Purkyňova 36, Vyškov
Ordinace gynekologa

Umístění: jiné místo porod

Velmi děkuji panu doktorovi za podporu a péči ke konci těhotenství a při porodu. I díky jeho podpoře jsem si mohla konečně užít přirozený porod po dvou těhotentvích ukončených sekcí.

Umístění: Ordinace gynekologa péče o těhotné

Pan doktor je naprostá jednička!!!! Před 15 lety mi operoval chronický zánět slepého střeva, se kterým mne jiní doktoři nechali běhat x let. On na to přišel okamžitě po prvním vyšetření. Tento týden se k němu chystám opět se svým špatně se vyvíjejícím těhotenství a můžu říct, že se na zákrok u něj těším! V jiné nemocnici bych byla jen " pásová výroba" ale u něj se mi dostane výborného výkonu, který neohrozí moje další těhotenství. Pan doktor je jednička a to už operoval všechny ženy naší rodiny a rodil mnoho našich dětí. Moc Vám děkuji.

Když jsem na konci léta psala panu primáři e-mail, nedoufala jsem, že mi pro pracovní zaneprázdněnost odepíše. Odepsal obratem a týden na to, velmi trpělivě, více než hodinu, se mnou konzultoval osobně můj zdravotní problém a možné způsoby jeho řešení. Do měsíce a do dne jsem měla díky jeho pomoci problém vyřešený. Je to přímočarý a zároveň velmi empatický člověk. Nevím, kolik je v této zemi chirurgů ochotných a hlavně schopných vytáhnout laparoskopicky dělohu i s 11cm nezhoubným nádorem a cystickým vaječníkem, v Brně jsem takového nenašla. V Brně mi bylo sděleno pouze jedno možné řešení - abdominální hysterektomie. Tento Pan doktor (záměrně píšu velké P, protože je to bez nadsázky jeden z nejlepších laparoskopických chirurgů v této zemi) to dokázal. Odvedl naprosto perfektní práci a já se mohla po třech týdnech vrátit do zaměstnání. Podotýkám, že nejsem žádná VIP osobnost. Jsem obyčejná žena, která jednoho dne sedla k počítači a začala hledat chirurga s dobrými referencemi, protože v její rodině a mezi přítelkyněmi byly případy, kdy tato operace nedopadla dobře. Dnes se raduji z toho, že mě po několika letech trápení přestalo bolet břicho, každodenní zažívací problémy jsou pryč. I já cítím k tomuto lékaři nesmírný vděk. Takových lékařů, kteří neusnou v křesle primáře a bez ohledu na složité poměry českého zdravotnictví dál "hledají cestu ke Garcíovi", aby mu předali poselství, je dnes pramálo. Děkuji nejen panu primáři, ale i celému personálu gynekologicko-porodnického oddělení. Zdravotní sestřičky byly velmi ochotné a vstřícné. Panu primáři přeji dlouhý život a pevnou ruku, aby dál mohl pomáhat ženám od bolesti. Děkuji!

Pan doktor mě 2 operoval, díky němu jsem zdravá můžu mít děti a dokonce jsem u něj rodila i svého syna. Velice doporučuji. Operoval i moji matku a též perfektní práce. I mezi lékaři uznávaný odborník. Opravdu doporučuji

Díky panu primářovi EIMOVI a jeho zlatým ručičkám se nám narodila dvojčata. (Po dvaceti letech manželství, několika operacích a hodně IVFkách). Nebýt jeho, děti nemáme. Moc si ho vážím. Byla jsem u něho na operaci v dubnu 2010, děti se narodili v květnu 2012, byl i u porodu, vše proběhlo skvěle. Díky pane primáři. SS.

Š

Dobrý den Vám Všem,
pana primáře Eima jsem poznala v únoru 2010 a od té doby blahořečím jemu a mé kamarádce Danče. Naprosto jedinečný odborník, obdařený profesionál a oddaný Vyškovský patriarcha. Po nešetrně sdělené diagnóze z hlavního města mě potkalo životní štěstí v osobě pana primáře Eima, který mi vysvětlil všechny možnosti a svá doporučení k léčbě. Zachránil mi život. Pane primáři děkuji za Váš úžasný zájem, přístup, odborné znalosti a lidské schopnosti, jste jednička. Takových jako jste Vy je v naší republice i s Vámi pouze několik. Držím Vám pěsti a přeji zdraví a štěstí jak v soukromém životě, tak hlavně v tom profesním.

Nedá mi to a musím taktéž reagovat. Pan primář má svoje mouchy, to připouštím, ostatně kdo nemá? Nicméně z vlastní zkušenosti musím popřít, že by se nevěnoval pacientkám, které nejsou titulované, známé a ochotné zaplatit.... V roce 2004 jsem prodělala endometriozu v pokročilém stádiu, pan primář sám rozhodl o tom, že operaci provede, vše mi vysvětlil a upozornil na rizika. Věnoval se mi i po operaci a to připomínám, že neočekával žádnou protislužbu ani "všimné". Berte to tak, že nemůže léčit všechny, co si o to řeknou, ale na druhou stranu v případě, že vyhodnotí, že případ vyžaduje větší zkušenosti, tak se nerozpakuje a vezme si vás na starost.

Děkuji, jste super !!! :-D

Napíšu jen jedno výstižné slovo :-) Děkuji !!!

Byla jsem pozvána pane primářem na domluvení mé operace,čekala jsem nafoukaného člověka,který pohrdá obyč.člověkem,ale byla jsem mile překvapená,jak se choval mile a vše mi vysvětlil,vycházela jsem od něho okouzlená,jak byl lidský.Operace proběhla dobře a personal má vynikající.Děkuji pane primáři