Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika KOLF s.r.o. Jiný

Za mě Doktor Top, Sestřička taky super.Za 7 let ani jeden jediný problém,a nejlepší na tom je že sem cizinec,a přesto snaha o pomoci a jednání výborně.

Ověřený profil

Panu doktorovi jsem volala s důvěrou v jeho schopnosti, ale jeho chování mě velice zamrzelo protože nevím, kvůli čemu odmítl registrovat mojí 5-ti letou holčičku. Zachoval se velice arogantně vůbec můj problém nevyslechl a práskl telefonem. Dokonce mi začal tvrdit, že to pojišťovna nehradí tak malé děti a pod. na jeho popud jsem volala do pojišťovny kde mě bylo sděleno, že ho můžu kontaktovat a věk není problémem. Zklamání a velice necitlivý přístup k rodičům menších pacientů. A to jsem chtěla jen zkontrolovat hladinu vápniku v krvi, nakolik má holčička diétu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vyborny doktor, jen se hrozně dlouho čeká v ordinaci na vyšetření. I když jste objednáni třeba na 9.h. tak se na řadu dostanete třeba až ve 12.h.Ale jinak parada.


Zhruba před 10 ti lety jsem se právě pro nedostatečný zájem a špatné diagnozy lékařů v mém bydlišti rozhodla jet do Pardubic - na základě doporučení MUDr Erbena mým známým, který se již u pana doktora léčil. V mém bydlišti si mně podávali lékaři od dveří ke dveřím a přes veškerá vyšetření a mé zoufání, že mi je zle a že se to zhoršuje jsem u nich patrně byla za simulanta či hypochondra.
MUDr Erben vyslechl vše, co jsem měla na srdci a ihned jednal... Crohnovu chorobu a akutní zánět slinivky i přes ultrazvukové vyšetření v mém bydlišti nepoznali ... pan doktor, za kterým mne MUDr Erben okamžitě poslal nechtěl tenkrát ani věřit, že mi nějaké vyšetření doma vůbec dělali... Dr Erben nasadil léčbu, poučil o dietním jídelníčku a já od té doby skutečně raději vážím několikrát do roka cestu na kontrolu k němu, než abych byla na pochybách, co se mnou je... i přesto, že už je mi léta mnohem líp a "pana Crohna" se podařilo panu doktorovi "uklidnit".


U PÁNA Erbena jsem byl na kolonoskopii, ani jsem o ní nevěděl,proto chválím a doporučuji.Haban J


Ověřený profil

Obavy z neznámého,zřejmě i nepříjemného vyšetření,rozptýlilo profesionální chování p. doktora,jakož i zájem o můj celkový zdravotní stav. I velmi příjemná sestřička mi pomohla
překonat počáteční strach. Vřele pana doktora Erbena doporučuji.


K panu doktorovi docházím už asi 8 let a vše dobře vysvětlí, chová se mile a vstřícně.


Odborník na slovo vzatý.


Velice schopný odborník, vždy vstřícný, lidský přístup k pacientovi, výborný diagnostik. Doporučuji.


Velice korektní člověk,supr diagnostik a v současných podmínkách i velice tolerantní doktor. Mohu jednoznačně doporučit, jsem spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu