňuje léčbu velmi efektivní což pacienti maximálně ocení. Fungování tohoto systému je umožněno přímou platbou – bez pojišťovny. Jinak by léčba byla dostupná (pro obrovský počet postižených) jako v jiných zařízeních – za 4-7 týdnù ,což je z hlediska trpícího pacienta zcela nepřijatelné.

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Alena
      hledala jsem, lékaře který mě pomůže bez zbytečných provázejících ,pro mě velmi nepříjemných okolností,jako je dlouhé čekání v čekárnách,necitlivý "robotický "přístup a pod.To jsem našla v této ordinaci-okamžitá návštěva s perfektním vyšetřením,vysvětlení léčby mých problémů,velmi lidský osobní přístup,možnost individuálního rozhodnutí a vynikající výsledek ,proti předchozím závěrům ostatních lékařů ,kteří jen rozpačitě na mé naléhání o odstranění bolesti při chůzi mě odkazovali snad jen na operační řešení,jako jediné cestě vzhledem k mému věku.Pro své zdraví nelituji žádné finanční výdaje,které by mi stejně s omezením kvalitněšího života nebyly co platné.Jsem velmi spokojena a konečně po dlouhé době rúzných léčebných pokusů
      mám jistotu lékařského zázemí.

• JUDr Blažek
      vynikající ordinace-vše odpovídá inserovanému-bez objednávacích lhůt,bez čekání,možnost okamžité léčby,rychlost,vstřícnost,férovost,vysoká odbornost
      spočívající v přesném rozpoznání problému a jeho velice úspěšnému řešení léčbou
      s co nejmenšími negativními účinky na organismus,což nesmírně oceňuji po několikaletém "trmácení" po doktorech s výsledkem- jste starý.zhubněte,mě to bolí taky, musíte si zvyknout a pod.s konsumací nespočetných prášků se žaludečními potížemi.jsem víc než spokojen a bez výhrad mohu jen doporučit

• Jiří-Praha 2
      8 let chodím k tomuto lékaři kdykoliv mám problém s klouby či zády ,teto typ ordinace bez pojišťovny funguje zcela perfektně jak organisačně tak i vynikajícími výsledky-ihned,bez zdlouhavého objednávání,a hlavně velmi úspěšně,je mi 45 a díky této péči sportuji jako mladík,vřele doporučuji

• V

Václav
      zcela perfektní,léčba rychlá,bez čekání,okamžitá,velice úspěšná / 2 roky mám bolestivé koleno bez problémů při plném provozu/sice to něco stojí ale nikdo nikoho nenutí k tomuto kroku ,každý si může vybrat svojí cestu,/bezkonkurenční
      přístup -vstřícný,seriozní férový vysoce odborný což potvrzjí léčebné výsledky
      po mnoha minulých zkušenostech "odborníků" jsem nadšen tímto lékařem

• K

Pokud pominu, ze pusobi jako sarlatan a chovani je priserne, tak pouze z lidi taha penize, hraje si na odbornika a po 10 minutach uz ma vse jasne, predevsim cenu. 5000 Kc za par injekci??? Nic porad ne nevysvetli, jen mu v ocich vyskoci dolary, aby vas obral.

• Ž

Je mě 51 let a asi 5 let trpím bolesti zad v dolní oblastiVíc než mnoho hodin jsem proseděl v čekárnách odborných lékařů kteří na mě zkoušeli všechny možné metody léčby a vždy po neústupu potíží byl závěr"jste již ve věku kdy si na potíže musíte zvyknout" a zhubněte,pak jsem náhodou na internetu našel privátní ordinaci tohoto lékaře kde bylo presentováno -léčba ihned,bez čekání,intensivní-bez pojišťoven.Po zavolání jsem ihned druhý den přišel na vyšetření/rovněž bez čekání/kde mi lékařem bylo sděleno jakou mám diagnosu co s tím můžeme běhen týdne každodenní návštěvy léčit a finanční uhradu s možností rozhodnutí z mé strany/nepřijmout,rozmyslet,začít hned/Pro mé potíže jsem volil 3.možnost.Vše bylo perfektní rychlé bez zbytečných prostojů v čekárně s možností bezplatného občerstvení a hlavně účinné,takže po týdnu jsem nadšen odcházel bez bolestí.
      Je mě jasné že problém může kdykoliv začit ale mám jistotu že můžu kdykoliv zajít za "svým" lékařem a bude mě vždy pomoženo.Všichni mí přátelé kteří mají problémy s klouby a zády včetně artrotických potíží mě jsou vděčni za moji,pozdní,ale přece jen uspěnou práci s internetem,která jim umožnila cestu k uplně jinému životu.Moje hodnocení : super-
      úspěšné,rychlé,na úrovni,férové- zcela ojedinělé v dnešním zdravotnictví.

• Mozna je to opravdovy odbornik, ale na prvni dojem na me zapusobil docela neverohodne a pro lecbu za 5500,-, kterou mi stanovil po 10 minutovem velmi zbeznem vysetreni, jsem se nerozhodla. Necitila jsem individualni pristup. Z prohlidky jsem byla zklamana. Je ovsem mozne, ze by jeho nasledna lecba byla prvotridni a konecne me zbavila problemu. Neodvazuji se vsak riskovat sve zdravi i investici.