Johan Aleš, pediatr Bílovec

MUDr. Johan Aleš

Uložit

Pediatr Více

29 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nová cesta 531, Bílovec
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient

Pan doktor, je velice inteligentní a rozvážný člověk. Jeho péče je velmi kvalitní i přesto ,že se v ordinaci zdržíte pár minut. Pracuje svižně a k věci, oceňuji lidský přístup. Děti - obě ho mají rády. Vždy dostaneme nějakou pozornost. Je ochotný i mimo pracovní dobu dpovědět na telefonický dotaz, jednou jsem mu volala i do Finska!!!Sestřičky usměvavé, příjemné, výborná domluva s celým týmem ordinace. Vřele doporučuji!


I

Je to dost dobrý doktor a hodný člověk.Je ochotný pomoci i mimo pracovní dobu. CHodím k němu s dcerama 18 let a nemůžu si stěžovat.A že měl problém s alkoholemNo a co!!!! Kdo je z vás svatý!!!!Na něm se to nijak zle neprojevilo.Spíš naopak-je snad lepší než byl.


Ověřeny pacient

Velice milý, ochotný a vždy vyjde vstříc. I když již v Bílovci nebydlíme stále k němu s dětmi jezdíme a těch 50 km není pro nás překážkou. Natálka, Jiřík a Toníček Prokopovi s rodiči


Je to ten nejlepší dětský lékař...


Pokud mohu napsat za naši skupinku maminek, které máme u pana dr.Johana své děti,tak naše hodnocení je to nejlepší a určitě bychom ho doporučily dále.
Pan dr. Johan je skvělý lékař , který je vždy ochoten při sebemenším problému poradit, popřípadě dojet za nemocným dítětem domů,lze s ním probrat potíže i telef.,což ocení špatně mobilní maminky /není zrovna auto doma /.Všechno řádně vysvětlí a snaží se vyhnout atb léčbě /né vždy je nutná /.
I sestřičky musíme pochválit, jsou super.
Jsme rády,že máme své děti v takové péči,přejeme Vám vše nej.
Maminky z Bravantic


Ověřeny pacient

Mámetři děti,o všechny tři je velmi dobře postaráno díky panu doktorovi Johanovi.tak jak už se zde píše,je ochotnýpomoci i poradit ve svém osobním volnu kdykoli je potřeba,přijede až domů,jsme mu za to velmi vděční.
Děti ho mají radi a my jako rodiče také,nejen jako pediatra,ale i jako člověka,který pro nás udělal co by jiný nedělal.
Vůbec bych pana doktora nepoznala,kdyby nebylo manželovy tety Lidky,takže velké díky i pro tetu.
Děkujeme i sestřičkám za laskavou péči a lidský přístup.
Lukáš,Jana,Karinka Michálek a Adélka Niklovi.


Velká spokojenost, pan doktor byl vždy ochoten přijet za mými nemocnými dětmi i mimo pracovní dobu (byly to i víkendy), profesionál se vším všudy.


jednim slovem nejlepsi moc dekujeme!!!!!!


Ověřeny pacient

Uz jako mala jsem byla pacientem pana doktora a dnes i me deti. Moc dobre si vzpominam, ze kdyz mi bylo 19 let a pan doktor mi rekl, ze je na case si najit jineho doktora, byla jsem strasne zklamana, chtela jsem u nej zustat naporad. Ale dnes muzu opet vyuzit jeho ochoty a odbornosti pro me deti. Kdykoliv potrebuji poradit, muzu zavolat panu doktorovi i domu. Bydlim v Italii, ale presto jsem si vyridila zdravotni pojisteni do Ceska, protoze chci aby me deti chodili k panu doktorovi Johanovi. Kdyz byl maly v nemocnici, prisel se za nama podivat a povzbutit nas, s panem doktorem clovek citi peci a snahu pomoci. Vyrustala jsem ve Stare Vsi jeste se tremi kamaradkami, vsechny jsme patrily k MUDr.Johanovi. Dnes, kdyz vsechny mame deti tak i ony jsou u nej. Jedna z nas bydli v Ostrave a jezdi za panem doktorem az do Bilovce, jsme vsechny maximalne spokojene a verim v to, ze i nadale budeme. A jeste musim podoktnout, ze tohle je opravdu jediny lekar, kde i ja dostanu bonbonek!!!!


..pan doktor byl i můj pediatr před X lety.Teď jsem při volbě pediatra pro mé miminko ani chvíli neváhala a dojíždím za ním z Ostravy.Je velmi velmi lidský a máme ho rádi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti