Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Třebíč - Lékařský dům, spol. s r.o.

Vyborny doktor, zkuseny, umi poradit a ani humorem nesetri, kdyz jsem za nim prisel s vysokym tlakem, tak jeho prvni rada byla: min jez a vic souloz...dodrzel jsem a tlak je v pohode! :)


Z
Ověřeny pacient

Je možná chytřejší než mnozí odborní lékaři. Moc si ho vážím. Velmi ochotný a má obrovský přehled. Jsem rád, že patřím mezi jeho pacienty.


A
Ověřeny pacient

Pan doktor,vždy perfektní a profesionální. Ochotný on i sestřička. Zachránil mi život. Můžu všem jen vřele doporučit. Takový, jako jsou oni dva se rodí jednou za sto let. :-) Bartoňová


M
Ověřeny pacient

Až po letech u Mudr. Cvaka jsem pochopil rozporuplnost zdejších hodnocení. Je naprostá pravda, že je ochotný a rád pomůže až na hraně možností, což však občas vyvolává efekt "podej prst a urvou ti ruku". Pak umí říci NE a bez okolků ho upřímně zdůvodnit. Pravda do očí se dnes moc nenosí a někteří ji radši označí za aroganci, než by ji uznali. Zažil jsem chvíle, kdy jsem s panem doktorem nesouhlasil, ale vždy jsem nakonec musel uznat, že měl naprostou pravdu a v duchu se mu (v posledním případě i jeho sestře) omluvit.
Milan Nejedlý


K
Ověřeny pacient

jh, odpovím vám tím, co se mi konkrétně stalo. Nezajímalo ho, že jsem čerstvě těhotná s teplotou nad 39° a bolestmi břicha, i když jsem mu to řekla. Jen mi napsal neschopenku do práce. Nevěděla jsem, co dělat, tak jsem šla za svým gynekologem. Nacévkoval mě a zjistil rozsáhlý zánět močáku, který je v těhotenství dost nebezpečný. Co by se, pane jh, stalo, kdybych ke gynekologovi nešla?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Velmi dobrý doktor,spolehlivý a ochotný.Všem můžu jenom doporučit.Bumbová


J
Ověřeny pacient

chodím k panu doktorovi asi 10 let a s arogancí o které zde někteří hovoří jsem se nikdy nesetkal. Jesli ono to nebude tím, že arogantní jsou ti co si nato stěžují "simulanti". Také se mi nestalo a ani jsem od nikoho kdo k panu doktorovi chodí, neslyšel že by stanovil špatnou diagnózu.

A k tomu pánovi s přítelkyní co umírala v koupelně:
Pan doktor zcela správně poznal že jí nic není. A jak to vím? No to je úplně jednoduché. Nový ošetřující lékař ji poslal na pět specializovaných vyšetření a ta kdyby něco odhalila tak to sem nezapomenete napsat a nato vsadím klidně své levé varle.
Tedy abych to shrnul pan doktor je špatný, protože zdravé lidi neposílá ke specialistům. No už začínám chápat smysl regulačních poplatků.


S
Ověřeny pacient

Příjemný a ochotný lékař, který pacienty zbytečně nestresuje arogantním chováním.


J
Ověřeny pacient

ocotný, slušný, obětavý, nechybí mu ani smysl pro humor a další potřeby v životě pacienta, takový Schweitzer v poliklinice na konci města :)


N
Ověřeny pacient

Vážení , žádný člověk není stoprocentní a neomylný. Osobně znám pana doktora Cvaka již více jak 23 let a nikdy jsem se nesetkal s arogancí nebo neochotou. Žádný doktor není schopen vyléčit vás na poprvé a každá nemoc vyžaduje svůj čas na vyléčení nebo léčení. Vím, že pokud si není jistý tím, že může pacienta sám léčit posílá ho neprodleně k odborníkům a dokáže i poradit kam jít.A to je myslím dobrá práce praktického lékaře. Mé osobní hodnocení je velmi dobré a i jeho doporučení k odborným lékařům hodnotím kladně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti