Ordinace gynekologa
Purkyňova 36, Vyškov

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Pan doktor je velmi peclivy. Bohuzel jsme o miminko prisli, nicmene udelal vse proto, abych neprisla o zivot i ja a snazil se mi i miminku nechat sance do posledni chvile, kdy to bylo jeste bezpecne.

Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Srdečně děkuji, p. primáři za provedení úspěšné těžké operace, kterou mě od začátku do konce provedl s tou nejlepší péčí a empatickým cítěním. Mnoho let jsem se svým problémem hledala lékaře, specialistu, ale vždy jsem odcházela se zklamáním ohledně možnosti řešení mého zdrav problému. Kdyby takhle fungovalo celé zdravotnictví jako p. primář, byl by to ráj na zemi. Jsem za něj neskutečně vděčná a hrdá, že takové lékaře
máme. Přeji pevné zdraví a mnoho sil ke vstřícným pacientkám i v osobním životě.

Umístění: jiné místo porod

Velmi děkuji panu doktorovi za podporu a péči ke konci těhotenství a při porodu. I díky jeho podpoře jsem si mohla konečně užít přirozený porod po dvou těhotentvích ukončených sekcí.

Umístění: Ordinace gynekologa péče o těhotné

Pan doktor je naprostá jednička!!!! Před 15 lety mi operoval chronický zánět slepého střeva, se kterým mne jiní doktoři nechali běhat x let. On na to přišel okamžitě po prvním vyšetření. Tento týden se k němu chystám opět se svým špatně se vyvíjejícím těhotenství a můžu říct, že se na zákrok u něj těším! V jiné nemocnici bych byla jen " pásová výroba" ale u něj se mi dostane výborného výkonu, který neohrozí moje další těhotenství. Pan doktor je jednička a to už operoval všechny ženy naší rodiny a rodil mnoho našich dětí. Moc Vám děkuji.

Když jsem na konci léta psala panu primáři e-mail, nedoufala jsem, že mi pro pracovní zaneprázdněnost odepíše. Odepsal obratem a týden na to, velmi trpělivě, více než hodinu, se mnou konzultoval osobně můj zdravotní problém a možné způsoby jeho řešení. Do měsíce a do dne jsem měla díky jeho pomoci problém vyřešený. Je to přímočarý a zároveň velmi empatický člověk. Nevím, kolik je v této zemi chirurgů ochotných a hlavně schopných vytáhnout laparoskopicky dělohu i s 11cm nezhoubným nádorem a cystickým vaječníkem, v Brně jsem takového nenašla. V Brně mi bylo sděleno pouze jedno možné řešení - abdominální hysterektomie. Tento Pan doktor (záměrně píšu velké P, protože je to bez nadsázky jeden z nejlepších laparoskopických chirurgů v této zemi) to dokázal. Odvedl naprosto perfektní práci a já se mohla po třech týdnech vrátit do zaměstnání. Podotýkám, že nejsem žádná VIP osobnost. Jsem obyčejná žena, která jednoho dne sedla k počítači a začala hledat chirurga s dobrými referencemi, protože v její rodině a mezi přítelkyněmi byly případy, kdy tato operace nedopadla dobře. Dnes se raduji z toho, že mě po několika letech trápení přestalo bolet břicho, každodenní zažívací problémy jsou pryč. I já cítím k tomuto lékaři nesmírný vděk. Takových lékařů, kteří neusnou v křesle primáře a bez ohledu na složité poměry českého zdravotnictví dál "hledají cestu ke Garcíovi", aby mu předali poselství, je dnes pramálo. Děkuji nejen panu primáři, ale i celému personálu gynekologicko-porodnického oddělení. Zdravotní sestřičky byly velmi ochotné a vstřícné. Panu primáři přeji dlouhý život a pevnou ruku, aby dál mohl pomáhat ženám od bolesti. Děkuji!

Pan doktor mě 2 operoval, díky němu jsem zdravá můžu mít děti a dokonce jsem u něj rodila i svého syna. Velice doporučuji. Operoval i moji matku a též perfektní práce. I mezi lékaři uznávaný odborník. Opravdu doporučuji

Díky panu primářovi EIMOVI a jeho zlatým ručičkám se nám narodila dvojčata. (Po dvaceti letech manželství, několika operacích a hodně IVFkách). Nebýt jeho, děti nemáme. Moc si ho vážím. Byla jsem u něho na operaci v dubnu 2010, děti se narodili v květnu 2012, byl i u porodu, vše proběhlo skvěle. Díky pane primáři. SS.

Dobrý den Vám Všem,
pana primáře Eima jsem poznala v únoru 2010 a od té doby blahořečím jemu a mé kamarádce Danče. Naprosto jedinečný odborník, obdařený profesionál a oddaný Vyškovský patriarcha. Po nešetrně sdělené diagnóze z hlavního města mě potkalo životní štěstí v osobě pana primáře Eima, který mi vysvětlil všechny možnosti a svá doporučení k léčbě. Zachránil mi život. Pane primáři děkuji za Váš úžasný zájem, přístup, odborné znalosti a lidské schopnosti, jste jednička. Takových jako jste Vy je v naší republice i s Vámi pouze několik. Držím Vám pěsti a přeji zdraví a štěstí jak v soukromém životě, tak hlavně v tom profesním.

Nedá mi to a musím taktéž reagovat. Pan primář má svoje mouchy, to připouštím, ostatně kdo nemá? Nicméně z vlastní zkušenosti musím popřít, že by se nevěnoval pacientkám, které nejsou titulované, známé a ochotné zaplatit.... V roce 2004 jsem prodělala endometriozu v pokročilém stádiu, pan primář sám rozhodl o tom, že operaci provede, vše mi vysvětlil a upozornil na rizika. Věnoval se mi i po operaci a to připomínám, že neočekával žádnou protislužbu ani "všimné". Berte to tak, že nemůže léčit všechny, co si o to řeknou, ale na druhou stranu v případě, že vyhodnotí, že případ vyžaduje větší zkušenosti, tak se nerozpakuje a vezme si vás na starost.

Děkuji, jste super !!! :-D