Ord. praktického lékaře pro dospělé
U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Pan doktor si mě vždy vyslechne a je s ním příjemná komunikace. Vážná onemocnění se mi vyhýbají, takže ho moc z odborného hlediska nemohu soudit. Každopádně preventivní a placené prohlídky zvládá ve spolupráci se zdravotní sestrou dobře. Pouze mi u něj vadí ceny placených prohlídek, je snad nejdražší v Ústí a už jsem uvažoval o změně. Pak jsem ale došel k názoru, že těch pár stovek korun oželím, než abych musel komunikovat s nějakým nerudným lékařem. Zdravotní sestru kterou tam má také hodnotím pozitivně, sice je na ní občas vidět únava, ale snaží se být příjemná.

Pan doktor my vysel vstric kdykoliv. Pred mym odjezdem do ciziny mi poradil a doporucil jeste vysetreni, ktere mi jiste pomuzou a v dusledku usetri i penize. Muzu doporucit.jsou urcite

Velice ochotný a zodpovedný k pacientovi.Vždy odchazim z ordinace spokojený s pocitem ,že je o mě dobře postaráno. Děkuji panu doktorovi.Prokůpek Vladimír

velmi sympatický a vstřícný pan doktor, k pacientům se chová ohleduplně.

K panu doktorovi chodím rád, protože se s ním dá dobře popovídat. Je pravdou, že občas má takový nezúčastněný výraz ve tváři a vypadá to, jakože si dělá něco na počítači a pacienta nevnímá, ale bude to spíš jen taková jeho grimasa. Jsem mladý a zatím zdravý, tudíž nevím, jak je na tom pan doktor s diagnostikou závažnějších nemocí než je např. chřipka, ale různé placené prohlídky zvládá dobře - absolvoval jsem u něj prohlídku na ŘP,ZP a několik prohlídek do zaměstnání a zejména ta poslední byla důkladná. Pokud mohu zhodnotit zdravotní sestru, přijde mi v pohodě, ale zdravotní sestru, kterou měl asi před 5 lety jsem měl radši.Věřím, že existují lepší lékaři než je MUDr. Badalec, ale zatím jsem s ním spokojený.

Nedodržuje pracovní dobu, ještě se mi nestalo, že by přišel alespoň do hodiny od začátku ordinační doby. O co později přijde o to dříve je s každým hotov. Pak zvládá každého pacienta za 3 min. Ke každému přistupuje, jako k nepřizpůsobivému. Lékařský postup nevysvětluje. Předepíše paralen v závažnějším případě antibiotika a za týden do práce. Jiné vyšetření nezná.
Na druhou stranu si vás poslechne, kouká trochu nepřítomně, ale není nepříjemný. Sestřičky má přiměřeně ochotné, lepší průměr, dost toho udělají i za něj. Jeho postoj k pacientům je ve čtvrti známý, proto asi jako jediný stále nabírá pacienty.
Takže žádný skvost, ale ani zásadní hrůza. Je to běžný produkt lékařských fakult své doby....

Pana doktora NEDOPORUČUJI. Já se raději léčím sama doma a k němu chodím jen se závažnými problémy. Při každé návštěvě mi říká, že to je divné a kouká do knížky. Když jsem u něj byla se střevní chřipkou tak mi v čekárně bylo hrozně zle. Klepala jsem na sestřičku aby mi dala klíč od wc a ta na mě nadávala, že si mám počkat až vyleze. Vůbec jí nezajímalo, že bych jim tam jinak pozvracela celou ordinaci...Pan doktor mě se střevní chřipkou poslal na chirurgii, že mám zánět slepého střeva. Už jsem se viděla pod kudlou a tam mi změřily teplotu a poslali mě domů a nadávali, že mě tam doktor posílá. U jiné nemoci mi předepsal léky jinak než jsem je měla brát a vůbec to nepomohlo, nyní se s tou nemocí léčím již druhým rokem. Mamce zas špatně přeléčil boreliozu a má veliké zdravotní potíže. Je to bývalý vězeňský doktor a podle toho také jedná s pacienty.

Děkuji Vám pane doktore ... děkuji Vám za vše, co jste pro mne kdy udělal a věřím, že ještě v budoucnu uděláte ... děkuji i Vašim oběma sestřičkám, které se vždy, i přes vysoké pracovní a hlavně psychické vypětí, snažily a neustále snaží být příjemné, pečlivé i lidské ... děkuji, že jste muž na svém místě a bravurně zvládáte každodenní nápor pacientů jakéhokoli etnika, protože jedině duševně silný člověk může v takové čtvrti, jako je Krásné Březno, vykonávat náročné povolání obvodního lékaře ... přeji Vám mnoho úspěchů v profesionálním životě a nám - Vašim pacientům - přeji, abyste nadále zůstal takový, jaký jste ... Vaše pacientka

Dělá si z pacientů srandu a jejich nemoci a potíže nebere vážně. Sestra byla vždy hodně nepříjemná, jsem ráda, že k němu už nechodím.

mám s panem doktorem dobré skušenosti je ochotný a lidský k lidem který se chovají v ordinaci tak jak se mají chovat tudiš slušně a ne jako stádo .