Ord. praktického lékaře pro dospělé
Hamerská 257, Litvínov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Musím bohužel jen souhlasit s tím že u paní Mudr Prymasové to trvá déle, ale kde to jde dnes po drátku.Na druhou stranu paní doktorka je milá a vstřícná,Mě osobně velmi pomohla,sestřička je jedno velké sluníčko,které má vždy milé slovo a laskavý úsměv))))))Za tímto názorem si stojím a klidně se i pidepíšu,Slunečková )))))

Dobrý den.Jmenuji se Petr Kutner a mám silný dojem že je tady pod těmi negativními názory tatáž osoba.Moje osobní lékařka je velmi milá paní doktorka paní Špinková a její moc hodná sestřička.Dovolím si tvrdit že stejně příjemná je i paní doktorka Primasová včetně velice příjemné sestřičky která vás ochotně obslouží.Nezapomínejte na jednu významnou věc a tou je to ,že to jsou taky jenom lidé a budoucí pacienti.Když pominu zápach v ordinaci./.je zde gheto a proto se tu mísí velmi silné pyžmo indického původu/ pak musím podtrhnout vysokou míru odbornosti paní doktorky a její sestřičky a za to jim oběma ze srdce děkuji a přeji dobrý nervový systém pro obletování našich nahědlých spoluobčanů azvlášt toho jednoho co sem neustále píše negativní příspěvky.Už jenom to že se nepodepíše ,hovoří za vše.Stálé zdraví a více tolerance , úcty k práci paní doktorky a v neposlední řadě i její sestřičky,která se vždy usmívá zatímco se pacoš tváří jako pán lidstva.Petr Kutner

Doktorka nevypadá že spí ale ta spí určitě. Seřvala mě jako ňákýho smrada a ještě se mě ptala kde se jaký orgány v těle nachází. "Je to prostě člověk na svém místě". Rozhodně nedoporučuji. Sestra velmi příjemná a milá.

Doktorka je pomalá. Mám někdy pocit jakoby spala. Sestra je moc milá a snaží se. Škoda že tu ordinaci nevede ona.

POMALÁ,ALE PŘÍJEMNÁ

Na "razítko" na doporučení k internistovi za účelem předoperačního vyšetření jsem čekala v čekárně 3,5 hodiny. A to jsem byla 4. v pořadí!!!! Lékařka odjíždí často v ordinační hodiny mimo ordinaci k pacientům z domova důchodců, přitom ona, ani sestra o tom pacienty v čekárně neinformují.Prostě čekáte a čekáte. Hodinu před koncem ord. doby sestra uzamkne čekárnu, takže přijdete-li později, máte smůlu. Někteří pacienti si radši chodí pro recepty k sestře přes okno - až komické - museli byste osobně vidět. Když už se konečně dostanete do ordinace, čekáte u sestry s dalšími dvěma pacienty, jeden je u lékařky, kterého vyšetřuje a přitom ostatní vše slyší. Já jsem u této paní doktorky byla po devíti letech pro to výše zmíněné razítko a po těchto zkušenostech a po potvrzení ostatních pacientů-čekajících zoufalců, že toto je běžná praxe, jsem se ihned přehlásila jinam.

Je to pravda, začíná pozdě, trvá to tam dlouho, v čekárně to páchne, u sestry stojí lidi v řadě a koukají se jak jinejm píchá injekce, všechno je slyšet, co se tam u doktorky povídá, nedoporučuju.

Nemůžu si na ní stěžovat hodně nám pomohla