Čechova 61, Plzeň
Neurologická ordinace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace potíže s viděním, ztuhlým krkem a zády, ztráta stability

Jitku Pátkovou znám osobně. Je to velmi příjemná žena a jsem rád, že má přístup celostní. Mnohokrát jsem za ní byl s problémy s rozostřeným viděním, ztuhlou šíjí, zády a se ztrátou stability. Doporučená homeopatika od potíží neulevila. Když se moje situace horšila a docházelo k častějším atakům, navštívil jsem ji znovu. Měl jsem z ní pocit, že je rozmrzelá a že si myslí, že to asi přeháním. Přestže jsem jí opakoval, že jde o ataky a že teď zrovna ho nemám, dala na vyšetření, které neprokázalo žádný nález. Teprve prozatím poslední návštěvou - kdy mně bylo blbě - se nechala umluvit k magnetické rezonanci hlavy. Bylo mi u toho ale velmi nepříjemně, protože se na to moc netvářila. Ani moc nekomunikovala jako jindy. Mám strach, že pokud se možnost RS neprokáže z mozku, budu ji muset uprošovat k magnetické rezonanci prodloužené mícha a prvních obratlů. Prý totiž - když není atak - se RS z mozku nemusí prokázat. Bůh ví co mi je, lae myslím, že u jiného neurologa bych na magnet nečekal tak dlouho. Říká se, že u RS je důležité ho podchytit včas. Cítím se trochu poškozený tříletým odkládáním vyloučení podezření na RS. Jituško, Tvůj přístup k pacientovi je moc příjemný a máš vlastnosti doktora, kterých se naše babičky mohly setkat před sedmdesáti lety, ale Tvoje léčba opřená o homeopatika a doporučení k aktivitám se mně subjektivně zdá aplikovaná pro všechny. Možná by někdy stálo za to nějaké další vyšetření provést i kdyby bylo zbytečné, namísto čekání kdy se pacient objeví se zhoršením znovu...

Jako pacient docházím nebo spíše dojíždím k p.doktorce Pátkové zhruba 70 km. Nevadí mi to,
protože je to velmi dobrá lékařka s vynikajícím přístupem k nemocnému. Nestane se mi to, co
se mi po těžkém úrazu stalo v nemocnici....tehdy je zajímalo jen 30Kč a pan doktor mě prohlížel
na vzdálenost 2 metrů(on za stolem, já u dveří o holých, ani mě nenabídl židli).
To se u lékaře jako je doktorka Pátková stát nemůže. Věnuje pacientovi maximum svého zájmu,
nespěchá, nechá si vlastními slovy od nemocného vypovědět všechny zdravotní potíže. Pokud někdo zmiňuje homeopatickou léčbu, kterou paní doktorka preferuje - není pravda, že by tyto přípravky
někomu vnucovala, což já hodnotím příznivě. Další, co mi imponuje, že mě nemá možnost díky mojí
nemoci vidět třeba několik měsíců a přesto si dopodrobna pamatuje moje poslední obtíže. A tuto
zkušenost nemám jen já. Na tom je vidět opravdový zájem o pacienta. S paní doktorkou jsem velmi
spokojena a mohu ji doporučit každému jako velmi kvalitního odborníka.

Paní doktorka je velmi příjemná, tak i sestřička a nám tedy vždy pomohla a i dala na můj mateřský instingt. Přiznejme si žeje tonejlepší doktroka neurologie v Plzni. No lidi, koukněte na Pavelkovou- toje rozdíl proboha

Paní doktorka je velmi profesionální, v přístupu k pacientům je určitě příkladem pro své kolegy. Vděčím ji za mnohé a to určitě není jen můj případ! Pokud mohu doporučit něco ke zlepšení, pak snad jen větší využití předností počítače a vstřícnější vybavenení čekárny, ale to jsou drobné, snadno odstranitelné, vady na kráse.
Milá paní doktorko, přeji Vám úspěch a radost z práce. Ať se Vám daří. hk

Paní doktorka je sice velmi příjemná, sestřička také, ale já tam pro to nechodím - že?, co se týká odborné stránky jsem byla velmi zklamaná - proto verdikt zní - nedoporučuji :-( Ne každá nemoc jde vyléčit bylinkami a homeopatiky - s klasickou léčbou se u ní moc nesetkáte - spíše je to podpora "dealerů" homeopatik - které bohužel vůbec nezabírají.

Je mi velice líto, ale mě paní doktorka poslala domů se stuhlým svalem a dospělo to k operaci ploténky. Je pravda, že se mi v ordinaci každou návštěvu velice věnovala a vyjmenovala mi několik příčin,jen ploténku,na kterou jsem se konkrétně ptal, rezolutně odmítla. CT jsem si doslova vyžebral. V nemocnici na Lochotíně, kde mě s velkým stěstím a s úspěchem operovali, měli lékaři veliký strach, že mi noha ochrne. Je mi teprve 29 let. Zachránili mne jiní lékari, pan Kalina-rehabilitace, pani Vejražková-cvičení SMS. Denně musím cvičit, abych mohl dále pracovat.

Ordinaci této lékařky bych opravdu nedoporučila. Zdravotní sestra sedí v čekárně s pacienty a s veškerou zdravotní dokumentací, osobní údaje pacientů volně na stole, snadno čitelné..... Injekce jsou aplikovány sestrou na soc.zařízení!!!!!!! Počítač ověšen atrakcemi a paní doktorka vyťukává na psacím stroji.

Neuvěřitelně příjemná a a velmi vzdělaná paní doktorka. Ještě nikdy v životě jsem ve zdravotnictví na někoho takového nenarazila. Lidský přístup a vysoká odbornost. Používá jak klasickou tak homeopatickou a přírodní léčbu. Jako jeden z mála lékařů jde do hloubky a neléčí pouze důsledky, ale příčinu. Všechno dobře vysvětlí, nespěchá. Moc děkuji.

Velmi dobrá lékařka, lidský přístup,100% spokojenost moje i mého muže.

Vynikající odbornice u níž se mi velmi líbí maximální přístup k pacientům.Hlavně vysvětlení veškerých možných příčin vzniku onemocnění a kombinace klasické léčby s
léčbou homeopatickou,přírodní (čaje a pod.).Za celý život, kdy jsem při mé vážné nemoci navštívil mnoho neurologů, jsem se s ničím takovým nesetkal.