Samostatná ord. PL pro děti a dorost
U kůlen 214, Kolín

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku máme moc rádi pro její pečlivost, profesionalitu, empatii. Dokáže navázat kontakt s dítětem v útlém věku i v pubertě. Rovněž bych chtěla ocenit její milou a profesionální sestřičku.

Velmi dobrá lékařka, vždy dobře poradí, citlivá k dětem, nenašla jsem lepší pediatričku...

milá, citlivá, s ůžasným vztahem k dětem každého věku, maximální spokojenost, to samé platí i na sestřičku!

Jednoznačně doporučuji. Musím pochválit sestřičku i pani dokrotku,obě jsou velmi profesionální.

Velice příjemná a ohleduplná paní doktorka,která má profesionální i mateřský přístup.Jsme ji velmi vděčni.

S paní doktorkou jsme všichni do nejvyšší míry spokojeni.Vzorně se stará o naše malé děti.

Je to nejlepší doktorka chodila sem tam já a ted i moje 3 děti Mám jí ráda :)

K paní doktoce jsem chodila i já a teď obě mé dcery, jsem spokojená, nevíc teď nově bezvadná sestřička.

pani doktorka se stara o vsechny me deti (18mesicu chlapec,10let divka, a 18let divka) od narození,jsem velmi spokojena s peci a pristupem ,velice si cenim ze vzdy vyslechne i muj nazor a obavy a poda vysvetleni.

Dle mé dlouholeté zkušenosti, na vysoké úrovni profesně i lidsky.