Vrchlického 57, Jihlava

K doktorce doležalovè jsem chodila a hrůza říkala, jsem že mě bolí zub prrj tam nic nemám hrozně mě to chytlo tak jsem šla na pohotovost a tam mi řekly že mám zánět šla jsem k ní a prej tam nic není takhle jsem musela 3* na pohotovost udelala mi 2 bílé blomby a vžey do týdne vypadly teď jsem si našla nového zubaře a musí mi čistit kořenové kanálky a mam několik zánětů k doktorce Doležalové opravdu nechodit a radši si připkatit jinak máte po zubech

Tak ja to mam naopak. Narozdil od predchozich zubarek,ktere mi zub znicily a chtěly zbytek vyrvat, mi pani doktorka zub zachranila a jeste se omlouvala,že pulku skorepiny nemůže vytvarovat do stolicky, coz jsem ani necekala. Jeji plomba drzela deset let! Az ted to ruplo uplne, neb jsem kousla do neceho tvrdeho. A vzdy mi dava injekci proti bolesti. Ja jsem spokojena.

Souhlasím s předešlím názorem jsem na tom a tak podobně akorát se léčím v Jihlavě a nedá se to srovnat s péčí a pečlivostí p.Doležalové.

Pokaždé mi bylo divné, že mí známí čekají u svého zubaře třeba týdny, než je přijme, a já k paní Doležalové můžu přijít ještě v ten samý den, kdy zavolám. Zřejmě jí utíkají pacienti. Já už taky. Svěřil jsem se v Praze do péče Evropského stomatologického centra a tam se zděsili, co mi zubařka Doležalová s chrupem provedla: Jedna plomba se zařezávala do dásně, druhá přečnívala zuby, 3 roky neléčený zánět v dásni, tři odumřelé zuby.

Už přístup v Praze byl značně odlišný. Řekli mi, že pravidelné půlroční prohlídky se neobejdou bez rentgenu (protože jen ten odhalí skryté zubní kazy), doktorka Doležalová rentgenovala za 10 let pouze 1x. Při vrtání kazu v Praze speciálním indikátorem zkoumají, jestli pořád vrtají kaz nebo už zdravý zub, aby nepřišel ani kousek nazmar - naopak Doktorka Doležalová uvrtala bez rozmyslu půlku zubu a nepřišlo jí to divné. Amalgámové plomby mi v Jihlavě vypadávaly každý měsíc - v Praze mi dali kompozity (bílé plomby v barvě zubu) a od té doby mi nevypadla ani jedna. A taky už při vrtání netrpím, protože v Praze dokáží odhadnout, jestli to bude bolet a nabízejí umrtven - doktorka Doležalová vrtala tak bolestivě, že jsem se pokaždé zmítal v křečích.

Shrnuto podtrženo - 10 let u doktorky Doležalové znamená, že mi teď rok dávají specialisté hubu do pořádku.