Jitka Prýmasová, praktický lékař Litvínov

MUDr. Jitka Prýmasová

Praktický lékař Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Hamerská 257, Litvínov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Musím bohužel jen souhlasit s tím že u paní Mudr Prymasové to trvá déle, ale kde to jde dnes po drátku.Na druhou stranu paní doktorka je milá a vstřícná,Mě osobně velmi pomohla,sestřička je jedno velké sluníčko,které má vždy milé slovo a laskavý úsměv))))))Za tímto názorem si stojím a klidně se i pidepíšu,Slunečková )))))


Ověřeny pacient

Dobrý den.Jmenuji se Petr Kutner a mám silný dojem že je tady pod těmi negativními názory tatáž osoba.Moje osobní lékařka je velmi milá paní doktorka paní Špinková a její moc hodná sestřička.Dovolím si tvrdit že stejně příjemná je i paní doktorka Primasová včetně velice příjemné sestřičky která vás ochotně obslouží.Nezapomínejte na jednu významnou věc a tou je to ,že to jsou taky jenom lidé a budoucí pacienti.Když pominu zápach v ordinaci./.je zde gheto a proto se tu mísí velmi silné pyžmo indického původu/ pak musím podtrhnout vysokou míru odbornosti paní doktorky a její sestřičky a za to jim oběma ze srdce děkuji a přeji dobrý nervový systém pro obletování našich nahědlých spoluobčanů azvlášt toho jednoho co sem neustále píše negativní příspěvky.Už jenom to že se nepodepíše ,hovoří za vše.Stálé zdraví a více tolerance , úcty k práci paní doktorky a v neposlední řadě i její sestřičky,která se vždy usmívá zatímco se pacoš tváří jako pán lidstva.Petr Kutner


Doktorka nevypadá že spí ale ta spí určitě. Seřvala mě jako ňákýho smrada a ještě se mě ptala kde se jaký orgány v těle nachází. "Je to prostě člověk na svém místě". Rozhodně nedoporučuji. Sestra velmi příjemná a milá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Doktorka je pomalá. Mám někdy pocit jakoby spala. Sestra je moc milá a snaží se. Škoda že tu ordinaci nevede ona.


M

POMALÁ,ALE PŘÍJEMNÁ

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na "razítko" na doporučení k internistovi za účelem předoperačního vyšetření jsem čekala v čekárně 3,5 hodiny. A to jsem byla 4. v pořadí!!!! Lékařka odjíždí často v ordinační hodiny mimo ordinaci k pacientům z domova důchodců, přitom ona, ani sestra o tom pacienty v čekárně neinformují.Prostě čekáte a čekáte. Hodinu před koncem ord. doby sestra uzamkne čekárnu, takže přijdete-li později, máte smůlu. Někteří pacienti si radši chodí pro recepty k sestře přes okno - až komické - museli byste osobně vidět. Když už se konečně dostanete do ordinace, čekáte u sestry s dalšími dvěma pacienty, jeden je u lékařky, kterého vyšetřuje a přitom ostatní vše slyší. Já jsem u této paní doktorky byla po devíti letech pro to výše zmíněné razítko a po těchto zkušenostech a po potvrzení ostatních pacientů-čekajících zoufalců, že toto je běžná praxe, jsem se ihned přehlásila jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Je to pravda, začíná pozdě, trvá to tam dlouho, v čekárně to páchne, u sestry stojí lidi v řadě a koukají se jak jinejm píchá injekce, všechno je slyšet, co se tam u doktorky povídá, nedoporučuju.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Nemůžu si na ní stěžovat hodně nám pomohla


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti