Jitka Pátková, neurolog Plzeň

MUDr. Jitka Pátková

Neurolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čechova 61, Plzeň
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Neurologická ordinace Jiný

vynikající, chytrá, empatická lékařka s téměř encyklopedickým lékařským vzděláním. Asi bohorovného nebo snad i zen-buddhistického zaměření (nikdy jsem ji neviděl ve špatné náladě:o)
Naše rodinná TOP lékařka.
Ono už jen čekací doba a množství pacientů, kteří k ní chodí, mluví samo o sobě za své!
Snad jediná, kterou široko daleko znám (nejen v Plzni, ale i v Praze), která nejenže dokáže pracovat s bylinkami, ale je ochotná si za svým doporučením k nim i stát. což 99% alibistických lidí dnes už neudělá...
Jedna z mála, která ještě podrobně čte lékařské zprávy od ostatních lékařů, když jí je předložíte (což už není samozřejmostí ani v Praze, ani v Plzni, bohužel).
Kéž by sama byla bez nemocí, přál bych jí to ze srdce.


Ověřeny pacient

Jako pacient docházím nebo spíše dojíždím k p.doktorce Pátkové zhruba 70 km. Nevadí mi to,
protože je to velmi dobrá lékařka s vynikajícím přístupem k nemocnému. Nestane se mi to, co
se mi po těžkém úrazu stalo v nemocnici....tehdy je zajímalo jen 30Kč a pan doktor mě prohlížel
na vzdálenost 2 metrů(on za stolem, já u dveří o holých, ani mě nenabídl židli).
To se u lékaře jako je doktorka Pátková stát nemůže. Věnuje pacientovi maximum svého zájmu,
nespěchá, nechá si vlastními slovy od nemocného vypovědět všechny zdravotní potíže. Pokud někdo zmiňuje homeopatickou léčbu, kterou paní doktorka preferuje - není pravda, že by tyto přípravky
někomu vnucovala, což já hodnotím příznivě. Další, co mi imponuje, že mě nemá možnost díky mojí
nemoci vidět třeba několik měsíců a přesto si dopodrobna pamatuje moje poslední obtíže. A tuto
zkušenost nemám jen já. Na tom je vidět opravdový zájem o pacienta. S paní doktorkou jsem velmi
spokojena a mohu ji doporučit každému jako velmi kvalitního odborníka.


Paní doktorka je velmi příjemná, tak i sestřička a nám tedy vždy pomohla a i dala na můj mateřský instingt. Přiznejme si žeje tonejlepší doktroka neurologie v Plzni. No lidi, koukněte na Pavelkovou- toje rozdíl proboha


Paní doktorka je velmi profesionální, v přístupu k pacientům je určitě příkladem pro své kolegy. Vděčím ji za mnohé a to určitě není jen můj případ! Pokud mohu doporučit něco ke zlepšení, pak snad jen větší využití předností počítače a vstřícnější vybavenení čekárny, ale to jsou drobné, snadno odstranitelné, vady na kráse.
Milá paní doktorko, přeji Vám úspěch a radost z práce. Ať se Vám daří. hk


Paní doktorka je sice velmi příjemná, sestřička také, ale já tam pro to nechodím - že?, co se týká odborné stránky jsem byla velmi zklamaná - proto verdikt zní - nedoporučuji :-( Ne každá nemoc jde vyléčit bylinkami a homeopatiky - s klasickou léčbou se u ní moc nesetkáte - spíše je to podpora "dealerů" homeopatik - které bohužel vůbec nezabírají.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Je mi velice líto, ale mě paní doktorka poslala domů se stuhlým svalem a dospělo to k operaci ploténky. Je pravda, že se mi v ordinaci každou návštěvu velice věnovala a vyjmenovala mi několik příčin,jen ploténku,na kterou jsem se konkrétně ptal, rezolutně odmítla. CT jsem si doslova vyžebral. V nemocnici na Lochotíně, kde mě s velkým stěstím a s úspěchem operovali, měli lékaři veliký strach, že mi noha ochrne. Je mi teprve 29 let. Zachránili mne jiní lékari, pan Kalina-rehabilitace, pani Vejražková-cvičení SMS. Denně musím cvičit, abych mohl dále pracovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ordinaci této lékařky bych opravdu nedoporučila. Zdravotní sestra sedí v čekárně s pacienty a s veškerou zdravotní dokumentací, osobní údaje pacientů volně na stole, snadno čitelné..... Injekce jsou aplikovány sestrou na soc.zařízení!!!!!!! Počítač ověšen atrakcemi a paní doktorka vyťukává na psacím stroji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Neuvěřitelně příjemná a a velmi vzdělaná paní doktorka. Ještě nikdy v životě jsem ve zdravotnictví na někoho takového nenarazila. Lidský přístup a vysoká odbornost. Používá jak klasickou tak homeopatickou a přírodní léčbu. Jako jeden z mála lékařů jde do hloubky a neléčí pouze důsledky, ale příčinu. Všechno dobře vysvětlí, nespěchá. Moc děkuji.


Velmi dobrá lékařka, lidský přístup,100% spokojenost moje i mého muže.


M

Vynikající odbornice u níž se mi velmi líbí maximální přístup k pacientům.Hlavně vysvětlení veškerých možných příčin vzniku onemocnění a kombinace klasické léčby s
léčbou homeopatickou,přírodní (čaje a pod.).Za celý život, kdy jsem při mé vážné nemoci navštívil mnoho neurologů, jsem se s ničím takovým nesetkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti