Laurea klinika
Bulharská 29, Brno

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Já mám s Mudr Hrbatým hodně špatné zkušenosti. Sice přístup byl fajn, pěkné prostředí, ale samotná odvedená práce byla vždy katastrofa. Znaménko, co jsem si nechala laserem odříznout na bradě mám odřízlé jen asi ze 2/3. Kousek tam pan doktor prostě omylem nechal.. bylo to vidět hned po zákroku, ale asi se mu to nechtělo dělat znovu..
Kamarádka tam byla na plastice očních víček a vzali jí moc kůže, takže se jí oči dost propadly.. chudák. Jiný odborný plastik na to řekl, že je to špatně udělané. O ceně ani nemluvě.

Byla jsem u pana doktora na augmentaci (výměně PIP)a jsem s výsledkem moc spokojená.Moc ho všem doporučuji, přirozená a krásná prsa. Protože již mám s čím srovnávat, první operace byla u jiného chirurga a ten mu nesahá ani po kotníky, jak, po odborné stránce, tak i profesionální.....

Maminka byla u Mudr. Hrbatého na víčka, horní i dolní a je spokojená. Já mám nedávno po abdominoplastice a taky jsem velice spokojená. Plánuji ještě na podzim lipku a příští rok modelaci prsou. Pan doktor je podle mě nadstandartně kvalitní plastik. Za spoustu problémů si pacientky mohou samy, tím, že nedodržují pooperační instrukce. Každé tělo je jiné a reaguje jinak. Někdy za komplikace nemůže nikdo. Při tak velkém množství operací, není možné očekávat, že nenarazí na pacientku s horším hojením a nebo neposlušnou, která nedělá co má. To jsou pak ty nespokojené. Nevěřte anonymům!!! Taky si dovoluji tvrdit, že když už k nějakému problému dojde, tak pan doktor Hrbatý, je velice ochotný a vstřícný. Je to opravdu profesionál a nechápu, jak nějaké nevděčné pomlouvačky mohou tvrdit, že bere pacienty jako bankomat na tahání peněz. Fuj, toto je hnusná pomluva. Pan doktor, je jeden z mála, který se nechová jako, že sežral moudrost celého světa. Přitom je podle mě taková kapacita, že by mu to do hlavy stoupnout klidně mohlo. Asi ho jen tak lehce nezastihnete na telefonu, ale to jen proto, že OPERUJE!!! Ale na klinice Laser centrum ve Zlíně, vám VŽDY rádi poradí a udělají pro vás první poslední. Opravdu velice kvalitní personál. Prostě a jednoduše, já za sebe ráda DOPORUČUJI! Jo a jako bonus má pan doktor i smysl pro humor, stačí podat prst. Což je těsně před operací velice příjemné a odlehčí to napjatou atmosféru, kterou asi cítí před narkózou každý.

On je špička ve svém oboru, podstoupila jsem u něj modelaci prsou a ve srovnání s ostatními odborníky je udělal krásné, nejen lepší, ale přímo skvělé! sledovala jsem i jiná známa jména plastických chirurgů a jejich práci, ale podle mě nemají takový cit pro estetiku, soudě dle výsledků. Já ho můžu všem jen doporučit, není to je jen plastický chirurg, on je geniální chirurg.

Mám rok dělanou modelaci a augmentací zároveň.Na pana doktora Hrbatého nemůžu říct vůbec nic špatného.Na konzultaci mi odpovídal na všechny mé otázky,dal mi víc možností výběru jak operace (řez,kam uložit implantát-pod sval či pod žlázu),tak i značky implantátu-i důvody proč kulatý nebo anatom.Po operaci jsem sice uvažovala o reoperaci..Nebyl vůbec proti,ale poslechla jsem ho a počkala ještě dalšího půl roku,až se prsa usadí a pořádně zahojí..Reoperaci nepotřebuji!Vše se usadilo,přesně jak Dr. Hrbatý říkal,stačilo počkat!Přímo jemu jsem nikdy nevolala,stačilo zavolat na kliniku a domluvit se na kontrole k němu...

Byla jsem u doktora Hrbatého na augmentaci prsou a jsem nadmíru spokojena. Jak s výsledkem tak s péčí, jeho příjemné vystupování mne opravdu uklidnilo. Jak tak pročítám komentáře, tak hlavní problém zde uvádí nezvedání mobilu. Prosím uvědomte si, že pan doktor dává svoje soukromé číslo spíše pro vážnejší problémy a pro běžné věci slouží kontroly a klinika. Nemá jenom jednu pacientku a kdyby každá volala ohledně jakékoli sebemenší abnormalitě ihned na jeho soukromý mobil, jak by to asi vypadalo. Pokud vám mohu poradit, nedejte na tyto komentáře a jděte se samy přesvědčit a udělat si obrázek.
Martina M.

Na pana doktora bych ještě před časem nedala dopustit,ale nyní dávám za pravdu všem negativním ohlasům. Prsa mám po operaci naprosto rozdílná,2x mi je reoperoval a výsledek je velmi špatný. Pan doktor nekomunikuje, telefony nezvedá,na sms reaguje,jen když on sám uzná za vhodné.Dojížděla jsem za ním přes 200 km a nebylo vyjímkou, když zrušil mé objednání na poslední chvíli,jednou dokonce když jsem byla téměř na klinice.Slibuje,vymýšlí si.Bohužel,jeho chování je jako proměnlivé počasí a to je absolutně neprofesionální.Rozhodně nedoporučuji.

Byla jsem u pana doktora na faceliftu před rokem a půl,dělal mi i horní víčka.Do ničeho mě nenutil,to jsem si vymyslela těsně před operací. Výsledek velmi přirozený a mladší snad 10-15 let.Konzultace a kontroly celkem v rychlosti,ale neměla jsem žádné problémy....Já můžu jen pana doktora doporučit,mám ho za odborníka v plastické chirurgii.

Nesmíte věřit všemu co si přečtete na internetu. Patří k těm zkušeným plastikům a moc nevěřte anonymním ohlasům. Naopak kde je samá anonymní internetová chvála,tak konkrétně v tomto oboru buďte spíše nedůvěřivá.

Před více než dvěma lety jsem byla na prodělala operaci faceliftu a na doporučení pana MUDr. Hrbatého jsem současně podstoupila operaci očních víček. Škoda, že jsem tato stránky nečetla dříve. Obličej mám nakřivo, jedno oko výše než druhé, jizvy na očích (našla jsem po operaci i zapomenutý steh ve víčku, další pak na krku).
Na reoperaci se vůbec neodvažuji, nyní mám hrůzu z plastických chirurgů. Nevím, co s tím.