Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nová cesta 531, Bílovec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřený profil

Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji!

I

Je to dost dobrý doktor a hodný člověk.Je ochotný pomoci i mimo pracovní dobu. CHodím k němu s dcerama 18 let a nemůžu si stěžovat.A že měl problém s alkoholemNo a co!!!! Kdo je z vás svatý!!!!Na něm se to nijak zle neprojevilo.Spíš naopak-je snad lepší než byl.

Ověřený profil

Velice milý, ochotný a vždy vyjde vstříc. I když již v Bílovci nebydlíme stále k němu s dětmi jezdíme a těch 50 km není pro nás překážkou. Natálka, Jiřík a Toníček Prokopovi s rodiči


Je to ten nejlepší dětský lékař...


Pokud mohu napsat za naši skupinku maminek, které máme u pana dr.Johana své děti,tak naše hodnocení je to nejlepší a určitě bychom ho doporučily dále.
Pan dr. Johan je skvělý lékař , který je vždy ochoten při sebemenším problému poradit, popřípadě dojet za nemocným dítětem domů,lze s ním probrat potíže i telef.,což ocení špatně mobilní maminky /není zrovna auto doma /.Všechno řádně vysvětlí a snaží se vyhnout atb léčbě /né vždy je nutná /.
I sestřičky musíme pochválit, jsou super.
Jsme rády,že máme své děti v takové péči,přejeme Vám vše nej.
Maminky z Bravantic


Ověřený profil

Mámetři děti,o všechny tři je velmi dobře postaráno díky panu doktorovi Johanovi.tak jak už se zde píše,je ochotnýpomoci i poradit ve svém osobním volnu kdykoli je potřeba,přijede až domů,jsme mu za to velmi vděční.
Děti ho mají radi a my jako rodiče také,nejen jako pediatra,ale i jako člověka,který pro nás udělal co by jiný nedělal.
Vůbec bych pana doktora nepoznala,kdyby nebylo manželovy tety Lidky,takže velké díky i pro tetu.
Děkujeme i sestřičkám za laskavou péči a lidský přístup.
Lukáš,Jana,Karinka Michálek a Adélka Niklovi.


Velká spokojenost, pan doktor byl vždy ochoten přijet za mými nemocnými dětmi i mimo pracovní dobu (byly to i víkendy), profesionál se vším všudy.


jednim slovem nejlepsi moc dekujeme!!!!!!


Ověřený profil

Uz jako mala jsem byla pacientem pana doktora a dnes i me deti. Moc dobre si vzpominam, ze kdyz mi bylo 19 let a pan doktor mi rekl, ze je na case si najit jineho doktora, byla jsem strasne zklamana, chtela jsem u nej zustat naporad. Ale dnes muzu opet vyuzit jeho ochoty a odbornosti pro me deti. Kdykoliv potrebuji poradit, muzu zavolat panu doktorovi i domu. Bydlim v Italii, ale presto jsem si vyridila zdravotni pojisteni do Ceska, protoze chci aby me deti chodili k panu doktorovi Johanovi. Kdyz byl maly v nemocnici, prisel se za nama podivat a povzbutit nas, s panem doktorem clovek citi peci a snahu pomoci. Vyrustala jsem ve Stare Vsi jeste se tremi kamaradkami, vsechny jsme patrily k MUDr.Johanovi. Dnes, kdyz vsechny mame deti tak i ony jsou u nej. Jedna z nas bydli v Ostrave a jezdi za panem doktorem az do Bilovce, jsme vsechny maximalne spokojene a verim v to, ze i nadale budeme. A jeste musim podoktnout, ze tohle je opravdu jediny lekar, kde i ja dostanu bonbonek!!!!


..pan doktor byl i můj pediatr před X lety.Teď jsem při volbě pediatra pro mé miminko ani chvíli neváhala a dojíždím za ním z Ostravy.Je velmi velmi lidský a máme ho rádi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu