Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice
Poliklinika KOLF s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Panu doktorovi jsem volala s důvěrou v jeho schopnosti, ale jeho chování mě velice zamrzelo protože nevím, kvůli čemu odmítl registrovat mojí 5-ti letou holčičku. Zachoval se velice arogantně vůbec můj problém nevyslechl a práskl telefonem. Dokonce mi začal tvrdit, že to pojišťovna nehradí tak malé děti a pod. na jeho popud jsem volala do pojišťovny kde mě bylo sděleno, že ho můžu kontaktovat a věk není problémem. Zklamání a velice necitlivý přístup k rodičům menších pacientů. A to jsem chtěla jen zkontrolovat hladinu vápniku v krvi, nakolik má holčička diétu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vyborny doktor, jen se hrozně dlouho čeká v ordinaci na vyšetření. I když jste objednáni třeba na 9.h. tak se na řadu dostanete třeba až ve 12.h.Ale jinak parada.


Zhruba před 10 ti lety jsem se právě pro nedostatečný zájem a špatné diagnozy lékařů v mém bydlišti rozhodla jet do Pardubic - na základě doporučení MUDr Erbena mým známým, který se již u pana doktora léčil. V mém bydlišti si mně podávali lékaři od dveří ke dveřím a přes veškerá vyšetření a mé zoufání, že mi je zle a že se to zhoršuje jsem u nich patrně byla za simulanta či hypochondra.
MUDr Erben vyslechl vše, co jsem měla na srdci a ihned jednal... Crohnovu chorobu a akutní zánět slinivky i přes ultrazvukové vyšetření v mém bydlišti nepoznali ... pan doktor, za kterým mne MUDr Erben okamžitě poslal nechtěl tenkrát ani věřit, že mi nějaké vyšetření doma vůbec dělali... Dr Erben nasadil léčbu, poučil o dietním jídelníčku a já od té doby skutečně raději vážím několikrát do roka cestu na kontrolu k němu, než abych byla na pochybách, co se mnou je... i přesto, že už je mi léta mnohem líp a "pana Crohna" se podařilo panu doktorovi "uklidnit".


U PÁNA Erbena jsem byl na kolonoskopii, ani jsem o ní nevěděl,proto chválím a doporučuji.Haban J


Ověřeny pacient

Obavy z neznámého,zřejmě i nepříjemného vyšetření,rozptýlilo profesionální chování p. doktora,jakož i zájem o můj celkový zdravotní stav. I velmi příjemná sestřička mi pomohla
překonat počáteční strach. Vřele pana doktora Erbena doporučuji.


K panu doktorovi docházím už asi 8 let a vše dobře vysvětlí, chová se mile a vstřícně.


Odborník na slovo vzatý.


Velice schopný odborník, vždy vstřícný, lidský přístup k pacientovi, výborný diagnostik. Doporučuji.


Velice korektní člověk,supr diagnostik a v současných podmínkách i velice tolerantní doktor. Mohu jednoznačně doporučit, jsem spokojen.


Doporučuji !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti