Josef Houska, gynekolog Louny

MUDr. Josef Houska

Uložit

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Když jsem zde byla poprvé byla jsem nejdříve nervozní z vyšetření , které mě později čekalo , když jsem ale viděla a povídala si s panem doktorem , veškerá nervozita opadla.Pan doktor je opravdu odborníkem a všem ho vřele doporučuji ! :)


N
Ověřeny pacient

Pan doktor je moc hodný člověk, kterému se nemusíte bát nic říct, odborník na svém místě. Možná se trošku podepisuje věk na jeho hodnocení různých rizik, spíše vše vidí pozitivně. Ale jak tu píše již jedna maminka také mi nechtěl udělat ultrazvuk, že jsem byla na prvotrimestrálním. To ano, ale ten jsem si platila sama. Poté u konce těhotenství, když se řešila velikost plodu to byl také problém. Bohužel tu musím zmínit chování sestřičky, která už měla být dávno v důchodu a výrazně ovlivňuje kvalitu celého vyšetření neustálými poznámkami a nevyžádanými radami. Jednou za rok se to dá vydržet, ale častěji tedy ne. Už mám z návštěv taky trauma. Chová se tak jak tu píšou ostatní, prostě neprofesionálně, uráží, navíc jak zjistí, že má navrh, že se nebráníte, tak to stupňuje. Pan doktor je moc hodný člověk, už jí měl dávno vyprovodit, akorát mu ubírá kredit.


R
Ověřeny pacient

Doba těhotenství, která má být pro nastávající maminku tou nejkrásnější, byla v mém případě opakem.
Zásluhou již několikrát zmíněné "hubaté" sestry. Každá návštěva v poradně byla pro mě velmi stresující
záležitostí, neustálé naražky na vzdělání, chování, přibírání. Nejsem konfliktní člověk, takže jsem si
vždy nechala takříkajíc srát na hlavu, ale poslední kapkou pro mne bylo, když mi 14 dní před porodem
doktor řekl, že jsem pěkně tlusťoučká (běžně mám problémy s otoky, což se v těhotenství a hlavně
v parném létě znásobilo). Na prohlídku po skončení 6nedělí jsme šla už k jinému lékaři.


A
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem byla spokojená do doby před otěhotněním. Nelíbilo se mi, že mi byl vystavený těhotenský průkaz bez předchozího vyšetření a to 2 týdny po ultrazvuku, který potvrdil mé těhotenství. Další věcí bylo, že mi ani nevzal krev, když jsem za ním byla kvůli vynechání menstruace, což by měl být standardní postup. A poslední kapkou bylo vyšetření ve 14. tt. Jelikož jsem podstoupila v 10.-12. tt prvotrimestriální screening, jehož nedílnou součástí je i ultrazvuk (12. tt), oznámil mi pan doktor, že ho tedy dělat nemusíme, když jsem na něm byla nedávno. Tak jsem namítla, že mi sestra při vydávání průkazu řekla, že můžu vzít někoho s sebou, byla se mnou maminka. Nakonec mi ho tedy udělal. Kvůli těmto zkušenostem budu přecházet k jinému nejmenovanému lékaři.


velice dobrý lékař jsem s ním naprosto spokojena


Ověřeny pacient

Nesouhlasím s tvrzením o paní doktorce Hofmanové!!!! Je lež, co tvrdí nejmenovaná. Paní doktorka je výborná! Monika F


Tím,že má pan doktor hodně pacientek svědčí o tom,že je dobrý.Vemte si takovou Dr.Hofmanovou.Ta si klidně kouří před pacientkami,vysypává popelník v čekárně.A sestry u našeho pana doktora jsou hodné a milé.Nikdy jsem neměla problém a pokaždé se i usmívaly a to,že slyšíme vše i my v čekárně,tak to panuje i na protější straně u Dr.Kulhánka.Toby jste musela jedině přesídlit na soukromou ordinaci,kde budete zavřená ze všech stran a pak se nikdo nic nedozví.


Pan doktor je pečlivý, příjemný a ochotný. Jsem u něj velmi spokojená, je pravdou, že bývalo lepší, když měl méně pacientek - jeho péče byla o to kvalitnější. Co se týče těch sester, je pravdou, jedna z nich je velmi "svérázná", také nejsem nejštastnější, když jí spadnu do pařátů, má otevřené dveře a o všem, co se ve vás odehrává vědí lidé venku. Je to trapné a nedůstojné!


Ověřeny pacient

Jako lékaře doporučuji, ale sesra hrůza. Nemá ráda silnější ženy a dává to dost najevo.


Jsem s ním napsrosto spokojená. Vždy mi odpoví na všechny otázky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti