Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Komenského 10, Slavičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

53 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Nemám na paní doktorku jediné ošklivé slovo.Ač vzhledem k svému věku naštěstí nepotřebuji intenzivní péči a navštěvuji opravu lékaře minimálně.Paní doktorka je vždy milá,vstřícná - klidně bych si ji naklonovala do jiných lékařských oddělení:-) nejen jako praktickou lékařku:-)

R
Ověřený profil

Je to jedna z mála doktorek, která je laskavá, vstřícná, umí poradit, vlídné slovo, psychická podpora. Všichni ostatní lékaři by si z ní měli vzít velký příklad. Jsem s paní doktorkou naprosto spokojen!

J
Ověřený profil

Jsem velice spokojený pacient.Za celý život (je mi 62 let) jsem lepší nepoznal. Je velmi příjemná s laskavým přístupem k pacientům.


Ověřený profil

Super lékařska, lidská:)


R
Ověřený profil

Zatím 1. doktorka, ke které rád chodím. Vždy poradí i emailem, pokud jsem mimo bydliště, je velmi vstřícná, milá a laskavá. Nechci se nikdy takovéto doktorky vzdát! Všichni by si měli vzít z takové doktorky příklad.


Ověřený profil

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, vždy vyslechne, poradí..Všechno, co zde padlo, můžu jenom potvrdit. A bohužel, všem se nezavděčíte, ač se snažíte sebevíc - to k negativním komentářům níže. Za sebe dávám 100% :) Doporučuji!


Ověřený profil

Zodpovědná, příjemná, lidská, odborně na vysoké ůrovni. Prostě moje lékařka!!!!


Ověřený profil

Zdravím všechny,

ráda bych také vyjádřila můj názor. Paní doktorka Malotová je jeden z nejlepších lékařů jaké znám. Vždy ke mě byla vstřícná, pečlivě mě vyslechla a vše podrobně vysvětlila. Na její odbornou péči se můžu opravdu spolehnout.
Po morální stránce je to ten nejvstřícnější člověk jakého znám.

Jen tak dále paní doktorko, jsem na Vás pyšná!

Spokojená pacientka Monika


Ověřený profil

Milá, sympatická a vstřícná doktorka, člověk nemá pocit, že je jen další případ, ale že skutečně ví, o koho se jedná, hodně dá na prevenci.


Ověřený profil

opravdu se pozastavuju nad některými komentáři... že někdo naráží na roušku je pravdu ubohé-opravdu ten člověk neví o čem mluví a asi ani nic jiného jí nemůže vytknout.. a řešit tady, že si postavila se svou rodinou dům? ježiši, to jim vážně tak závidíte, že to tady tak ventilujete? kolik lidí ve vašem okolí si postavilo dům? a pátráte po tom, kde na to vzali? nepátráte... navíc, jak všichni můžete vědět, že neschopenky vystavuje jak se jí zlíbí? to opravdu tak do detailu znáte zdravotní stav těch dotyčných, že víte, že neschopenku nepotřebují? pokud máte s paní doktorkou nějaký problém, tak si to s ní vyřiďte z očí do očí a nebo k ní nechoďte a je.. ale obviňovat někoho a psát o něm hnusné věci na veřejném webu, kde se ten dotyčný ani nemůže bránit je vážně ubohost... mimochodem, já jsem lepšího a ochotnějšího lékaře nikdy nepotkala..


Došlo k chybě, zkuste to znovu