Praktický lékař stomatolog
Masarykova 1000, Orlová

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nemám vyloženě špatnou zkušenost. Paní doktorka vždy ošetřila co našla. Vystupování příjemné. Sledovala, co bylo. Nicméně pod plombami od paní doktorky se mi začaly dělat znovu kazy. Pod plombami od mé původní zubařky dodnes nic není a drží víc než 20 let. Stejné zkušenosti má i člen rodiny. Plomby, které byly od paní Doktorky do 2 let znovu kaz stejně jako u mě, naštěstí u mě byly jen 2 a zjistil jsem to celkem rychle pomocí rentgenu. Plomby jiného zubaře drží. Možná náhoda, možná opravdu špatné zuby. Neumím posoudit. Přešel jsem a problém se zatím neobjevil a plomby jsem musel nechat opravit.

Výborná zubařka na svém místě. Opravdu mohu doporučit! Ač se o chrup opravdu nestarám, paní Janáková mi vždy dala vše perektně dopořádku.

Po mých předchozích zkušenostech se zubaři,mohu paní doktorku jen doporučit.Já osobně mám panickou hrůzu ze zubařů a u paní doktorky je mi skvěle.Jedná semnou opravdu jak v bavlnce ví,že se bojím a má opravdu trpělivost.Navíc mi zachránila zuby proto jí opravdu všem doporučuji.

Paní doktorka, je skvělý človíček má velmi laskavý a pěkný přístup klidem lepšího zubního lékaře jsem neměla. Ošetřuje celou naši rodinu. Přejeme ji hodně úspěchu a hlavně slušných pacientů.

Paní Janáková je nejlepši..

Paní doktorku vystihuje jedniné slovo a to je : PERFEKTNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka léčí celou naši rodinu, a víme, že stomatologa s takovým lidským přístupem a profesní znalostí bychom velmi těžko hledali.

Dobrá zubařka, citlivá, žádný řezník...

Nejde ji jinak popsat než že jo to človíček na svém místě.Skvělý přístup k lidem a hlavně profesionalita.Jedině snad nač jde ve špatném poukázat je výběr sester,ale ty nám naštěstí zákrok v ústech nedělají.

S paní zubařkou nemám moc dobré zkušenosti, už při první prohlídce diktovala sestře, že na předních zubech mám plombu,nikdy jsem jí tam neměla,když jsem jí to řekla,tak se podívala pořádně a uznala,že tam opravdu není...a když mi trhala zub stoličku,tak jí nejříve rozvrtala a trhala po kouskách( celý najednou si asi netroufla ) no a nakonec jí tam ten jeden kousek zústal a musela mi rozříznout dáseň, měla jsem po jejím zákroku v puse díru jak po krápníku,musela jsem dokonce jíst antibiotika,aby se to asi vůbec zahojilo...jediné plus bylo, že se chová k pacientům opravdu mile...,ale to někdy nestačí...změnila jsem zubního lékaře,až teď jsem spokojená....