Praktická zubní lékařka
Nádražní 475, Pelhřimov

Po vyvrtání zubu,které bylo samo o sobě bolestivé,přišel ještě bolestivější zánět..Musela sem na pohotovost,kde mi zub znovu vyvrtali a vyčistili,od té doby mám pokoj a k paní doktorce Podhorské už raději nechodím....ROZHODNĚ NEDOPOŘUČUJI!!!!!!

Spokojenost, paní doktorka mi spravuje zuby již několik let, vše probíhá v pohodě a zatím nebyl žádný problém.

Napřed mi odmítla dát i po několikanásobné žádosti umrtvovací injekci, posléze mi naprosto šíleným zákrokem (sestřička mi držela hlavu a p. Podhorská s nejhrubějším vrtákem ryla do zubů a to vč. dásně a následně bez desinfekce zaplácala amalganem - bez dotazu jestli nechci fotokompozit) zničila dva zuby (pod oběma výplněma se mi udělal zánět, bylo nutno je převrtat, zabít nervy, vyčistit kanálky....), o jeden zub jsem už i přes snahu profesionálních stomatologů přišel úplně... nechápu že jí tu "ordinaci" ještě nezavřeli, nemá se stomatologem nic společného ...

Je neuvěřitelné, že někdo takový si říká zubní lékař. Zuby neošetřuje, ale nechá rovnou vytrhnout. NEDOPORUČUJI, pokud nechcete přijít o všechny zuby. Stejnou zkušenost má více lidí, které znám.

Paní Doktorka je moc hodná a sestřička také. zuby mi daly do pořádku a všem můžu doporučit.

nemám žádný problém zuby vždy spravila proto si nemohu stěžova

Katastrofa.Chodí si domů klidně hodinu a půl před koncem ordinační doby.Nepříjemné vystupování.Pořád si na něco stěžuje.Při práci v ústech mám pocit, že mi tam rejdí bagr a ne citlivá doktorská ruka.Má ale příjemnou a hezkou sestřičku.