Umístění: Ordinace Jiný

K panu doktorovi jsem se zaregistrovala před lety na doporučení mého otce, který ho znal dlouhé roky a nesmírně si ho vážil. Já osobně jsem velmi spokojená, oceňuji jeho praktičnost, snahu pomoci. Jsem přesvědčená, že jen jeho schopnosti správně zareagovat vděčím za přežití v té nejhorší situaci. Nikdy mě neodbyl i když nejsem zrovna nejpoddanější pacient.

Pozorný, přístupný k diskusi, pečlivý a lidský.

U pana doktora jsem mnoho let a jsem velmi spokojená. Je příjemný a zabývá se skutečnými problémy. Pokud za ním jdete se zdravotním problémem, poradí. Pokud si chcete popovídat, nepotřebujete chodit k doktorovi a zdržovat tak ostatní pacienty i lékaře. Spokojenost bez výhrad.

Velmi dobrý diagnostik, oceńuji jeho přístup a profesionalitu. Vždy dokázal vyřešit problém a pomoci.

doporučuji

Pan doktor Anderle, je příjemný člověk. Velmi na něm oceňuji jeho stoprocentní dochvilnost. S tímhle se setkávám tak vzácně, že mě to příjemně překvapuje. Chodím k němu už řadu let, a zatím jsem spokojená. Nemám výhrady.

Jsem velice spokojená, dobrý diagnostik.

Velmi příjemný člověk, věcný, dobrý diagnostik. Na rozdíl od minulé lékařky si nepovídá s pacienty o vaření a zahrádce, takže neprosedíte v čekárně celé dopoledne. Ocení zvláště ti kterým je opravdu zle i ti, kdo se musí vrátit rychle do zaměstnání. DOPORUČUJI