MUDr. Jitka Dokovičová

Hodkovice nad Mohelkou 1 adresa

Praktický zubní lékař
Liberecká 19, Hodkovice nad Mohelkou

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejlepší ženská pod sluncem. Vždy milá pomůže. Na děti je boží. Kdo si stěžuje tak jde někom jinam.

K paní doktorce chodím od děctví, 2x za rok - tak jak se má. Nikdy na mě nebyla nepříjemná. Vždy mě ošetřila adekvátně a nikdy mě to nebolelo. Dělala mi i plomby, otisky, klasicky kámen..

Pár reakcí k negativním zkušenostem:
Krátery v zubech: O těch teda fakt nic nevím. Ono je problém ten, že když z Vás nechce oškubat a plombu dát na pojišťovnu, tak je to podle NĚKOHO špatně. Je pravda, že keramická je fakt super, ale kolik lidí na ty plomba má a repektive - jak dlouho oproti amalgámu vydrží?
Problém paradontózy: No to je sice pravda, ale pokud je na paradontózu Odborník, toho člověka tam pošle a někdo tam ani nejde (z důvodu: "protože se prostě bojí") a příjde po pár letech s tím, že to je jako fakt hrozný.. Tak to se nedá čemu divit. Ikdyž je to zubař.

Představa otom, že je zubař a musí dělat všechno, je opravdu velice milná a poukazuje na neznalost!

Paní zubařka je velmi nepříjemná, nechápu jak někdo může říct že je bezbolestná,to nevím....Chodila jsem k ní jako malá holka a opravdu příjemné zážitky nemám a to jsem nikdy nefňukala. Řekla bych že nemá ráda děti, takže s nimi k ní raději ne nebo budou mít trauma na celý život jako já. Nedoporučuji a myslím že nebudu jediná

paní doktorka je opravdu dobrá, ví o všech novnkách, plomby udělá výborně nebere peníze za nic jako někteří zubaři

Je to paní zubařka, je někdy náladová, ale každý má někdy den blbec. Jsem s ním moc spokojená, chodíme k ní celá rodina a můžu jen chválit.

Paní doktorku opravdu nedoporučuji. Je arogantní, při výkonech necitlivá až hrubá, neumí jednat s pacienty adekvátně jejich věku. Možná, že je schopná zuby "kvalitně" vrtat, ale např. s problematikou paradontózy Vám opravdu neporadí.

Je to opravdu paní zubařka,dokáže zuby vyléčit né jenom trhat!!

Šikovná a příjemná,dovede s pacientem promluvit o problému a kvalitně ho ošetřit.Doporučuji

Jsem spokojená

Mě vyhovuje, chodím k ní už ani nevím od jaké třídy, možná že už i od školky, sice mi taky občas příjde že vrtá zbytečně hluboké dírky, ale to že se mi kazej zuby, za to ona nemůže. Mám hodně plomb, al díky tomu, že t mám vrozené a mám stále málo vápníku, někdy byli situace, že jsem se bála, ale od tý doby co se pravidelně objednávám,každý půl rok, tak už se tolik nebojím, protože vrtání toho já se nikdy asi nevyhnu, ale jsou to jen malé kazy a prto to tolik nebolí a jsem hned venku - můžu doporučit, jen na děti je trochu přísná, nemá ráda dětský pláč a histerii.