Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dukelská 39, Kraslice
Ordinace ženského lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Po velmi špatných zkušenostech s jinými gynekoložkami jsem konečně našla doktora, který mi pomohl. Příjemné zacházení, pravidelné kontroly, cytologie a ultrazvuk.. Neměnila bych!


M
Ověřeny pacient

Jako lékař asi pan doktor špatný nebude. Ale odešla jsem od něho poté, co jsem zjistila, že na pacientkách vydělává víc než je zdrávo. Na preventivní prohlídce jsem uhradila 360,- Kč za prohlídku a ultrazvuk. Jinde jsem hradila pouze zrcátko na citologii ale rozhodně ne 300,- Kč za ultrazvuk! Poté jsem asi po třech měsících měla problém, tak jsem se k panu doktorovi objednala a zaplatila jsem místo 30,- Kč regulační poplatek, poplatek 90,- Kč! Že prý to bylo ambulantně. Mám pocit, že když jdu ke svému doktorovi u kterého jsem registrovaná a jsem objednaná a jdu v ordinačních hodinách, rozhodně to není ambulantní! Proto jsem vyhledala někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

s panem doktorem jsem maximálně spokojená,nevyměnila bych ho už nikdy za někoho jiného.i sestřička je velmi sympatická a milá.


S panem doktorem jsem maximálně spokojená!! Nikdy jsem nebyla s nikým tak spokojená. Předtím jsem chodila k MUDr. Kotrbové, ke které bylo umění se dovolat a to čekání v čekárně - no hrůza!! Jednou jsem byla objednaná na 8 a přišla jsem na řadu až v půl 12!! K panu doktoru se dovolám vždy a v čekárně nečekám déle než 10 minut!!! A že si účtuje něco co jiní ne? No a? Za kvalitní péči si ráda připlatím...prostě mohu jen doporučit. Pan doktor je velice milý, sympatický, vždy v dobré náladě a navíc fešák :-D Navíc má skvělou sestřičku...


S panem doktorem jsem maximalne spokojena,za poslednich 8 mesicu jsem u nej byla asi 10x kvůli potížím a platila jsem pouze poprve UTZ a jednou poplatek a jednorazove kleste, takže totéž co u ostatních. Jinak - péče perfektní . Takže za sebe mohu jen doporučit. Sestřička je také velmi milá.


T

poradí a podá pomocnou ruku


H

Souhlasím s výše uvedeným, je lékařem s lidským přístupem :-)


P

Myslím,že takových lékařů by mělo být více!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti